Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
33654852

Ulubione utwory z filmów Disneya

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Temat - rzeka. "jakie są Wasze ulubione utwory z filmów Disneya"?

Moim no1 jest "kolorowy wiatr"z Pocahontas. Patrząc na inne wersje językowe, nasz polska wydaje mi się tą najlepszą :). Szkoda, że węgierska jest nieco słabsza, ale też godna większej uwagi niż oryginał. tutaj wersja węgierska - [youtube2]JmLu-jlVQC8[/youtube2]

chwytajcie jeszcze norweską, naprawdę piękna, no2 na mojej liście językowej. Rozumiem może co drugie słowo, ale głos wykonawczyni jest świetny. Może brakuje trochę mocy, ale barwa - wow!

[youtube2]LCZ85SSUA1k[/youtube2] tutaj z tłumaczeniem z norw. na ang.

Drugi utwór z Disneya, który uwielbiam, to "Here I Am" Bryana Adamsa z "Mustanga z Dzikiej Doliny". Nic nie pobije oryginału :)

Jakie są Wasze typy?

[center][size=4]Freedom is choice, choice, choices that liberate, day is a freight train, minutes obliterate, easier to break through meters of concrete, easier to connect to a full grown tiger[/size][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) A to moj typ [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=s0sZ8xZ_dWY[/url] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hakuna Matata :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lGtL8vJwWuI[/youtube]

[center][b]Chodź do łóżka, jestem Ci winien orgazm.[/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi