Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Aplikacje w telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przegladalam wczoraj aplikacje w moim tel i zastanawia mnie jak jest u innych.Czy korzystacie z wielu aplikacji ? Jesli tak to z jakich i bez jakich nie wyobrazacie sobie juz telefonu? A moze sa jakies ktore chcielibyscie miec ?

U mnie na stale zagoscily : gg , pou , fb , gmail i WhatsApp. Ale co jakis czas cos dodaje lub cos usuwam. Teraz mozna zalezc w tel wszystko jak mapy, liczniki krokow, muzyke, gry, latarke, slownik jezykow, nawigatory i miliony innych pierdolek ktore moga ulatwic. Wiec jak to jest u was?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fb i Opera, GPS, muzyka a w pracy kalkulator i Adobe bo wiecznie szperam po cennikach. :)

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]pou[/quote] Też w to grałam, ale po miesiącu to usunęłam. Niby mogłam tę grę zostawić, ale gdy pomyślałam, że gdy ja po prostu nie będę uruchamiać tej aplikacji, to ON tam będzie sobie żył, głodował i chorował, to aż mi serce pękało :lol:

Ja regularnie korzystam z przeglądarki internetowej, wyszukiwarki połączeń i rozkładu jazdy komunikacji miejskiej, pakietu Office (głównie w trakcie sesji :D), słowników, stopera (XXI wiek, a telefony nie mają czegoś takiego jak stoper! :er: ), map (+ GPS), aplikacji z planem zajęć i różnych gier (najczęściej podczas nudnych wykładów).

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niepotrzebne mi aplikacje. Sam mam tyle funkcji, że trudno ogarnąć :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"]Też w to grałam, ale po miesiącu to usunęłam. Niby mogłam tę grę zostawić, ale gdy pomyślałam, że gdy ja po prostu nie będę uruchamiać tej aplikacji, to ON tam będzie sobie żył, głodował i chorował, to aż mi serce pękało [/quote] No moj ma 68 poziom i jest zadbany :P
[quote="Reiv"]Sam mam tyle funkcji, że trudno ogarnąć [/quote] Tak, w moim tel tez czesto pojawia sie aplikacja "Reiv" ktora rzeczywiscie ma tyle funkcjii ze idzie sie pogubic :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie mam komputera wiec wszystko co potrzebuje musze miec w telefonie. korzystam z gg, last fm, odtwarzacza mp3, e-maila, polaris office, notatnika, map i opery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi