Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Reiv

Jak radzicie sobie w upalny dzień?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak w temacie.

Jak pracuję to w klimatyzowanym pomieszczeniu, w domu wiatraczki a na pragnienie pije... gorącą herbatę, słodką i z miętą :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W pracy mam 30stopni w domu nie mam pojęcia ile ale jest ciepło.
Pijam hektolitry lodowatej wody mineralnej, coli a w domu piwo. Nawet kawę piję tylko zimną. :)
No i prysznic... w pracy zaliczyłem już dwa.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wychodzę z domu przy największym słońcu (o ile nie muszę), gdy jestem na dworze co jakiś czas szukam cienia. Poza tym piję dużo niegazowanej wody i innych płynów (często z lodówki czy z kostkami lodu). W domu obowiązkowo wiatrak. No i kilka prysznicy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Szczerze mowiac to ja nie narzekam na upaly , bo lubie takie tropiki.
Nie pijam lodowatych napojow.
Za to w ciagu dnia pije sporo zielonej herbaty i to cieplej.
Do tego posilkuje sie niegazowana woda . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie radzę sobie! : (
Mam jakiś wiatrak, piję wodę i kawę mrożoną, ale to niewiele daje. Nie mogę wietrzyć mieszkania z powodu latających papug, które nie dadzą mi spokoju, jeśli zamknę je w klatce. Prysznic pomaga tylko na chwilę, po paru minutach znowu mam wrażenie, że zaraz się rozpuszczę w tym upale jak czekolada.
Wkurzają mnie też sąsiedzi z góry - palą papierosy w oknie i cały ten dym leci do mojego pokoju. Nie rozumiem, jak można palić, gdy jest tak gorąco! Powinni mieć raka płuc - za karę :(

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Wkurzają mnie też sąsiedzi z góry - palą papierosy w oknie i cały ten dym leci do mojego pokoju. Nie rozumiem, jak można palić, gdy jest tak gorąco! Powinni mieć raka płuc - za karę :([/quote] Hahahaha ja też palę w taki upał. Nie w sumie dobrze że jest tak ciepło... kombinuje tylo jak by się tu ubrania pozbyć.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Redorange, po prostu je zwyczajnie zdejmij.
Ale zapewniam Cie , ze dopiero wtedy bedzie ci goraco. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W biurze klimy nie mam, ale trzy wiatraki na mnie "biją". Generalnie jednak nie ma źle, zazwyczaj gdzieś jadę w teren czy na wizję lokalną z kierowcą wiozącym mnie w klimatyzowanej limuzynie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi