Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Czytnik e-book'ów

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio napotkalam w sklepie na czytnik e-booków i zastanawia mnie czy ktos cos takiego posiadal lub posiada i moglby mi troche ocenic. Ogolnie e-booków nie czytuje ale moze w takiej formie bylo by to przyjemniejsze. Jasne ze plusem jest to ze moze byc zabrane wszedzie i ekrany tez nie sa takie małe ale jednak czy takie urzadzenia maja na tyle duzy sens ze sa w stanie zastapic prawdziwa ksiazke?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Nie lubie e-bookow. Ot takie puste , bez wyrazu tresci na ekranie.
Zreszta moim zdaniem ,nigdy nie zastapia prawdziwego szelestu przewracanych kartek czytanej np. ksiazki, ani tez
nie stworza odpowiedniej atmosfery i klimatu jaki potrafi towarzyszyc czytaniu niezwykle ciekawej i wciagajacej pozycji.
Ale moze ktos woli e-booki. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
E-booki są fajne jeśli chodzi o podręczniki, poradniki, jakieś instrukcje, zbiory krótkich opowiadań. Szybko i sprawnie można mieć coś za darmo niż płacić krocie za każdą książkę osobno dotycząca byle pierdoły.
Czytniki na pewno są wygodne, ciekawi mnie tylko jak szybko oczy się męczą przy takim czytaniu już całych książek.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawdziwej książki na pewno nie zastąpią, ale na pewno też są lepszym rozwiązaniem niż czytanie ebooków na komputerze. Sama nie mam czytnika, ale czasem korzystam z tableta. Wygodnie i szybko mogę przeczytać interesującą mnie książkę, a raczej jej fragment. [quote="Reiv"]E-booki są fajne jeśli chodzi o podręczniki, poradniki, jakieś instrukcje, zbiory krótkich opowiadań. Szybko i sprawnie można mieć coś za darmo niż płacić krocie za każdą książkę osobno dotycząca byle pierdoły.[/quote] otóż to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przyjaciółka właśnie chciałaby mi kupić, ale zastanawiam się nadal czy to nie strata pieniędzy. Nigdy nie czytałam, ani na tel ani na tablecie.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na tablecie b.wygodnie, więc na czytniku na pewno również. Tyle że tablet chyba bardziej przydatny, choć z drugiej strony nie orientuję się w cenach czytników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi