Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
33654852

Dzień dobry!

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 33654852 - losowe cyfry. Mogły to być losowe litery, ale cyfry wyglądają na bardziej zorganizowane jednostki. Więc cześć.

[center][size=4]Freedom is choice, choice, choices that liberate, day is a freight train, minutes obliterate, easier to break through meters of concrete, easier to connect to a full grown tiger[/size][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć!

A w jaki sposób te cyfry zostały wylosowane? I czy aby na pewno są losowe, czy może tylko pseudolosowe?
To ma ogromne znaczenie dla wielu użytkowników tego forum!!!

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwsze dwie nie są tak bardzo losowe, jak mogłoby się wydawać, ale podchodząc do tego z innej strony - mogłam wybrać inne liczby mniej lub bardziej związane z moimi preferencjami. W przypadku 33 w grę wchodzi numerologia (ciekawe wytłumaczenie znaczenia), inne bzdety, moja ulubiona liczba (od niedawna), reszta - wybrana dla wygody w czasie logowania (prawo - lewo - środkowy rząd na klawiaturze numerycznej - 654; góra - dół - środkowy rząd na klawiaturze numerycznej - 852). :)

[center][size=4]Freedom is choice, choice, choices that liberate, day is a freight train, minutes obliterate, easier to break through meters of concrete, easier to connect to a full grown tiger[/size][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj losowo wybrany przybyszu ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej. Czym się interesujesz oprócz numerologią?

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Milo Cie powitac liczbowa dziewczyno , w naszym nietuzinkowym towarzystwie.
Fajnej zabawy i ciekawych wrazen. :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@niedotykalna
Mogłam w końcu wybrać kombinację 321,987,741,963,951,753,456,123,789,159,357, uważam więc to za ślepy los :D

@Coolka
Dzięki za powitanie:D

@Reiv
Trudno powiedzieć, interesuję się wszystkim i niczym. Swojego czasu skupiałam się na polityce, teoriach spiskowych, muzyka klasyczna, rockowa, pop, literatura, fotografia (tak, tak, kolejna wielbicielka xyz photography), porcelana, troszkę gotowanie, mitologia (głównie grecka) zwierzęta (konie, krowy, owce, psy, ostatnio troszkę czytam o kotach), gry komputerowe (uwielbiam pierwszego, starego Prince), trollowanie na filmwebie (ale w dobrym tonie), nawet łyknęłam troszkę kryptozoologii, kocham cytaty Paulo Coelho i kocham tworzenie cytatów w jego stylu (typu "tylko śmierć pokona życie" albo "gdy jezioro wysycha, ryby umierają").

Teraz moimi głównymi zainteresowaniami są języki obce, seriale, film (lubię czystą komercję, nie znoszę Woody'ego Allena, jestem wobec niego bardzo krytycznie nastawiona i zamieniam się w złe dziecko neo, kiedy o nim mówię). Chciałabym zostać dziennikarką Frondy, bardzo się staram, ale nie wiem, czy mi się to uda.

@samba_mamba
Bardziej 6, niż 33, nad czym wielce ubolewam. Rozsądna - teraz po zajęciach "jak rozsądnie podejmować wnioski ... " mam jeszcze większy zamęt w głowie, niż przedtem :)
Aktualnie przebywam na Mazowszu, pochodzę ze wschodu.

@Kika666
Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Trudno powiedzieć, interesuję się wszystkim i niczym. Swojego czasu skupiałam się na polityce, teoriach spiskowych, muzyka klasyczna, rockowa, pop, literatura[/quote] To znajdziemy wspólne tematy ;) Zapraszam więc do działów tematycznych.
[quote]trollowanie na filmwebie (ale w dobrym tonie), nawet łyknęłam troszkę kryptozoologii, kocham cytaty Paulo Coelho i kocham tworzenie cytatów w jego stylu (typu "tylko śmierć pokona życie" albo "gdy jezioro wysycha, ryby umierają").[/quote] Ogólnie mam takie pierwsze wrażenie, że lubisz sobie żartować. ;-)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Ogólnie mam takie pierwsze wrażenie, że lubisz sobie żartować. ;-)[/quote] Jedyny żart, jaki znam to ten o praniu i Ani bez rączek!

@redorange666

mam nadzieję, że obejdzie się bez żartów o zacofaniu wschodu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="33654852"]Jedyny żart, jaki znam to ten o praniu i Ani bez rączek! [/quote] Opowiedz bo nie slyszalam :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mama kazała Ani rozwiesić pranie. Na co Ania:
-Mamusiu, nie mogę rozwiesić prania.
Oburzona mama:
-Dlaczego?
Smutna Ania odpowiada:
- Mamusiu, przecież nie mam rączek!
/w tle słychać śmiech mamusi

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To jest właśnie skrót moich możliwości, jeżeli chodzi o żarty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moze jak Stalin wejdzie to nam jakis opowie, uwielbiam jego żarty :)

Co moglabys nam jeszcze o sobie napisac?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witaj jak masz na imie ??

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"] Co moglabys nam jeszcze o sobie napisac?[/quote] Hmmm... Uwielbiam dziwne języki obce, chciałabym zapisać się na estoński w semestrze zimowym. Nie lubię polskiej kinematografii, ale zapisałam się na zajęcia Akademii Polskiego Filmu, więc być może będę zasypywała Was informacjami na temat starych, dobrych, polskich produkcji, jestem uczulona na błędy ortograficzne, stylistyczne (chociaż tych drugich też popełniam niemało), kocham język polski, poezję węgierską, zwierzęta (wszystkie, oprócz małp - są zbyt podobne do ludzi, co jest bardzo niepokojące), kiedyś byłam wielką fanką skoków narciarskich (teraz, przez brak czasu w okresie zimowym jestem strasznie do tyłu w temacie). Mogę też dodać, że lubię słuchać coverów i porównywać je do oryginałów :)
[quote="MagicalFire"]witaj jak masz na imie ??[/quote] Można powiedzieć, że Ania (imię, jakie chciała mi nadać mama, pozostańmy przy tym, nie lubię swojego prawdziwego imienia, jego znaczenie może wprowadzić w zamęt ludzi, którzy interesują się tematyką znaczenia imion, która to tematyka jest bez sensu, jak horoskopy i numerologia; chociaż swoją ulubioną liczbę wybrać może każdy, odpowiednio dopasowując ją do swojego charakteru, imię dla siebie trudno wybrać :) ). Cześć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestes jenoczesnie bardzo otwarta ale i tajemnicza. Podsuwasz nam wiele informacji o sobie ale tylko po to zeby wiele innych ukryc , dlaczego ?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie robię tego świadomie. Wydaje mi się, że nie lubię być "na wierzchu", wolę stać z boku i obserwować innych, żeby lepiej ukształtować sobie pewne niewyraźne elementy, stworzyć jakiś wzór, ale chyba każdy tak robi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi