Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzicie na solarium ?

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raczej nie. Zdarza się tylko wtedy, gdy wybieram się na jakieś wesele czy podobną imprezę. Niestety mam dość bladą karnację, która nie pasuje do niektórych sukienek :<

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś częściej chodziłam, teraz sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdarza mi sie ale nie jakos nalogowo. Czasem jak mam zly dzien ide sobie poodpoczywac :P Czasami przed jakims wyjazdem ide sobie troche przyzwyczaic skore

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Byłam...3 razy w życiu, szłam na wesele w kwietniu, miałam ciemną sukienkę, a mam bardzo jasną karnację, zwłaszcza po zimie jestem taka niezdrowo blada :P Później przestałam się tym przejmować, teraz nawet przed własnym ślubem nie zamierzam łapać sztucznej opalenizny.

Zamykam oczy, w tę ciszę znów próbuję wskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie chodzę na solarium często podróżuję po świecie i mi to wystarcza aby mieć ładną opaleniznę,która wygląda naturalnie,a nie z solarium. Osobiście odradzam chodzenia na solarium jeśli macie ładną pogodę i jest słońce wykorzystać to teraz w tym tygodniu było bardzo ładnie i gorąco także polecam wyjść i korzystać:)

[color=#FF0000][b]podpis usunięty przez administratora [/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie chodzę, bo niestety mam bardzo suchą skórę i trochę się boję, że może mi się od tego pogorszyć. A przydałoby mi się, bo mam strasznie jasną karnację i latem po opalaniu wyglądam tak jak większość ludzi zimą.

[size=6][color=#800040]Dreams don't work unless you do.[/color][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tez mam bardzo sucha skore i nie przeszkadza to jesli odpowienia ja przygotujesz. Ja nawilzam kremem i po opalaniu tez jakis balsam. Przeciez 3 min pierwszego razu nie wysuszy skory wiec warto sprobowac

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie chodzę, bo byłbym za seksowny i miałbym problemy z kobietami :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przeciez kobiety to sama przyjemnosc a nie jakies tam problemy :) A co do solarium lubie jak facet nie wstydzi sie czasem z niego skorzytac bo niby dlaczego nie mialby tego zrobic. Oczywiscie bez przesady bo jakos faceci az za bardzo metrosexualni mnie nie kreca ale lubie jak facet o siebie dba

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Nie przepadam za ,,sztuczna,, opalenizna, wiec nie korzystam z solarium.
Lubie za to wylegiwac sie na sloneczku i cieszyc naturalna opalenizna.
Ale bez przesady. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Przeciez kobiety to sama przyjemnosc a nie jakies tam problemy[/quote] :lol:
[quote]A co do solarium lubie jak facet nie wstydzi sie czasem z niego skorzytac bo niby dlaczego nie mialby tego zrobic. Oczywiscie bez przesady bo jakos faceci az za bardzo metrosexualni mnie nie kreca ale lubie jak facet o siebie dba[/quote] Połączyłaś w swojej wypowiedzi to, że lubisz jak faceci się tego nie wstydzą - z tym, że brak chodzenia wiąże się dla Ciebie z zaniedbaniem ciała. Tak rozumiem powyższe zdania.
W związku z tym pojawia się pytanie. Czy Szwedzi, Finowie to flejtuchy, bo mają jasną karnację? :mrgreen:

Dla mnie opalenizna to wytwór "mody". I nadania temu w popkulturze właśnie poglądu "schludności" i dobrego stylu. Myślenie w stylu "jestem opalona/opalony to jestem bardziej atrakcyjny, bo schludnie to wygląda". Taka teza znajduje swoje potwierdzenie w tym, jak ludzie to traktują.
Ci "przeciętnie" chodzący do solarium zwykle idą tam, gdy mają w planach randkę albo szykuje się jakaś impreza w stylu: ślub koleżanki, komunia chrześnicy itd.
Reszta bardziej "zagorzałych fanatyków" solarium chodzi tam chyba, żeby upodobnić się do braci za wielkiej wody. :mrgreen: Bo większość gwiazd ze stanów ma przecież ciemniejszą karnację.

Mi to nie przeszkadza co, kto robi, ale zdecydowanie sprzeciwiam się wyżej omówionemu tokowi myślenia, że ciemniejsza skóra jest "ładniejsza" i "schludniejsza" (bo to jednoznacznie wynika z wniosków, o których chyba mało kto sobie zdaje sprawę).

Osobiście nie traktowałem tego nigdy w kategoriach dbania o ciało. Bo mi się podoba typowo Polska karnacja skóry i się tego nie wstydzę. A jak mam swoje fanaberie to idę się po prostu poopalać. Zwłaszcza, że oprócz walorów estetycznych akurat w moim wypadku słońce ma działanie lecznicze. ;-)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Połączyłaś w swojej wypowiedzi to, że lubisz jak faceci się tego nie wstydzą - z tym, że brak chodzenia wiąże się dla Ciebie z zaniedbaniem ciała. Tak rozumiem powyższe zdania.[/quote] Moze zdanie tak zabrzmialo ale solarium nie ma duzo wspolnego z meskim dbaniem o sobie. Dla mnie jako kobiety kolor skory jednak u mnie ma znaczenie o tyle ze mam jasna cere i zupelnie inaczej wygladam maźnieta promieniami słonca czy w zimie solarium.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z solarium nie korzystam i jakoś nie zamierzam. Wprawdzie w tym roku nawet przeszło mi to przez myśl. Długa zima i brak słońca mnie dobiła...stąd ten pomysł. Na szczęście udało mi się wyjechać a tam już słoneczko było i poziom mojego zadowolenia również znacząco się podniósł.
Opalone kobiety bardzo mi się podobają tak samo ja lubię mieć kolor brązowy na sobie niż być blada twarzą...szarą w moim wypadku. Więc jak tylko można to wystawiam swe kości ku słońcu. W końcu jak każdy kot uwiebiam wygrzewanie na słońcu... do tego plaża i szum morza lub oceanu...

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Solarium jest okropne. Jak widzę takie dziewczyny nadużywające solarium to jest mi niedobrze. Zamiast się zająć porządnym opalaniem naturalnym to korzystają z tych sztucznych lamp...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:-P Pionek, a nie przyszlo ci do glowy , ze sa rozne upodobania i lubienia? Dla Ciebie jest okropne a dla tych dziewczyn nie , bo one to kochaja. :)
Ty nie lubisz , ale to wcale nie znaczy, ze dziewczyny ktore widziales tego nie lubia. Kazdy lubi to co chce i juz.
Zreszta co w tym zlego? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie mogę... Bo po każdej wizycie wyskakują mi nowe pieprzyki a mam ich stanowczo za dużo ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Widocznie Twojemu organizmowi ,,cos,, sie nie podoba w solarium.
Czasami tak jak piszesz skora reaguje roznie, na to sztuczne sloneczko. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeszcze nie byłam na solarium, w najbliższym czasie też się nie wybieram. Mam dosyć ciemną karnację, więc specjalnie nie potrzebuję, a zawsze to ze szkodą dla zdrowia. W lato zawsze trochę się opalę i jest ok.
Ogólnie wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem, bo taka sztuczna opalenizna wzmacniana co tydzień nie jest ładna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi