Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dobrodziejka

Polskie maszyny stolarskie

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ to dział dla panów, więc chyba jestem w dobrym miejscu? Dlatego mam pytanko,czy jest może na tym forum ktoś,kogo interesuje np stolarstwo?, a konkretnie polskiej produkcji maszyny stolarskie? Moi znajomi chcą otworzyć stolarski warsztat i twierdzą, że w Polsce nie produkuje się maszyn stolarskich, prawda to? Wiecie coś może na ten temat? Rzekomo widzieli filie Feldera,ale,że maszyny i tak sprowadzane są z Austrii,podobnie ma się rzecz z pilarkami Altendorf? Wiecie coś może o tym?. Chciałam im udowodnić, że nie mają racji.Oczywiście chodzi o zakład,a chcę go jasna rzecz wygrać. Pozdrawiam i do usłyszenia.:)

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem drewniany w tym temacie.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze trzeba byc fanem stolarstwa i odznaczac sie ,,jakas,, wiedza .
Ja podobnie jak Reiv , jestem bardziej niz cienka. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wow.... wielka szkoda, ja też nie znam sią na stolarstwie, ale chciałam udowodnić moim znajomkom, że i w Polsce można kupić dobre maszyny stolarskie,a nie tylko nabijać "kabzę" zachodowi. W sumie też widziałam te austriackie feldera,ponoć superowe i takie tam, ale czyżby w Polsce czegoś takiego nie było?. Ale i tak dzięki,za zainteresowanie się moim pytankiem. :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale to tak jak ze wszystkim. nie zawsze najlepsze sprzęty są te markowe. Nie mogliście się założyć o coś związanego z piwem :D Moglibyście testować i przyjemność jakaś a nie tak się sprzeczać o maszyny stolarskie :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oczywiście że są polskie maszyny stolarskie.. nie wiem jak u nich z jakością bo nigdy nie próbowałam a podrugie marki zagraniczne są jednak bardziej znane ale jakbys poszukała w sieci napewno by ci coś wyskoczylo.. ale czy to ma jakies znaczenie z kąd pochodzi maszyna? ważne żeby byla dobra i bezpieczna bo akurat w stolarace to to jest najważniejsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Owszem to jest ważne skąd pochodzi maszyna, bo już tak się utarło, że te maszyny z Zachodu niestety ,ale są dużo lepsze od tych naszych krajowych. O tym, wie chyba prawie każdy, mimo, że to przykre,ale tak jest. Ja też o tym wiem, ale udaję przed znajomymi,że nie wiem,niev chcę im dawać tej satysfakcji,że mają rację. Zresztą Polska robi wiele rzeczy super, ale te rzeczy niestety nie zostają w kraju,a "pędzą" w świat. - Coolka - masz rację mogłam się założyć o coś związanego z tym trunkiem, ale wtedy moi znajomi nie uwierzyliby, że postawię na swoim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi