Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anja

Agent 007 - filmy

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdy z Was słyszał o Agencie 007 czyli o Jamesie Bondzie. Jest to fikcyjny bohater, który wyszedł spod pióra Iana Fleminga. Jednak nie o książkach, a o filmach chciałabym porozmawiać, gdyż to właśnie one rozsławiły agenta.

Które filmy z Bondem widzieliście?
Jakie serie uważacie za najlepsze, a które wydają Wam się najsłabsze? Dlaczego?
Który z aktorów (m.in Iana Fleminga. Sean Connery, Pierce Brosnan, Daniel Craig ) najlepiej wcielił się w rolę 007?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to ładnie trafiłaś idealnie w mój filmowy gust.
Znam wszystkie Bondy na pamięć.. oglądałem je po tysiąckroć. Najlepsze hmm... klasyka to wszystkie części z Connerym chociaż moim zdaniem nie do końca mi pasował do tej roli albo inaczej Bond tamtych lat do mnie nie przemawia, kapelusze itp ale ma to swój smaczek jedyny w swoim rodzaju. Moor i pojawił się cięty, sytuacyjny dowcip 007. Genialne lata 70-te, doskonała twarz i w końcu 007 jest wyluzowany. Takiego go lubię.
Dalton.. dwie części raczej średnie jakościowo w podobnym stylu co Moor ale miło się to ogląda.
Brosnan... kwint esencja Bondowskości. Nareszcie pojawił się aktor który mówi jak angol (connery również), zachowuje się jak angol ale ma to coś.. dowcip, wygląd i maniery. Właśnie tak wg mnie wyglądał by Agnet jej Królewskiej Mości.
Craig... nie no... jak Bond może się pocić podczas biegania, jak James może przegrać w kasynie, jak może nie potrafić strzelać, jak może nie zaliczyć kilku pięknych kobiet... i jak do kur.y nędzy Bond może być alkoholikiem?? To co jest teraz to absolutna pomyłka.. to nie jest Bond tlyk popierdółka.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dopiero dzisiaj zauważyłam ten temat, proszę o połączenie
http://scypion.pl/viewtopic.php?f=62&t=2087

redorange666, a nie zauważasz żadnych plusów w tym, że najnowszy Bond jest taki bardziej..ludzki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi