Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mr.Q

Jaka bielizne preferujcie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - jaka bielizna podoba Wam sie najbardziej u plci przeciwnej?
Czy moze podoba Wam sie kobieta w skąpym biustonoszu, i stringach, czy moze panty, ktore ladnie zaokraglaja pupe? a moze cos innego.
Tylko mi dziewczyny nie piszcie ze chcialy byscie faceta w stringach, lub w czyms takim :

[url=http://pokazto.com/?img=974049,3261321400.jpg][img]http://pokazto.com/img_small/974049,3261321400.jpg[/img][/url]

Lub takim :

[url=http://pokazto.com/?img=974131,3261590100.jpg][img]http://pokazto.com/img_small/974131,3261590100.jpg[/img][/url]
Edytowane przez Gość

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jesli chodzi o mężczyzn to uwielbiam ... ich ..w .... [img]http://image.ceneo.pl/data/products/156567/2cfc4b11-ecc0-4b3c-be36-1cb9c8f903cf_product.jpg[/img] a nienawidze wprost .. w takich...[img]http://image.ceneo.pl/data/products/704742/product.jpg[/img]

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 23 Wrzesień 07, 15:20[/i] ][/size]
Jesli chodzi o kobiety .. to jedwabna bielizna dobrze dopasowana lub koronkowa :aloha:

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fakt, ostatnio sam kupilem sobie takie troche obcisle bokserki... kiedys nie moglem sobie wyobrazic chodzenia w takich, ale dostalem takie w prezencie na 18-nastke, wiec wypadalo... i w sumie bardzo wygodnie... luzne bokserki sa dobre do spania, ale nie do codziennego chodzenia...

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tam lubię mojego faceta właśnie w takich obcisłych bokserkach, sama mu takie nawet kupiłam ostatnio :) ale bez bielizny czemu nie :hyhy: :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja Olcia ostatnio kupiła sobie taki komplecik...różowe stringi z koronką + biustonosz, który oprócz zapięcia z tyłu, to z przodu ma sznureczki, które zakończone są takimi miękkimi kuleczkami i mówię do niej "króliczku playboy'a" ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja kiedyś nosiłem bokserki
ale po pewnej przygodzie na rowerze z nich zrezygnowałem

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja noszę bokserki i tylko bokserki. Żadne tam obcisłe czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]ja kiedyś nosiłem bokserki
ale po pewnej przygodzie na rowerze z nich zrezygnowałem[/quote]
Może nam zdradzisz tajemnice i opowiesz po jakiej przygodzie ??
[quote="kuryiaki"]Ja noszę bokserki i tylko bokserki. \.[/quote] hmm.. ciekawie ciekawei.. a w zimie jakoś ci nie jest za zimno jak w samych bokserkach smigasz ???

W sumie dla mmnie to mogli by niektórzy chodzic i w samych bokserkach :-P

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daria"]hmm.. ciekawie ciekawei.. a w zimie jakoś ci nie jest za zimno jak w samych bokserkach smigasz ???[/quote] Wiesz, że nie jest mi zimno bo uwaga: pod bokserkami noszę jeansy :lol: :lol: :lol: Takiej odpowiedzi oczekiwałaś? :-D
A co do bokserek to dlatego, że są super wygodne i super się w nich czuję :-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daria"]Może nam zdradzisz tajemnice i opowiesz po jakiej przygodzie ?? [/quote] no porostu chciałem usiąść na siodełko i usiadłem na swojego pena

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]no porostu chciałem usiąść na siodełko i usiadłem na swojego pena[/quote] Ouch ;/ Magical to jak Ty siadałeś ;/ Ja noszę bokserki i nie mam z tym kłopotów może potrzebna jednak wprawa :-) Poza tym na basen też chodzę w bokserach takich spox teges ;-) To chyba z przyzwyczajenia jest, nie noszę żadnego innego rodzaju bielizny, w tym mi jest ok :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U facetów - mam słabość do plażowych bermudów :D

Jeśli chodzi o mnie: nie zwykłam chodzić w stringach. Nie czuję się w nich komfortowo. Najlepsze figi i bokserki. Takie ładne, wzorzyste, z koronkami, z nadrukami... Och, ach, ojej :D

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kiedys kupilem mojej Kici takie fajne koronkowe panty... i z zakupu jestesmy oboje zadowoleni - jej jest wygodnie, a mi sie w nich podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli chodzi o bieliznę to nie za bardzo lubię nadmiar koronek... Poza tym chyba bardziej jasną kolorystykę bielizny niż np czarną. Oczywiście to też zależy od karnacji. Jak dziewczyna jest opalona to super wyglada w białych, jest bialutka to tylko w ciemnych :-) A najlepiej to wolę dziewczyny bez bielizny :oops: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bokserki i nic poza tym
Wole bardziej przylegające niz luzne
:-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie wolę facetów bez bielizny, ale skoro mam zaznaczyc coś, to uwielbiam czarne bokserki :P, w stringach mężczyźni wyglądają niesamowicie sexownie ;P

Jeśli o to, co ja preferuje, to zdecydowanie czerń i czerwień. Białej bielizny nie lubię. Koronki zdecydowanie tak, bardotki, z dolnej części stringi chyba na pierwszym miejscu. W zimie to raczej bieliźniane spodenki :)

Incredible cruel devil :) ]:=>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MorQaNa"]w stringach mężczyźni wyglądają niesamowicie sexownie ;P [/quote] Okropny widok :|

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mój działa na mnie oszałamiająco w obcisłych bokserkach.... nie lubię za bardzo slipków...

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 26 Wrzesień 07, 14:48[/i] ][/size]
a jeżeli chodzi o kobiety to czarne lub czerwone koronki, ewentualnie skąpa jedwabna bielizna :aloha:

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"] Okropny widok :|[/quote] popieram koleżankę, obrzydlistwo ;\

a co do kobiet, to nie ma to jak koronki, prześwity i wstążki ;D do tego skąpe to wszystko, czerwone, rózowe i czarne :evil: :evil:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bokseki :mrgreen: :aloha: a jesli chodzi o mnie preferuje czarna koronkowa bielizne :aloha: :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi