Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

Sex Na jedną noc (bezpieczny czy nie)

Rekomendowane odpowiedzi

"Wyciśnięcie Komara" czy "Szlifierka diamentu" bo ma to wiele nazw należy do bardzo niebezpiecznej praktyki stosowanej przez dziewczyny, które poprzez sex chcą zemścić się na facecie, chciałbym opowiedzieć wam co przytrafiło się niedawno mojemu przyjacielowi , wprowadzić was w temat bezpieczeństwa .

ale wracając do mojego przyjaciela, jest on kolesiem niezbyt stałym w uczuciach ,
poznał na dyskotece kobietę z którą po kilku godzinach zaczął się kochać,
nagle w pewnym momęcie, z jego członka tryskała krew, mnóstwo krwi , i nie wypływała, tylko tryskała , zalewając dziewczynę, dziewczyna zakrwawiona jego krwią uciekła, on został sam, owinął ptaszka papierem toaletowym, jednak gdy papier zaczął też cały przeciekać krwią robiło się naprawdę nie przyjemnie . Mój kumpel dostał nauczkę ale to co stało się jemu to właśnie "Wyciśnięcie Komara" o którym pisałem na początku, niektóre kobiety znają się na tym dokładnie i w ten sposób nachalnie krzywdzą mężczyzn z którymi uprawiają sex, a polega to na tym że na każdym penisie jest miniaturowa żyłka której prawie nie widać, jeśli kobieta na początku zrobi jeden zdecydowany ruch to może tą żyłkę uszkodzić, no i cała akcja zaczęta, nawet facetowi który byłby moim wrogiem takiej kobiety bym nie życzył .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]jeśli kobieta na początku zrobi jeden zdecydowany ruch to może tą żyłkę uszkodzić, no i cała akcja zaczęta[/quote] o rany....

nie no, nie zrobilabym tego niegdy facetowi :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie słyszałem o czymś takiem... Kurcze ostro... Ja bym taką laskę chyba roztrzaskał na kawałki... Niektóre panny mają w głowie jedynie siano.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Ja bym taką laskę chyba roztrzaskał na kawałki...[/quote] czy nalezy sie ciebie bac? :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kiciunia"]czy nalezy sie ciebie bac?[/quote] Yy zazwyczaj nie ale w takiej sytuacji bym uśmiercił na miejscu. Poza tym dziwne pytanie zadajesz, jakbyś chciała coś komuś zrobić. Tete, nic nie kombinuj heh :-) Wyjek kuryiaki za stary na takie sztuczki :-D
A na poważie to takie zachowanie co opisał fox jest chamskie i świadczy o lasce , że jest zwykłą k**... Tyle.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
powiem wam że kolesiowi wiele się nie stało , pozatym że zrobił się niebiesko śliwkowy, to nic takiego , potem miesiącami czekała rehabilitacja ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czytając to az mnie zabolało... ;/
Nie wiem co takie laski sobie myslą ,czy wogóle myśla ... ehh dla mnie jest to głupota...

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
o mamo :/ nigdy bym czegos takiego facetowi nie zrobiła nigdy!! to juz lekka przesada zeby az tak sie na nim mscic!!

no chyba ze jakiemys pedofilowi czy gwałcicielowi

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Biedna kobieta.... Jakiś facet musiał jej w przeszłości nieźle dać w kość.

Pierwszy raz słyszę o takiej formy zemsty. Pomysł dobry, aczkolwiek niesprawiedliwy w stosunku do nowopoznanego faceta nieświadomego pzreszłości kochanki.

Cóż, na pewno temu panu choć na chwilę przejdzie ochota na takie jednonocne przygody.[quote="kuryiaki"]A na poważie to takie zachowanie co opisał fox jest chamskie i świadczy o lasce , że jest zwykłą k**... Tyle. [/quote] Nie jest k****. Byłaby, gdyby wzięła hajs za seks. Jeśli już, to jest sadystką - ale nie wiem, czy odczuwała przyjemność z tego, że uszkodziła prącie chłopakowi.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co ciekawe, w takiej zemście facet nie czuje bólu , krew naprawdę mocno sika, i to co sprawia że barwy zmieniają się na takie jak mojemu kumplowi to strach , sam czysty strach , bo jedyne czego człowiek się obawia to to że wykrawi się za chwilę na śmierć i nic na to nie może poradzić, bo choćby nie wiadomo jak ptaszka tamował , ta krew nadal płynie , jednak jego wypadek nie był zemstą , a wypadkiem przy pracy, ona nie spodziewała się tego, miała sex z przypadkowym kolesiem , który na dodatek podobał się jej , gdy była zalana krwią uciekała gdzie popadnie. Gdzie tego już nie wiem , on zresztą też nie , ale dostał nauczkę by nie robić tego z przypadkową kobietą, a jak już to przed samym stosunkiem dobrze nawilżyć intymne części ciała.

Zapewne wam taki wypadek się nie przytrafił ponieważ są na to narażeni tylko ci faceci którzy robią szybkie numerki i za szybki sex. a wiadomo że stare porzekadło mówi .

Kto się spieszy z tego diabeł się cieszy :evil: czy jakoś tak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Nie jest k****. Byłaby, gdyby wzięła hajs za seks[/quote] Prostytutka to zawód, a k***a to charakter.

Jak dla mnie to ta laska jest chorą zdzirą. Nie przemyślała w ogóle sytuacji i taka zemsta, to nie zemsta. A gdyby mi laska coś takiego zrobiła kiedykolwiek (do czego nie dojdzie, bo nie szukam jedno-nocnych przygód [no chyba, że doznam jakiegoś urazu]) to byłby pierwszy raz, kiedy uderzyłbym kobietę celowo i mocno, tak mocno, żeby kwiczała na ziemi.

To tyle. Materiał wstrząsający. Można tylko współczuć koledze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Poza tym dziwne pytanie zadajesz, jakbyś chciała coś komuś zrobić.[/quote] nie zamierzam ale taka odpowiedz dales... :D [quote="FOX"]potem miesiącami czekała rehabilitacja [/quote] rehabilitacja pena??? :szok2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]rehabilitacja pena???[/quote] Nom , pen jest najczulszym miejscem każdego faceta, no i gość musisz korzystać z pomocy psychologa, zawsze nocami widział pełno krwi wyciekającej z jego człona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]zawsze nocami widział pełno krwi wyciekającej z jego człona.[/quote] o fak :ninja:

nie ma to jak milutkie sny.... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ojej to musialo byc nie przyjemne ..... ja osobiscie bym nigdy takiego czegos bym nie zorbila ..... nawwet za bardzo nie wiedzialabym jak :p

kochac i byc kochana to wszystko czego

PRAGNE !!!!!! :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FurY"]Prostytutka to zawód, a k***a to charakter.[/quote] "Ku*wa" to wulgarne określenie zawodu jakim jest prostytutka. To głupie porzekadło nie ma sensu. [quote="FOX"]jednak jego wypadek nie był zemstą , a wypadkiem przy pracy, ona nie spodziewała się tego[/quote] Czysty niefart. Niezłe musiała mieć szpony ta dziewczyna. [quote="FurY"]Nie przemyślała w ogóle sytuacji i taka zemsta, to nie zemsta.[/quote] Jak nie?! Nawet gdyby to była zemsta, sprawiła ból facetowi. A o to chodzi w zemście Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"] "Ku*wa" to wulgarne określenie zawodu jakim jest prostytutka. To głupie porzekadło nie ma sensu. [/quote] Dobrze, więc. K***a w moim przekonaniu to charakter, a prostytutka to zawód. Osobiście nigdy nie nazwałbym prostytutki k... za sam fakt, że nią jest.
[quote="Catwoman"]Jak nie?! Nawet gdyby to była zemsta, sprawiła ból facetowi. A o to chodzi w zemście[/quote] OK, to jest zemsta. Nie sprecyzowałem myśli. Po prostu uważam, że taką zemstę może zastosować tylko i wyłącznie w/w k***a. Jest to zemsta, na którą nie zasługuje chłopak lubiący seks bez zobowiązań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Nie jest k****. Byłaby, gdyby wzięła hajs za seks. Jeśli już, to jest sadystką - ale nie wiem, czy odczuwała przyjemność z tego, że uszkodziła prącie chłopakowi.[/quote] Ech...(sigh)...Mi nie chodziło o jej zawód. Napisałem k*** w sensie zachowania. To co zrobiła jest podłe i dla mnie jest na straconej pozycji. Olewka dla takich panien... :arque:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bede miał koszmary :ninja:
nie wiem co bym na jego miejscu zrobil, moze zaczal bym o dtego ze nie stukalbym byle czego...

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie fajna sytuacja, mógłbym powiedzieć krwawa zemsta, a jeżeli był to wypadek to trudno, może sie zdarzyć. Takie coś mogą praktykować tylko skończone s*ki, okrutniej sie nie da, chyba ze sie postarać... Jednakże współczuje wrażeń.

Mate?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiecie tylko , takie zdarzenie łamie psychę , jednak jakby nie było członek to najczulszy nasz męski punkt , i choć kobiety tego nie zrozumieją to nasza duma , i nasz horor, może stąd się biorę głupie teksty że większosć facetów myśli "HU.." a nie głową .

Ale kim byłby facet bez człona ? Zapewne kobietą , gość ma zrytą psychę a przecież może się wydawać że przez zwykłą głupotę . Osobiście gdybym znalazł się w miejscu faceta to bym chyba zniszczył święta tej dziewczynie . Bo takie rzeczy nie dzieją się przypadkiem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;/ moim zdaniem seks bez zobowiazan nie wchodzi w role... szanuje siebie i swoje cialo i nie wyobrtazam sobie isc do lozka z przypadkowo poznanym na imprezie kolesiem a potem nie miec nawet jego numeru itd.

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wg mnie to taki sex z przypadkową osobą to z jednej strony brak szacunku do siebie i w ogóle rzecz nie do pomyślenia....

no ale patrząc na to z drugiej strony to tajemnicza przygoda, której nigdy nie zapomnisz....

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sex z jakas przypatkowa osoba jest tylko dobry na jakiejs imprezie albo dyskotece bo wtedy nie wiadomo co sie wtedy obi i z kim wiele razy mialem takie przypadki i jakos sie niczym nie zarazilem ale zawsze po alkocholu bylem

www.RadekZmC.fotka.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi