Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Krang

Ku przestrodze.

Rekomendowane odpowiedzi

Coś wam opowiem! Niemożliwe jest wyobrażenie sobie jakim debilem się okazałem i jak wielkim cudem jest to, że jeszcze żyję. Mój najlepszy kumpel jest w więzieniu na 8 lat a drugi nie żyje. Ten pierwszy był myśliwym i miał sztucer myśliwski. Kiedyś pojechaliśmy do jego gospodarstwa na wsi, aby trochę postrzelać. Była to broń Weatherby czy coś, która miała jakiś tam certyfikat MOA 100 jardów czy coś takiego, co znaczy, że dwa pociski wystrzelone z tej samej pozycji trafią w cel oddalony o 100 jardów maksymalnie rozrzucone o 1 cal. Broń zatem względnie celna. Był grill, było piwo i strzelanie. W końcu pomyśleliśmy, że zabawimy się w Wilhelma Tella - czyli strzelanie do jabłek położonych na głowie. Tylko, że zamiast jabłek wykorzystaliśmy puszki po browarach, bo wcześniej już rozstrzelaliśmy wszystkie dostępne wkoło jabłka. Podziurawiliśmy nawet takie sztuczne, drewniane jabłka, które jego żona miała jako dekorację w jadalni. Strasznie się o to wkurzyła, ale wg mnie, dekoracje ze sztucznymi owocami to najdurniejsza rzecz na świecie. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy się na takie coś nabrałem i próbowałem obrać drewnianego banana. Czy widzieliście kiedykolwiek faceta wkładającego drewniane butelki piwa do lodówki tylko dla dekoracji? Kuźwa nigdy! Za coś takiego można dostać w mordę.

[b]TL;DR: Broń + alkohol = zabójstwo i więzienie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie rozumiem trochę sensu powyższej wypowiedzi, nie wiem czy autor chwali się że strzela z broni palnej czy żali że żona ma dekorację z sztucznymi owocami, całość jakoś taka zagmatwana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiesz jaka to była bron ale znasz jej celnosc z taka dokladnoscia? Piszesz o morderstwie i wiezieniu ale skupiasz sie na problemie obierania sztucznego banana? Sorry ale jak dla mnie to totalnie przestroga o niczym

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisane bez ładu i składu. Tak jak by brakowało części tekstu.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też nie lubię sztucznych owoców. Moim zdaniem wygląda to strasznie kiczowato. Jak byłam mała, to nie rozumiałam, że są sztuczne i zawsze miałam na nie ochotę. Najlepsze jest to, że takie dekoracje często widywałam w sklepach MIĘSNYCH tuż przy SCHABOWYM. No jaki to ma sens?!?!?! :er:

PS
[img]http://k39.kn3.net/taringa/4/1/7/4/5/0/7/guitarmaniaco/03B.jpg?4381[/img]

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]Nie wiesz jaka to była bron ale znasz jej celnosc z taka dokladnoscia?[/quote] Pewnie kolega Krangowi pokazał ten certyfikat lub o nim opowiedział. Ja np wiem, że lokomotywa waży 70 ton, ale nie pamiętam która...

Co do innych kwestii, Krang wyraził się w miarę klarownie:
- jest debilem
- lubi popić i brzydko się bawić
- jego kolega zastrzelił podczas zabawy drugiego kolegę
- nie lubi imitacji owoców / warzyw

Nie dziękujcie za wytłumaczenie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"]Najlepsze jest to, że takie dekoracje często widywałam w sklepach MIĘSNYCH tuż przy SCHABOWYM. No jaki to ma sens?!?!?! [/quote] Pewnie to tez byla jakas przestroga :D Tylko nie zalapalismy jaka. Tez pamietam w dawnych czasach takie sztuczne owoce w miesnym ;P
[quote="madrav"]Nie dziękujcie za wytłumaczenie :P[/quote] Postaram sie opanowac z okazaniem wdziecznosci za wyjasnienie :)
[quote="madrav"]Pewnie kolega Krangowi pokazał ten certyfikat lub o nim opowiedział. Ja np wiem, że lokomotywa waży 70 ton, ale nie pamiętam która... [/quote] Pewnie mu pokazal go kiedy juz tamtego zastrzelil zeby sie zorientowac dlaczego nie w samo serce. To pewnie byla wina broni :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale że Dudka na mundial nie wzięli? :mrgreen:
[quote]Tez pamietam w dawnych czasach takie sztuczne owoce w miesnym ;P[/quote] Moja babcia ma takie w mieszkaniu. (Nie, nie prowadzi mięsnego). Taki koszyk mały z sztucznymi owocami.
Nie wiem, nigdy się nie zastanawiałem dlaczego miałbym tego nie lubić. Nie czuję niedoboru odnośnie owoców i warzyw, żebym musiał się na to złościć, że mi ślinka cieknie a tu takie pyszności... sztuczne.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No stanowczo ja niedoborów tez nie odczuwam i mnie tez jakos to nie rusza :D Ciekawie musi wygladac facet próbujacy obrac drewnianego banana :mrgreen:

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krang - w sumie też tak na prawdę nie wiem o co Tobie chodzi.Ale może chodziło Tobie tylko o to,co właśnie opisałeś? Jednym słowem tylko Ty wiesz, co było tak na prawdę ważne w Twoim poście.:)Czasami ludzie miewają różne dziwne pomysły i różne dziwne rzeczy trzymają w swoich mieszkaniach. Moja koleżanka np trzyma w swoim mieszkaniu boa dusiciela - dokładnie- olbrzyma w szklanym akwarium,na co ja osobiście nigdy bym się nie zdecydowała.

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi