Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
cookie

letnie wyprzedaże

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie lato więc jeśli ktoś planuje kupić t-shirty to znalazłem takie wyprzedaże [i][color=#FF0000]no co Ty, serio? :)[/color][/i]

edit: samba_mamba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam slowo WYPRZEDAŻ które tak naprawdę pokazuje tylko co sklepy maja zalegajacego na magazynie i jak bardzo chcą się tego pozbyć z roznych powodow :) Ciekawi mnie jak dużo z was pofatygowalo się biorac cos z wyprzedaży żeby się zorientować w jakiej było wcześniej cenie lub gdzie indziej można to kupic :) Zdarzylo mi się sprawdzić i wyniki mnie zaskoczyly :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Szczerze mowiac to nigdy jakos nie zainteresowalam sie wyprzedaza.
Moze cos , interesujacego i ciekawego wobec tego przegapilam? 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ostatnio sporo reklam wyprzedazowych dostaje na e-maila.
Moze rzeczywiscie warto sie zainteresowac i upolowac cos ekstra? :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stanowczo wole wpadac na wyprzedaz :P Zawsze wtedy cos ciekawego sobie wyłapie :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie lubię wyprzedaży te tłumy ludzi i szarpanie ciuchów to nie dla mnie. Wole zamówić z internetu na przykład koszulkę z [u]http://www.embros.pl/[/u], dobre jakościowo i nie odpada grafika po praniu:) nie mam nerwów żeby się przeciskać w tych tłumach:) a tak zamawiam przez internet przychodzi kurierem i kłopot z głowy. Trzeba być trochę sprytnym w dzisiejszych czasach:) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Jakos nie widzialam by ludzie sobie wyrywali i szarpali odziez na wyprzedazach.
To chyba nie te czasy? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze fajnie kupic sobie coś w niższej cenie niż regularna [ chociaz na wyprzedazach to różnie bywa w galeriach ] ale fajną opcją się tez wyprzedaże online. Ceny mniejsze a bez natłoku ludzi i giga kolejek można sobie cos do domu zamówić:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hm w temacie "wyrywania sobie odzieży i rzeczy z przecen" to zapraszam do Lidla jak rzucą jakieś "ekstra" rzeczy... Można podziwiać iście zwierzęcą naturę ludzi...

Co do letnich wyprzedaży to już pewnie się pokończyły w większości sklepów (mój ulubiony militarny już jakiś czas temu zakończył), ale w wypadku sklepów online bardzo często są takie wyprzedaże bez okazji i można sporo oszczędzić.

"[i]When does telling the truth ever help anybody?[/i]"

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9755]Gulacz[/url]"][post]195871[/post] Hm w temacie "wyrywania sobie odzieży i rzeczy z przecen" to zapraszam do Lidla jak rzucą jakieś "ekstra" rzeczy... Można podziwiać iście zwierzęcą naturę ludzi...

Co do letnich wyprzedaży to już pewnie się pokończyły w większości sklepów (mój ulubiony militarny już jakiś czas temu zakończył), ale w wypadku sklepów online bardzo często są takie wyprzedaże bez okazji i można sporo oszczędzić.[/quote]
mój chłopak też bardzo często tam zamawia teraz właśnie szuka czegoś na chłodne dni, chociaż patrząc na teraźniejszą pogodę to prawie lato :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9757]myszuk[/url]"] mój chłopak też bardzo często tam zamawia teraz właśnie szuka czegoś na chłodne dni, chociaż patrząc na teraźniejszą pogodę to prawie lato :-P[/quote] Tam zamawia, tzn gdzie? :P Ja mam swój ulubiony, ale nie wiem czy On ma ten sam :P
Na zimę to najlepie merino wool sobie sprawić, bo teraz to wystarczy jakaś bluza i kurtka i jest git :D

"[i]When does telling the truth ever help anybody?[/i]"

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NIe mam swojego ulubionego sklepu. kupujemy w wielu. I głównie z wyprzedazy bo jednak fajnie jest coś zaoszczędzić sobie na zakupach Co moge polecić:
wólczanka - moiżna kupić dwie koszule w cenie jednej
mango
reserved - chociaż tutaj polecam czekać do stycznia bo wtedy będa mieli najlepsze wyprzedaze
no i answear, ciągle maja tam jakieś zniżki.No i wielki plus za to,że jest darmowa dostawa i zwrot kurierem https://answear.com/p/koszule-240-k.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi