Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anja

Balsam pod prysznic

Rekomendowane odpowiedzi

Balsam pod prysznic z Nivea to nowość na rynku.
Obecnie dostępny w dwóch rodzajach : Odżywczy balsam (kolor niebieski), Nawilżający balsam (biała tubka).
Możemy wybrać opakowanie 250 lub 400 ml. Ceny wahają się odpowiednio od 16-18 złotych, do 26-28, nie licząc promocji.

Korzystaliście z balsamów pod prysznic z Nivei?
Co o nich sądzicie?
Jak oceniacie ich działanie?
Co powiecie na temat aplikacji, zapachu itp?

Fajny kosmetyk czy niepotrzebne wydawanie pieniędzy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Szczerze mowiac, to nie bardzo przepadam za ta marka.
Mam odczucie, ze te wszystkie kosmetyki sa wg mnie oczywiscie , stworzone na tzw. jedno kopyto.
Odpowiedzialam jak czuje.
Znam sporo moich znajomych dla ktorych wlasnie Nivea jest jedyna uznawana przez nich marka.
Chwala wszystko poczalwszy od ceny , a skonczywszy na cudownych wlasciwosciach ich kosmetykow .
Moze cos w tym jest, a ja tego nie zauwazam. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie zwracam uwagi na markę, gdy kupuję takie kosmetyki. Kieruję się głównie zapachem, ewentualnie ceną. Nawet nie wiem, jakiej firmy jest balsam, którego obecnie używam (możliwe nawet, że to właśnie Nivea - naprawdę nie mam pojęcia). Dla mnie najważniejsze jest to, by ładnie pachniał. Może marna ze mnie baba, ale jakoś nie rozwodzę się nad tym, jakie jest działanie tego kosmetyku i jak się go aplikuje (pewnie niewiele się różni pod tym względem od balsamów innych firm).

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"]i jak się go aplikuje (pewnie niewiele się różni pod tym względem od balsamów innych firm).[/quote] tak, ale jak zaznaczyłam chodzi mi o konkretny balsam pod prysznic z Nivei. Nakładamy go po wcześniejszym umyciu się i później spłukujemy wodą. Nie czekamy aż się wchłonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Anja"]tak, ale jak zaznaczyłam chodzi mi o konkretny balsam pod prysznic z Nivei.[/quote] Oj, to mogłaś zdjęcie wstawić :) Nie spotkałam się z czymś takim jak dotąd : ) Sądziłam, że chodzi o "zwykły" balsam pod prysznic, taki do mycia ciała.
W takim razie tym bardziej nie mam nic do powiedzenia na ten temat. Raczej nie zamierzam kupić tego kosmetyku w najbliższym czasie, bo po prostu go nie potrzebuję.
Żele i kremy, których aktualnie używam, w zupełności mi wystarczają.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja - podobnie jak Kika - średnio lubię tę markę. Poza tym teraz jest mnóstwo kosmetyków typu balsam/mleczko pod prysznic i przestaje to być jakieś odkrywcze. No nie wiem, takie mam odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też za niveą nie przepadam. Niektóre kremy zostawiają białe ślady, podobnie skarży się brat na balsamy po goleniu.
Jeśli jednak chodzi o kosmetyk o którym mowa w temacie - bardzo fajny. Skóra po nim długo pięknie pachnie, jest przyjemna w dotyku i nie trzeba czekać aż balsam się wchłonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi