Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
samba_mamba

Z wizytą u prostytutki ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam kiedyś, co faceci widzą w chodzeniu na dziwki. Usłyszałam, że to... najlepsze koleżanki. A co Wy sądzicie Panowie?
- Używać, nie używać? ;)

[img]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24286/italian-sign-1_444.jpeg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie widzę potrzeby chodzenia do tego typu pań. Ok koleżeństwa mam koleżanki, a od seksu moją kobietę.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Cos Ci nasi Panowie nie bardzo chca sie w tej kwestii wypowiadac?
Szkoda, bo mogloby byc ciekawie. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nikt się Wam do tego nie przyzna. NIe ma takich odważnych.
A ja umawiałem się prywatnie z dziewczyną która uprawiała ten proceder. Była moją sąsiadką i strasznie mi się podobała. Na 3 randce przyznała mi się czym się zajmuje... a nie zamierzała z tego rezygnować a ja nie byłem w stanie tego olać i musieliśmy sobie dać spokój z próba związku.
Mój kolega ożenił się z eks prostytutką a on był jej stałym klientem - zakochał się w niej i.. są razem ze soba bardzo szczęsliwi.
Dla czego faceci chadzają i korzystają?? Bo to łatwa odmiana, bo to łatwiejsze i w sumie tańsze niż umawianie się na randki bez żadnej gwarancji seksu, bo nie ma ryzyka że się zakocha lub będzie szantażowała ciążą, bo nie obrobi Ci tyłka że ja wykorzystałeś i olałeś, bo spełni prawie każdą zachciankę?? Wymieniać dalej??
Korzystano z tych usług od zarania dziejów i zapewne zawsze znajdą się amatorzy płatnej miłości. Sam miewałem takie pomysły aby skorzystać ale zawsze wolałem wsadzić te 150-200zł w auto niż mieć godzinny seks a nie powiem naprawdę ładne dziewczyny oferuja swe usługi.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="redorange666"]a nie powiem naprawdę ładne dziewczyny oferuja swe usługi.[/quote] Gdzie niby? Jesteś pierwszą osobą, która tak twierdzi. Do tej pory nie spotkałam się z facetem, który uważałby, że polskie prostytutki są ładne, wręcz przeciwnie ; )
No cóż, kwestia gustu i - być może - poziomu desperacji.

Wiele osób uważa, że kobiety, które uprawiają seks za pieniądze, nie szanują się, nie mają godności i tak dalej. Mnie się jednak wydaje, że korzystanie z usług takich osób jest o wiele bardziej uwłaczające - moja samoocena sięgnęłaby chyba dna, gdybym musiała płacić za to, co inni mogą mieć za darmo.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A wejdź sobie na roksa lub odloty i sobie popatrz.
Mnie jakoś by to nie uwłaczało że skorzystałem. Nie jest to na pewno powód do wstydu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="redorange666"]Nie jest to na pewno powód do wstydu.[/quote] Mam inne zdanie na ten temat. Nie chciałabym się spotykać z facetem, który korzystał z usług prostytutek. Rozumiem raz czy dwa, z ciekawości, ale częściej?
Zastanawiałabym się, co jest z nim nie tak, skoro musi płacić za seks.
[quote="redorange666"]A wejdź sobie na roksa lub odloty i sobie popatrz.[/quote] A skąd wiesz, czy te dziewczyny są ładne, skoro większość nie pokazuje twarzy?

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A stąd wiem że szukaliśmy kilku dziewczyn na wieczór kawalerski i obdzwaniałem kilka z nich i umawiałem się z nimi na rozmowę i ustalenie szczegółów. Były naprawdę ładne bardzo miłe i bardzo miło się z nimi rozmawiało.
Stąd to wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi