Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anja

Django

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście o Django? Jeśli nie to dziwne, był on bowiem jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2012 roku (w Polsce premiera miała miejsce na początku tego roku). Django to amerykański western Quentina Tarantino, który zgarnął pokaźną ilość nagród i nominacji.
Film ten osadzony jest w czasach niewolnictwa, gdzie o to 'czarnuch' pozbywa się kajdan i wraz z łowcą głów Schultzem rusza na pomoc ukochanej Broomhildzie. Czy odnajdzie ukochaną? Czy wraz z ze swoim wybawcą pokona despotycznego Candiego?
Przekonajcie się sami!

Django - hit czy kit? Należycie do fanów czy antyfanów tego dramatu?
Jakie są Waszym zdaniem mocne, a jakie słabe strony filmu?
Która z bohaterskich kreacji jest Waszym zdaniem najlepsza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Każdy film Quentina to majstersztyk.
Tutaj jak zwykle mamy genialnie obsadzone role, Don Johnson mnie rozłożył na łopatki tak samo jak Samuel L. Jackson a DiCaprio... jak chopa nie lubię tak bardzo mi się podobała jego rola i gra.
Film doskonały pod każdym względem z zachowaniem typowych Quentinowskich smaczków pomimo tego że to western ale nawet film wojenny Demony wojny również był doskonałym kinem. Gdyby Tarantino nakręcił tasiemca typu moda na sukces było by to doskonałe kino. :)

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja również należę do fanów Django. Po obejrzeniu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Historia świetna, aktorzy dobrani wręcz idealnie. Zgadzam się z redorange666, e to majstersztyk. Oczywiście nie brak zabawnych wstawek czy brutalności, ale Tarantino to Tarantino.
Uważam, że warto sięgnąć po ten film.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi