Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anja

On-line, filmy i seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystacie czasem z baz filmów on-line? A może oglądacie w ten sposób ulubione seriale?
Jak często zdarza Wam się wybierać właśnie tę opcję?
Jakie strony polecacie?
Jakie widzicie wady, a jakie zalety oglądania on-line?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kożystam z ale kino... działa ok opłata też w miarę... a mam dostęp do wszystkiego co mnie interesuje. Więc zasadniczo jest ok.
Jakośc nowych filmów mogła by być lepsza... ale nie jest tragiczna.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie poradziłabym sobie z serialami, gdyby nie możliwość oglądania on-line. Większość seriali oglądam na kinomaniaku - tam znajdę wszystkie sezony ulubionych show z ostatnich 10 - lat. Niestety większość z lektorem, ale za to mój chłopak nie przepada za oglądaniem z oryginalnym dźwiękiem, więc rachunek się wyrównuje. Właśnie gorzej jest z polskimi portalami, na których można by było znaleźć seriale w języku angielskim. Jeżeli chodzi o starsze seriale - niestety muszę wszystko mieć na dysku. Ale za to mogę do nich wrócić kiedy chcę i mogę dowolnie manewrować pomiędzy scenami.

Wady: buforowanie w przypadku wolnego łącza, przeszukiwanie miliona stron, jeśli sprawdzona strona nie działa, w większości słaba jakość.

Zalety: jak już coś znajdziesz, możesz się tym cieszyć, nie zapychasz dysku tonami seriali.

Swoją drogą - jeśli chodzi o seriale, to iitv ma dużą bazę, ale czasami są tylko odtwarzacze z limitem.

[center][size=4]Freedom is choice, choice, choices that liberate, day is a freight train, minutes obliterate, easier to break through meters of concrete, easier to connect to a full grown tiger[/size][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi