Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Letty

Hey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie jestem Letty :) mam 24 lata i mieszkam w Krakowie :)
Mam nadzieje spedzic tu milo czas, poznac nowych ludzi:)

Jeszcze raz dzien dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzień dobry! :)

Nie lepiej poznawać nowych ludzi w rzeczywistym świecie? :)

Kochasz zwierzęta? Pracujesz/uczysz się? Wolisz wodę gazowaną czy niegazowaną? Lubisz kino science -fiction? Wolisz chodzić do kina sama, czy z grupką znajomych?

Jeszcze raz cześć i witam :)

[center][size=4]Freedom is choice, choice, choices that liberate, day is a freight train, minutes obliterate, easier to break through meters of concrete, easier to connect to a full grown tiger[/size][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiscie, ze mozna :) ale jak sie siedzi czasem w domu to warto miec gdzie zabic nude :) kocham zwierzeta, najbardziej konie... Mechaniczne ;)
Pracuje. Wole niegazowana, nie lubie kina sf, do kina wole sama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej!!
No nareszcie ktoś kochający KM... im więcej tym weselej a jak mawia Jeremy MOC i tlyko MOC!!
Witaj i zapraszam do dyskusji... :)

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj :) Milo ze do nas dotarłaś. Chetnie dowiem sie czegos więcej o Tobie zarówno tu jak i w Twoich wypowiedziach na forum. Zapraszamy do rozmów ;)

Podoba mi sie Twoj avatar ;>

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coolka dziekuje :)

Redorange666 jestem mechanikiem z powolania ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja z zawodu do niedawna wykonywanego. Od 11 roku życia dłubię lub upalam. Budowałem motocykle do sportu, samochody... teraz zupełnie coś innego ale benzynę mam we krwi i nigdy ale to NIGDY z tego nie wyrosnę.
Dźwięk mojego boxera na wysokich obrotach to muzyka dla moich uszu. Jego moc i moment to kopnięcie w fotel to jest to co mnie z rana podrywa do życia i ten uśmiech jak zbliżam się do belli... nigdy mi się to nie znudzi.
To najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja w tym siedze ale sama dla siebie. Cale zycie temu poswiecilam, dzieki ojcu :) wciagnal w to mnie i mojego brata :]
Samochody to moj narkotyk :) cale zycie.mieszkalam w Stanach ale postanowilam 3 lata temu zamieszkac w krajz ktorego pochodzi moja mama :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Usa i ich motoryzacja mnie jakoś nie bawi... za duże za wolne i nie skręca nie wspomnę o hamowaniu.
Włoszki małe zgrabne wściekłe i kręcące się niebotycznie wysoko.
Mnie zaraził dziadek który po dzień dzisiejszy się ściga. JA startowałem motocyklami do czasu jednego większego paciaka który spowodował że moje kolano powiedział dość i chciało opuścić resztę cielska. Teraz samochody...ale to nie to samo. Brakuje mi mocy obrotów i całej reszty która dają dwa koła.
Teraz upalam włoską motoryzację prywatnie i tylko prywatnie w niej dłubię...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Letty[/b], witaj juz cie lubie :) i zapraszam do działu motoryzacja

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj
Dlaczego tak postanowiłaś?

USA (mimo kryzysu) dalej to przecież... American dream! Muscle cars. Nascar. Uliczne wyścigi. 8-)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej i ja Cię witam serdecznie i miło :) Rozgość się w naszych dyskusjach i czuj się z nami jak najlepiej :) Zdradzisz nam jak do nas trafiłaś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]USA (mimo kryzysu) dalej to przecież... American dream! Muscle cars. Nascar. Uliczne wyścigi.[/quote] A widziałeś prawdziwe sportowe auto hamerykańskie bo ja jeszcze nie. Kiedyś czytałem porównanie bmw 2002ti i mustanga (lata 60 XXw). Bmka miała całe 2.0 pojemności i jakieś 110KM mustang jak to typowy przedstawiciel pony cars miał około 5-6L pojemności całe stado koni mechanicznych i wygrywał z bmką tylko na prostych... jak przychodziło do zakrętów i hamowania przed nimi... bmw dopadało mustanga zjadało na pierwszym łuku i jeżeli nie było wystarczającej długiej prostej to mustang już zostawał w tyle.
Do dnia dzisiejszego amerykanie robią samochody z zawieszeniem wozu drabiniastego lub dyliżansu o charakterystyce pływającego liniowca z hamulcami od poloneza. Podobnie rzecz się ma z harleyem oprócz jednego modelu ale nie miałem nim przyjemności jeździć (podobno skręca hamuje i przyśpiesza bez łaski). Wyjątkiem od tej reguły jest chyba nowa corvetta i już nie istniejący pontiac GTO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reiv przyjechalam tu by troszke poznac kraj w ktorym mieszkala moja mama. Zawsze bylam ciekawa swiata, a szczegolnie kultury Polskiej ;) ale mimo wszystko tesknie za "American Dream" i mysle ze wroce tam za rok lub dwa , moze wczesniej :) jesli chodzi o uliczne wyscigi to jednak nie jest to takie kolorowe.. Nie jest jak na filmach , takowe sa stosunkowo rzadko wszystko jest zaplanowane i zapiete na ostatni guzik. W Polsce tez tego nie brakuje cjociaz drogi to katastrofa ;)bez poruwnania z USA ;)

SambaMamba szukalam poprostu czegos na zabicie nudy, poniewaz nie wiedzialam gdzie moge znalezc takie dosc ciekawe miejsce zapytalam kolezanki i polecila mi poszukac for no i epadlam na wasze :)

Redorange widze , ze Twoja wiedza na temat amerykanskich wozow ogranicza sie do fabrycznej wiedzy ksiazkowej ;) ludzie potrafia zdzialac cuda wystarczy troche fantazji, pieniedzy i znajomosci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Letty"]udzie potrafia zdzialac cuda wystarczy troche fantazji, pieniedzy i znajomosci[/quote] no i chęci
może nie długo ocenisz moje autko ??

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magical Fire moze ;) pamietaj ze auta jak czlowieka nie ocenia sie od zewnatrz tylko szuka sie dobra w sercu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Owszem potrafią tylko ile w tym jest rozwiązań fabrycznych... zero??
Dla mnie ideał samochodu to taki że wsiadam do niego i jest jak idealnie skrojony garnitur... otula mnie i wszystko jest tak jak sobie wymarzyłem.
Sztukę tę opanowali japończycy, włosi, niemcy i angole. Są tam takie auta że pasują idealnie pod każdym względem. Idea tunningu samochodu seryjnego dla mnie mija się z celem. Budowa auta do sportu to już inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Reiv przyjechalam tu by troszke poznac kraj w ktorym mieszkala moja mama. Zawsze bylam ciekawa swiata, a szczegolnie kultury Polskiej ;) ale mimo wszystko tesknie za "American Dream" i mysle ze wroce tam za rok lub dwa , moze wczesniej :) jesli chodzi o uliczne wyscigi to jednak nie jest to takie kolorowe.. Nie jest jak na filmach , takowe sa stosunkowo rzadko wszystko jest zaplanowane i zapiete na ostatni guzik. W Polsce tez tego nie brakuje cjociaz drogi to katastrofa ;)bez poruwnania z USA ;)[/quote] Zdecydowanie drogi, głównie autostrady :mrgreen:
Chciałbym tam kiedyś pojechać. USA to mimo wszystko (przede wszystkim komercjalizacji) piękny i różnorodny kraj.
[quote]A widziałeś prawdziwe sportowe auto hamerykańskie bo ja jeszcze nie. Kiedyś czytałem porównanie bmw 2002ti i mustanga (lata 60 XXw). Bmka miała całe 2.0 pojemności i jakieś 110KM mustang jak to typowy przedstawiciel pony cars miał około 5-6L pojemności całe stado koni mechanicznych i wygrywał z bmką tylko na prostych... jak przychodziło do zakrętów i hamowania przed nimi... bmw dopadało mustanga zjadało na pierwszym łuku i jeżeli nie było wystarczającej długiej prostej to mustang już zostawał w tyle. [/quote] Tak. Mustanga GT z chyba 1966 roku. Dla mnie piękne auto, jakkolwiek by nie jeździło.
Mustangi mają coś w sobie magicznego, ze che się je mieć. Jako cel życiowy. Chociażby niedościgniony, ale jest tam gdzieś w głowie.
Najważniejsze, żeby auto sprawiało radość, na prawdę nie interesuje mnie kto jaką bryką mnie weźmie na zakręcie, bo zawsze się znajdzie ktoś lepszy ;)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nikt nie mowi tu o robienia z auta wyscigowki na rajd :) na ulicy licza sie inne ideema sue czuc ciezar i zarazem ciag auta :) fabryczne auta sa nudne i szare i nie ma tej wiezi miedzy czlowiekiem a samochodem , wiesz , ze robil je ktos inny nie z pasji i wlasnej wyobrazni tylko masowo leb w leb kazde auto takie samo. A gdy od podstaw piescisz je sam robi tak jakbys chcial tak jak sobie wyobrazisz z pasja i pelnym sercem samochod staje sie czescia Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wygląd mam w nosie ale to co to auto potrafi już nie... Tak patrząc i na amerykańskie auta to tylko Playmounth ARR Cuda. Podobny okres też pony... tylko bardziej rzadki znacznie bardziej.
Z europejskich z tego okresu to chyba tlyko alfa 1300 junior.

-- 22 lip 2013, o 19:24 --

NIe lubie bawic się konstruktora. Wolę gotowce...tyko właśnie te budowane z pasją.. było kilka marek robiące właśnie takie auta.. niestety komercja je zeżarła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reiv moje zdanie jest takie ze kazdy chociaz raz w zyciu powinien tam byc :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"] może nie długo ocenisz moje autko ??[/quote] A to dali Ci na własność wóz strażacki? :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi