Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
samba_mamba

Skarpety do sandałów?

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno w tym roku wreszcie modne!

"Pojawienie się stóp odzianych w skarpety i sandały to od lat wyraźny sygnał nadejścia lata. A także rozpoznawalny na całym świecie symbol prawdziwego Polaka. Ta dziwna obuwnicza stylistyka przez lata była niedoceniana, potem - ostrożnie akceptowana, a w tym sezonie - na co wszystko wskazuje - doczekała się wreszcie należnego szacunku. Trochę jak polska muzyka dance i żel na włosach.
Wszystko za sprawą specjalistów modowych z Londynu, którzy orzekli, że nie ma nic złego w noszeniu skarpet do sandałów. Ich ocenę szybko przekazał krajanom znany polski stylista Tomasz Jacyków. Zastrzegł on, że w tym sezonie skarpetki noszone do sandałów nie rażą, ale pod jednym warunkiem..."

więcej: http://facet.wp.pl/kat,1034181,wid,15742519,wiadomosc.html?ticaid=110e09

Co Wy na to? :;>:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NIE!!! Czuje ze sie bedzie trzeba patrzec w gore jesli taka moga przejdzie bo nic mnie nie drazni tak jak facet w skarpetach i sandalach. Juz jak ma klapki to jestem w stanie jakos przemeczyc sie z ta mysla ale sandaly heh

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:-P Sandaly w towarzystwie skarpet , to istne brzydactwo.
Mysle, ze ,,znafcof od sandalow i skarpetek jest ci mrowie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię skarpetki.
Nie lubię sandałów. Już wolę boso chodzić.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ktos nade mna czuwal bo nie mialam tyle przyjemnosci

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) A ponoc skarpateki z sandalkami to istne modowe cudenko?
Wiec jak to w koncu jest? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Komus kto zatwierdzil to cudensko cos chyba na glowe upadlo

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[img]http://dd3.photoblog.pl/np2/201112/A5/110434102/skarpety-i-sandaly.jpg[/img]

Ale to polska tradycja przecie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:-P Ale to jest typowy BZYDAL i juz.
Mysle, ze nawet tradycja tego nie jest w stanie zmienic. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ważne czy modne czy nie...komu się podoba niech nosi. Innych niech nie namawia. Ja uważam, ze jak sandały to gołe stopy. A sandały w klapkach to już w ogóle jakaś tandeta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to namieszałam. Miało być "skarpety w klapkach" ;) bo z takim zestawem też się już spotkałam... :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wciąż dla wielu panów w naszym zacnym kraju takie połączenie jest aktualne. Zgroza!

http://www.losdiablosemeritos.pl/grupa.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podobno to trend tego roku.I faktycznie wiele gwiazd sie tak pokazuje :) Niestety jak dla mnie osobiscie to malo strawny widok.
I potwierdza to to, ze nie wszystkie trendy maja w sobie cos co warto przenosic do wlasnego stylu.Lepiej czasami byc po prostu wiernym wlasnemu gustowi i nie robic z siebie pajaca.:)

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:mrgreen: Tez tak odbieram ten modowy trend skarpetkowo sandalkowy.
Ale ponoc niewazne co sie innym podoba , wazne , ze podoba sie tylko mnie.
I z tego zalozenia chyba wychodza Ci mezczyzni ktorzy z wielka luboscia
oddaja sie takim trendom .
A to , ze kogos ,,strasza,, to nie ma zadnego dla nich znaczenia.
Czyli samo zycie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakoś się tak dziwnie składa, że o wiele częściej widzę babki w klapkach straszące brudnymi piętami niż facetów w sandałach i skarpetach, podczas gdy to pierwsze to jest prawdziwy obciach, a to drugie bywa praktycznym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tu akurat Jendrju masz niewatpliwa racje.Brudne czy zaniedbane piety to o wiele gorszy widok.I niestety nan nie ma usprawiedliwienia...boz na to trendu nie bylo, nie ma i nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak się chodzi w klapkach to się pięty brudzą, więc jeżeli jest trend na chodzenie w klapkach bez skarpet to jest i trend na brudne pięty.

Poza tym ktoś może sobie chodzić boso i wtedy tym bardziej będzie miał brudne pięty i to również jest coś co wymaga żadnego usprawiedliwiania.

Ot po prostu mnie dziwi czemu jest tylu modowych faszystów oburzonych na połączenie sandałów i skarpet, a nikt nic nie powie o chodzeniu w klapkach po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Jendrju"]Jak się chodzi w klapkach to się pięty brudzą, więc jeżeli jest trend na chodzenie w klapkach bez skarpet to jest i trend na brudne pięty.

Poza tym ktoś może sobie chodzić boso i wtedy tym bardziej będzie miał brudne pięty i to również jest coś co wymaga żadnego usprawiedliwiania.

Ot po prostu mnie dziwi czemu jest tylu modowych faszystów oburzonych na połączenie sandałów i skarpet, a nikt nic nie powie o chodzeniu w klapkach po mieście.[/quote]
Nie zgodze sie z tym...Poniewaz tak patrzac na to i ludzi biegajacych w klapkach zauwazylam, ze wcale jedno nie oznacza zaraz drugiego.I jak ktos jest czysty i lubi byc zadbany, to nawet chodzac na boso bd taki.Dlatego dla mnie nie ma czegos takiego jak tlumaczenie, ze to trend na brudne piety.To tylko wygodna wymowka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tydzień temu w Decathlonie była promocja w której dodawali do butów [url=http://domodi.pl/marki_diverse]marki diverse[/url] cztery pary skarpetek :D
Bardzo szybko się rozeszły :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przychodzi do nas taki przedstawiciel - krótkie spodenki, skarpety i sandały. Ja już patrzeć na to nie mogę. Ostatnio nawet te skarpety z lekka przetarte na palcach ;/
Jak sądzicie czy wypada mu zwrócić uwagę czy po prostu się nie opłaca - poczekajmy na zimniejsze dni i pełne buty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi