Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
33654852

Spodnie niczym dół od piżamy

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie na temat takich spodni:
[img]http://www.stylistka.pl/img/artykul/3469/modne-spodnie-wzor-musi-byc_32394_5.jpg[/img] ???
Oczywiście do tego obowiązkowo bokserka lub top i kok na czubku głowy. Zapewne są szalenie wygodne, ale jak według Was wyglądają?

mnmnjhfkdhj,dfllautioru aouo ;u

[center][size=4]Freedom is choice, choice, choices that liberate, day is a freight train, minutes obliterate, easier to break through meters of concrete, easier to connect to a full grown tiger[/size][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zależy od figury i konkretnych spodni. Ja sama bym takowych nie chciała, ale innym pasują. Jeśli chodzi o przedstawioną stylizację to uważam, że jest w porządku, ale "szału nie ma". Same zaś spodnie muszą być mega wygodne, ale trzeba uważać z czym je zestawiamy. [quote="samba_mamba"]Nie do każdego pasuje taka stylizacja[/quote] dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie sie nie podobaja na tej dziewczynie. Nie wiem jakby na innych wygladało , sama bym chyba nie nosiła jednak

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogólnie strój dziewczyny z tego zdjęcia raczej mi się nie podoba, same spodnie natomiast wyglądają fajnie.
Niestety nie pasują one do mojego stylu i figury, ale sądzę, że dobrze bym się w nich czuła, bo wyglądają na bardzo wygodne :)

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli kobieta jest szczupła i ma wąskie biodra to takie spodnie tylko potęgują wrażenie zaniku pośladków 8-)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przy szerokich biodrach i większej ilości kg mogą ładnie wyglądać pośladki ale znów z przodu może to w tych spodniach wyglądać wyjątkowo niefajnie :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi się często podobają takie na kimś, ale sama się nie odważyłam, mam tego typu krótkie alladynki, ale tylko po domu/na spacery ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale to nie są alladynki. Alladynki lubie i fajnie wyglądają na kobietach z różnymi figurami ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Jak dla mnie sa niezbyt fajne.
Nie lubie takiego kroju spodenek. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po domu...czemu nie? ale to nie moj styl i czulabym sie skrepowana tym krojem gdzies np na miescie.:)
Aczkolwie niektore dziewczyny naprawde w nich fajnie wygladaja.I widac, ze czuja sie w dobrze.A to najwazniejsze.(=

Zastanawiam sie natomiast jak sprawdzilyby sie w spaniu...i chyba by tez u mnie polegly :p

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Ten kroj spodni wg mnie nie nadawalby sie przynajmniej dla mnie, nawet do spania,
bo nie sypiam w pizamach.
Zawsze mowie , ze ktos sie znajdzie kto ubostwia takie pizamowe kreacje. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi