Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ReYoo

Termity w mej glowie witaja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,
Nie będę się przedstawiał gdyż jestem osobą bardzo wstydliwą i wrażliwą na krzywdę innych. Nie lubię o sobie pisać,gdyż prowadzę nudne życie, jestem prostolinijnym ponurakiem, który będzie wylewał tutaj swoje żale, starał się naprawiać swoje depresyjne stany. Mam także nadzieję że znajdą się tutaj osoby, które tak jak ja wierzą w kriszne , jedzą ciepłe lody i uwielbiają się huśtać na osiedlowym trzepaku. mam 79 lat, prostatę i hemoroidy. Gram w palanta z dziaciakami z pobliskiego domu dziecka. Moje hobby to podsłuchiwanie sąsiadów, pchanie taczki i skrobanie pięt Pani Krysi z pobliskiego warzywniaka. Mam ogromną nadzieję że przyjmiecie mnie ze współczuciem do swojego grona.
Pozdrawiam słodko i sŁiTaŚnIe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj nieznajomy :D Cieszy mnie ze na forum w koncu trafil ktos niesmialy i tak wrazliwy ze dzieli sie takimi problemami jak hemoroidy :) Pozrawiam serdecznie i zapraszam do udzielania sie we wszystkich watkach i tematach :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O! ReYoo :mrgreen: Witaj nieznajomy! Wstydliwe wyznania? :lol:

Pisz 10 postów i wbijaj na shoutbox :D

Oraz - mam nadzieję, że spotkamy się w wielu ciekawych dyskusjach, bo wyglądasz mi na osobę o niezwykle bogatym światopoglądzie i zasobach własnych :;>:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Proszę wybaczyć, lecz niestety nie dam rady pisać we wszystkich tematach. Przede wszystkim w tym pełnym dewiacji i chorych fantazji erotycznych. Przede wszystkim dlatego że jestem prawiczkiem.
ps. Jak Pani pisze na klawiaturze ze związanymi rękoma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]O! ReYoo :mrgreen: Witaj nieznajomy! Wstydliwe wyznania? :lol:

Pisz 10 postów i wbijaj na shoutbox :D

Oraz - mam nadzieję, że spotkamy się w wielu ciekawych dyskusjach, bo wyglądasz mi na osobę o niezwykle bogatym światopoglądzie i zasobach własnych :;>:[/quote]
Palenie szkodzi zdrowiu , niestety nie wyglądam gdyż nawet nie zamieściłem zdjęcia niemniej jednak mój światopogląd jest mocno konserwatywny i radykalny. Obiecuję że wiele wypowiedzi zakończy się przemocą słowną i psychiczną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć! Muszę Ci powiedzieć, że dawno nie czytałam takiego optymistycznego powitania!

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ReYoo pisalam jezykiem, kwestia wprawy ;) Widze ze juz ulubiony kierunek postow sobie upatrzyles. Fajnie bedzie zobaczuc Cie w scypionowym swiecie ;D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="ReYoo"]Moje hobby to podsłuchiwanie sąsiadów, pchanie taczki i skrobanie pięt Pani Krysi z pobliskiego warzywniaka.[/quote] Trochę nas rozczarowałeś swoim hobby, pchanie taczki bowiem ostatnio stało się tu mało popularne, co by nie rzec - passe. Absolutnym hitem za to jest duszenie małych zwierząt, do czego Cię gorąco zachęcam. Prostatę mają tutaj wszyscy mężczyźni, toteż czuj się jak u siebie w domu. Do hemoroidów oraz stomii nie przyzna się nikt, ale na 100% posiada tutaj tego rodzaju przypadłości co najmniej cztery osoby, a jedna nawet ma anencephalię. Znajdziesz tu także kompanów, którzy lubią robić w cieple lody, w Krisznę może i nie wierzą, ale lubią sobie z niej pożartować oraz tacy, którzy po pijaku, z braku sił śpią pod trzepakiem.

Żółwik na powitanie:
[img]http://i.imgur.com/396T96T.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam serdecznie ;-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi