Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anja

Pod kopułą/Under the Dome

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z serialem "Pod kopułą".
Serial ten powstał na podstawie książki S.Kinga o tym samym tytule, która w 2009 roku została okrzyknięta jako jedna z najlepszych książek roku.
Akcja rozgrywa się w pewnym małym miasteczku Chester Mill, które jesiennego dnia zostaje w niewytłumaczalny sposób odcięte od świata. Jest otoczone niewidoczną 'kopułą', która więzi mieszkańców.
Czy mieszkańcy zjednoczą siły w tej niecodziennej sytuacji?
A może ogarnie ich panika?
Zobaczcie sami!

Jeśli ktoś śledzi serial -zapraszam do dyskusji.
A może czytaliście książkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A Ty czytałaś książkę może? Recenzje są pochwalne wszędzie. Nie miałam pojęcia że powstał serial. Na czym można to obejrzeć ?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Serial powstał niedawno.
Książki nie miałam okazji czytać, słyszałam jednak, że serial znacząco się różni. Mimo wszystko osoba która czytała książkę serial ocenia pozytywnie.
Osobiście śledzę "Pod kopułą" (na razie widziałam 5 odcinków) i bardzo mi się podoba, chociaż teoretycznie nie jest to "mój gatunek".
Można go znaleźć m.in http://iitv.info/under-the-dome/. Na plus oceniam kreacje głównych bohaterów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi