Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Z tej strony Astro - gaduła, która wciąż poszukuje nowych ludzi do prowadzenia ciekawych dyskusji :-) Mam (prawie) 26 lat, za 3 tygodnie wychodzę za mąż, uwielbiam kolor niebieski i jestem uzależniona od słodyczy. To tyle o mnie, mam nadzieję, że będzie nam się miło gawędzić ;)

Zamykam oczy, w tę ciszę znów próbuję wskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Super ze w koncu jakas gadula :P Milo Cie poznac i mysle ze znajdziesz tu wiele tematow w ktorych wciagniesz sie w dyskusje. I oczywiscie gratuluje slubu a gdybys mogla to chetnie poznalabym Twoje imie ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:-) Super, że w końcu trafiłam na forum, w którym ktoś odpowiada na wątki powitalne :D Już zaczynam się nieśmiało rozglądać po forum i rzeczywiście znalazłam tu sporo ciekawych tematów :) Imienia nie zdradzę, chciałam na początku napisać, jak mam na imię, bo przecież to żadna tajemnica, ale później pomyślałam sobie, że przecież po to są nicki, by to nimi się posługiwać w danej społeczności :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeslitaka jest Twoja wola to ok ;P Co o powitania zawszeodpowiadamy i toraczej stadnie zetak powiem ale nie o tej godzinie moja droga :D Wieczorem po pracywiecej osob bedzie to watek na pewno zostanie zauwazony ;) Ciesze sie ze spoobaly Ci sie juz jakies tematy , w pelni Witam raz jeszcze :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Domyślam się, że o tej porze ludzie zajmują się raczej innymi sprawami, niż witaniem na forum nowych użytkowników :D Ja akurat mam tak specyficzną pracę, że zwykle pracuję wieczorami, a w dzień się obijam (chociaż powinnam np. sprzątać, albo pomyśleć, co na obiad ugotować, ale oj tam oj tam :P) :) I już mnie tak nie witaj, bo się przyzwyczaję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Haha ja tez pracuje wieczorami raczej wiec wiem cos o tym :) A na gotowanie czy sprzatanie przyjdzie czas :D To nie zajac, nie ucieknie :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Haha, tylko, że ja sobie tak powtarzam od tygodni (zwłaszcza z tym sprzątaniem), a syf dookoła rośnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie to artystyczny nieład :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też tak można, ale gdy używam tego określenia, to mój narzeczony mówi, że wszystko przez to moje hobby ;-) A nie chcę, żeby na nie narzekał :D A czym się zajmujesz zawodowo, jeśli można wiedzieć? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam swoja firme i dodatkowo troche pracuje na kompie , czasem z doskoku jakies akcje promocyjne typu hostessa :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Za czasów studenckich dorabiałam sobie jako hostessa :) A o własnej firmie też marzę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć!

Powitałabym Cię wcześniej, ale... nie miałam prądu przez kilka godzin. WYOBRAŻACIE TO SOBIE?! :( :mrgreen:

Zdradzisz nam, skąd jesteś? ; >

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej 8-)
[quote]Też tak można, ale gdy używam tego określenia, to mój narzeczony mówi, że wszystko przez to moje hobby [/quote] Ciekawi mnie Twoje hobby. Artystyczna dusza. Coś związanego z aktorstwem?

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="astro"]Za czasów studenckich dorabiałam sobie jako hostessa [/quote] Ja mam 28 lat no ale coz , wiecznie mloda :P Widzisz jak pieknie sie wszyscy witamy :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam serdecznie pisz jak najwiecej :)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Również witam ;) Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj dla siebie kącik i miło będziesz spędzać czas ;)

Pozdrawiam serdecznie

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O rany, przychodzę po kilku dniach, a tu tyle powitań :O Dzięki :D Już się czuję, jak w domu ;-)

No to tak:
- nie jestem aktorką, choć kiedyś (jeszcze za czasów liceum) jedna z moich ulubionych nauczycielek nazywała mnie aktorką ze spalonego teatru ;-)) Moja kariera aktorska skończyła się na jednym szkolnym tournee objazdowym, w którym byłam tytułowym bohaterem książki Prometeusz Skowany, a dali mi tę rolę, bo miałam najlepsze oceny i istniała szansa, że zdołam wykuć na pamięć tak długi tekst ;-))
- jeśli chodzi o moje hobby, a nawet napisałabym, że o pasję, to zajmuję się scrapbookingiem i cardmakingiem, czyli utrwalam wspomnienia w ręcznie robionych albumach, notesach oraz zajmuję się robieniem kartek okolicznościowych, czyli nie jest to aż tak wzniosłe i artystyczne ;-) Ale to kocham :)
- Niedotykalna pyta, skąd jestem. Przez ponad 20 lat mojego życia mieszkałam w Katowicach, stąd pochodzi moja rodzina z obu stron :) Przyzwyczajona do wielkomiejskiego życia, poszłam jednak za głosem serca i jakiś czas temu zamieszkałam z moim prawie-mężem w Jego rodzinnym domu na obrzeżach miasta, czyli tak naprawdę - na wsi :D
- lat mam prawie 26, ale oj tam, kto by się cyferkami przejmował ;-))

Hmmm, chyba tyle? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="astro"]Przez ponad 20 lat mojego życia mieszkałam w Katowicach,[/quote] Czyli Śląsk - to tak jak ja! : )

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"][quote="astro"]Przez ponad 20 lat mojego życia mieszkałam w Katowicach,[/quote] Czyli Śląsk - to tak jak ja! : )[/quote] A Ty skąd dokładnie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziękuję :-))) A ja lubię tu zaglądać :D Niestety, na 2 tygodnie przed ślubem mam takie urwanie głowy, że nie zawsze znajdę czas, aby tu do Was zerknąć. I od razu mówię, że za niedługo będę mieć przerwę w pisaniu aż do połowy czerwca. Ale wrócę ;-))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi