Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Ewangelina wita wszystkich Was. Bez różnicy, czy jesteście gnomami, wróżkami, cyborgami czy też innymi różnorakimi tworami wyobraźni.
Na imię jej Joanna, chociaż jej rodzice, nie nazywając ją Angeliką bądź Klarą, pokazali, że mają inne poczucie piękna, niż ona sama.
Uczęszczała przez dwa lata do liceum plastycznego. Jest miłośniczką wyrazów, słów i liter, jak i również historii sztuki. Wegetarianka z wyboru. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam i juz cie lubie :)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj.

Pisanie o samym sobie w 3 osobie liczby pojedyneczej ponoć świadczy o zaburzeniach osobowości, ale świrów Ci u Nas dostatek, więc nie będziesz czuła się osamotniona.

Ja np. mam elfa w avatarze :zonk:
[quote]Uczęszczała przez dwa lata do liceum plastycznego.[/quote] Co się stało, że tylko dwa?
[quote]Wegetarianka z wyboru.[/quote] Dlaczego wegetarianizm? Kolejna poruszona złem ludzi?

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej, [b]Reiv[/b]. [quote]Co się stało, że tylko dwa?[/quote] Bo było za ciężko. [quote]Dlaczego wegetarianizm? Kolejna poruszona złem ludzi?[/quote] Po prostu uważam, że skoro ludzie tak ewoluowali, są zdolni do zastąpienia sobie mięsa, tworząc przetwory mleczne, modyfikując genetycznie itp.
A powodem, dla którego stałam się wegetarianką, jest szacunek do każdej istoty żyjącej, tyle.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Bo było za ciężko.[/quote] Zawsze rezygnujesz, gdy jest zbyt ciężko?
[quote]A powodem, dla którego stałam się wegetarianką, jest szacunek do każdej istoty ludzkiej, tyle.[/quote] A czy jedząc mięso, nie okazuje szacunku? I dlaczego napisałaś "istoty ludzkiej". Już chociażby w kwestii biologicznej każdy gatunek jest inny i występują jedynie pokrewieństwa pewne.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj na forum ;) Mam nadzieję, że znajdziemy wspólny język i miło nam się będzie współpracować ;)

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć Ewangelina :) Gdyby nazwali Cię Ewelina Ishtar, pewnie wolałabyś swoje imię. Joaśki to fajne dziewuchy, choć niektóre prowadzają się z demonami. Nie wiem, po której stronie mocy prowadzasz się Ty, ale dobre fantasy nie jest złe niezależnie od tego, co się wcina. Witaj i mam nadzieję spotkać Cię w wielu ciekawych dyskusjach :) W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, pukaj śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Strzelam, że gdyby nazwali Cię Klarą, to obecnie podobałoby Ci się jakieś zupełnie inne imię [/quote] No i masz zapewne rację. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj i tak patrze z przerazeniem jak rozbudowali Twoj temat :D No nic, mam nadzieje ze sie odnajdziesz pomiedzy nami wariatami ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jutro wydzielę nowy temat,a ten oczyszczę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jutro wydzielę nowy temat,a ten oczyszczę.[/quote] Będę niezwykle wdzięczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zrobione :)

Zapraszam do pozostałych tematów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Milo Cie powitac Joanno ,w naszym nieziemskim towarzystwie.
Mocnych wrazen i fajnistej zabawy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi