Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Plasterek

Stosujecie masaż erotyczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy potraficie prawidłowo wykonać masaż erotyczny? Na czym on właściwie polega i czy bardzo różni się od tradycyjnego masażu? Będę wdzięczna za jakieś wskazówki od doświadczonych osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli chcesz zadowolić swojego partnera nie potrzebujesz robić coś super dokładnie i prawidłowo. Myślę, że wystarczy znać podstawy. A o tych podstawach możesz sobie przeczytać chociażby tutaj [url]http://www.ofeminin.pl/seks/masaz-erotyczny-jak-robic-masaz-erotyczny-d8572.html[/url]
Partner będzie zadowolony nawet jak wykonasz na początek chociaż drobną część tego co zamierzasz.

Jeśli się stresujesz spróbuj się rozluźnić. Nie zrobisz dobrego masażu będąc spięta i pytając go co chwilę czy mu dobrze.

Po drugie obserwuj i wyciągaj wnioski. Ciało wysyła wiele sygnałów.

Rozmawiaj z partnerem co lubi i co by chciał, żebyś zrobiła.

Rady profesjonalisty na nic Ci się zdadzą, bo chyba musiałabyś iść na kurs, żeby się czegoś takiego nauczyć w stopniu już zaawansowanym ;)

Doświadczony i nie wiadomo jaki masażysta nie jestem, ale i tak jestem zajebisty, o tak :lol: możesz być wdzięczna za głos rozsądku

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie bardzo wiem jakiego instruktazu poszukujesz? Jesli chodzi o masaz partnera to poznajac jego cialo wiesz juz na co jak reaguje , jaki dotyk w jakich miejscach go pobudza. Mozesz to stosowac a jednoczesnie poznac jeszcze lepiej jej/jego cialo. Mysle ze dla kazdego dotyk dloni partnera jest pobudzajacy a jeszcze w sytuacji kiedy partner "bada" dlonmi cale cialo to wyjatkowo.

Jesli pytasz o masaze z serii profesjonalnych to nie umiem Ci poradzic :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzięki za rady :) Mojemu partnerowi każdy niemal dotyk sprawia przyjemność, ale ja chciałam zrobić to trochę bardziej "profesjonalnie". Cudów się raczej nie spodziewam, bo tak jak piszecie, do tego potrzebny byłby jakiś kurs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skoro już mowa o kursie znalazłem taki [color=#FF0000]fajny! :)[/color] i jestem z niego zadowolony.Dowiedziałem się w ogóle co to jest tantra i "czym to się je".Teraz po takiej nauce,czas wziąć partnerkę w obroty:)

edit: samba_mamba

http://tablojd.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo dobry kurs sam z niego korzystam :) Satysfakcja partnerki gwarantowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czyli taki masaż jest tylko przeznaczony dla mężczyzn? w sensie oni wykonują go na partnerkach? Nie ma jakiejś odmiany by można było odwrotnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiscie ze sa takze takie mozliwosci dla kobiet. Przeciez duchowa energia nie tkwi jedynie w facetach ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi