Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pinky

Użytkownik miesiąca maja! Zgłoszenia

<t>Głosujemy na Użytkownika Miesiąca!</t>  

10 użytkowników zagłosowało

1. 1. Głosujemy na Użytkownika Miesiąca!

• 2
    • 2
    • 0
    • 6

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Ogłaszam konkurs na użytkownika miesiąca:) Zgłoszenia przyjmuje na PW do 20.05.2013. :) Laureat lub laureatka konkursu otrzyma specjalna range User Miesiąca w kolorze niebieskim :) zachęcam :) Edytowane przez Gość

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Masz racje Niedotykalna :)) poprostu zyje wakacajami juz :)

[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale z was gbury, nie umiecie sie bawic. ja zglaszam kandydature Pinky bo czynnie bierze w zyciu forum, jest sympatyczna i milo sie z nia dyskutuje. welug mnie zasluzyla na miano "uzytkownika miesiaca"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Woe is me"]ale z was gbury, nie umiecie sie bawic. ja zglaszam kandydature Pinky[/quote] Ale kandydatury zgłasza się przez PW :D

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oczywiscie pw wyslalam w pierwszej kolejnoscu i z tego co mi wiadomo to jestem jedyna osobs ktora to zrobila. to przykre ze Pinky stara sie rozruszac forum a wszyscy maja na to zlew.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Woe is me"]oczywiscie pw wyslalam w pierwszej kolejnoscu i z tego co mi wiadomo to jestem jedyna osobs ktora to zrobila.[/quote] Oj, o tym nie wiedziałam. Ja w sumie też wysłałam, ale trochę się spóźniłam.
Inna sprawa, że ostatnio niestety ludzie stali się niezbyt aktywni i na forum jest mały zastój. Może stąd ten brak zainteresowania konkursem...
Moim zdaniem administratorzy i moderatorzy powinni obowiązkowo wysłać swoje typy - w końcu to oni powinni robić wszystko, aby na forum był większy ruch.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Konkurs przedluzam do 17 maja :)

[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Kandydaci:
Ja (kandydature zgłosili Woe is me i Redorange666)
Madrav (kandydature zgłosiła Niedotykalna)
Hajmdal (kandydature zgłosił Krang)
Niedotykalna ( kandydature zglosily Samba i Pinky)
(Głosowanie do końca miesiąca)
Chcecie to głosujcie, a jak nie to nie.

Jedyny punkt regulaminu to nie głosujemy na samych siebie i oddajemy tylko jeden głos.)
Edytowane przez Gość

[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Do kiedy ostatecznie jest termin nadsyłania głosów? Bo kasujesz posty, w których podajesz kolejne daty, co chwila to się zmienia, a nie widzę nigdzie regulaminu.

Tematy scalam. Nie ma powodu, aby zakładać kilka dla jednego konkursu i każdy kolejny z głupszym tytułem. Skoro uważasz, że konkurs organizowany przez Ciebie jest głupi (tak zatytułowałaś temat dla przypomnienia), to trzeba było się tego nie podejmować. Tyle ode mnie.

Swój głos oddam dziś po południu. Dzięki za przypomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]Do kiedy ostatecznie jest termin nadsyłania głosów? Bo kasujesz posty, w których podajesz kolejne daty, co chwila to się zmienia, a nie widzę nigdzie regulaminu.

Tematy scalam. Nie ma powodu, aby zakładać kilka dla jednego konkursu i każdy kolejny z głupszym tytułem. Skoro uważasz, że konkurs organizowany przez Ciebie jest głupi (tak zatytułowałaś temat dla przypomnienia), to trzeba było się tego nie podejmować. Tyle ode mnie.

Swój głos oddam dziś po południu. Dzięki za przypomnienie.[/quote]
Zmieniam daty bo myślałam,że jak przedłużę termin to będzie więcej zainteresowania.
Ja nie uważam tego za głupotę, ale modzi tak, upokorzyli mnie. Jakby się człowiek nie starał to i tak jest źle.
Swój typ można mi przysłać do godz. 20 to jeszcze dopiszę do głosowania.

[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wcale nie jest tak źle ;) Podeślę swój głos w takim razie i dziękuję za informację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mówisz, że padły już wszystkie typy? ;) Ja jeszcze rozważam swój. To jest poważna decyzja, którą za chwilę zamierzam wysłać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
[quote="Niedotykalna"]Powinna być ankieta ; ) Może jakiś moderator doda?[/quote] Zanim temat zostal przeniesiony ankieta byla. Ale Samba uznala ze spamie ( nie wypominajac tematu bla bla...) i teraz ankiety nie zrobie Edytowane przez Gość

[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krang zastanawia się na kogo zagłosować tak intensywnie, że aż mu spuchł łeb:
[img]http://i.imgur.com/zX051lc.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja juz oddałem głos :)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wygląda na to, że Pinky nie zamierza dokończyć swojego dzieła. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak dokończyć konkurs bez niej.
Jak widzicie - temacie pojawiła się ankieta, a w niej kandydatury zgłoszone w pierwszym etapie.

Zapraszamy do głosowania!

A ponieważ jako pierwsza oddałam swój głos (MF się tylko pierwszy pochwalił :angel: )- pozwolę sobie na krótkie uzasadnienie.

Chciałam oddać swój głos na astro, aby zachęcić ją do tak fajnej aktywności, jaką wykazuje do tej pory. Ale o ile pamiętam - głos można oddawać na osoby, które są z nami dłużej, niż miesiąc. Dlatego oddaję swój głos na drugi z moich typów - Niedotykalną, którą uważam za dobrego duszka tego forum. Jest to osoba potrafiąca stanąć z boku i powiedzieć obiektywnie co myśli, bez obrażania kogokolwiek, ale i bez obrażania się na innych, kiedy się z nią nie zgadzają. Oceniam nie ilość postów, ale ogólną aktywność i zainteresowanie życiem tego miejsca.

To byłam ja - samba_mamba! Who's next? :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]Dlatego oddaję swój głos na drugi z moich typów - Niedotykalną, którą uważam za dobrego duszka tego forum. Jest to osoba potrafiąca stanąć z boku i powiedzieć obiektywnie co myśli, bez obrażania kogokolwiek, ale i bez obrażania się na innych, kiedy się z nią nie zgadzają. Oceniam nie ilość postów, ale ogólną aktywność i zainteresowanie życiem tego miejsca.[/quote] Ulala, wzruszyłam się! :oops:

Ja na samym początku zgłosiłam Kikę, bo była bardzo aktywna i zaangażowana w życie forum. Niestety Kika jakiś czas temu zniknęła, a Pinky uznała, że lepiej już wybrać użytkownika maja, więc zmieniłam mój typ na madrava i na niego zapewne oddam głos. Dlaczego? Bo chce mu się organizować konkursy, w których uwielbiam brać udział (jestem typowym graczem i lubię rywalizację :-P ) i lubię jego posty.
Wcześniej zastanawiałam się też nad Pinky (próbowała jakoś rozruszać to forum), ale i ona zniknęła, więc chyba nie ma sensu na nią głosować.

PS A tak przy okazji - kiedy ankieta zostanie zamknięta?

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ej ja też dużo robię i co, 1 głos ? Do tego mój własny -.-

"No knowledge can save you,

And no magic will save you.

For you will end up in Fenrir's belly,

While heaven and earth will burn

in Surt's unholy fire."

? Doom of Odin

It comes on Ragnarök

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niedotykalna - Ankieta ma termin 7 dni :) A co do typów, to madrav był kolejny na mojej liście, więc jak strzelisz focha i znikniesz, to już wiesz kto u mnie podskoczy w rankingach :-P

Hajmdal coś mi tu kręcisz :;>: Osobiście blokowałam brak możliwości głosowania na siebie. Trzeba będzie to sprawdzić. Dzięki za cynk, anyway ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tez zaglosowalam Niedotykalna na Ciebie. Mysle ze masz jedna ceche ktora zadecydowala, jestes uczciwa w osadach. Jesli ktos Cie wkurzy umiesz ochrzanic, zwrocic uwage tez umiesz ale jak ktos zasluguje na "jest ok" to tak robisz. Dla mnie jestes Uzytkownikiem Miesiaca jak nic :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogłaszam, że UŻYTKOWNIKIEM MIESIĄCA została Niedotykalna. Panuj miłościwie i czyń swą powinność 8-)

:banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...