Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
samba_mamba

Ubrania, które pachną?

Rekomendowane odpowiedzi

Lubicie? A może drażni Was, kiedy ciuchy pachną? W czym pierzecie? W czym płuczecie? Słowem... babskie pogaduchy nad pralką, natchnione wiszącym mi tu praniem wypłukanym w Golden Orchid :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja uwielbiam zapach świeżego prania. Proszek to persil przywieziony z rzeszy a płyn nie mam pojęcia... nie pamiętam...
Za to i tak zawsze pachną mną i moimi perfumami tylko ja nie czuję ich zapachu niestety.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lenor ;)

Miał być babski wątek, a póki co sami mężczyźni Ci odpowiedzieli :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja lubie takie kapsulki do prania ktore sa od razu z plynem i pachnie tym wtedy cale pranie. Jesli juz oddzielnie proszek i plyn to proszki rozne , testuje sobie a plyny zazwyczaj Lenor albo E . Ogolnie tez moje rzeczy pachna mna i perfumami :D ale tak lubie czuc zapach ubran

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Proszek lub żel Persil. Płyn to Lenor najlepszy, teraz mam brzoskwinia i piwonia, podoba mi się też exotic i wiele innych. Mam też E perfume style ten czarny elegance.
Oczywiście uwielbiam perfumy w dużych dawkach, więc nimi też pachną moje ubrania.

Jak jestem przy zapachach to jeszcze lubię różne odświeżacze, świece zapachowe. Nawet dzisiaj nabyłam nowy air wick księżycowa lilia otulona satyną i mi tu psika i pięknie pachnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moje pranie musi mieć ładny zapach : ) Zawsze używam jakiegoś płynu do płukania. Nie mam ulubionego zapachu, ale zazwyczaj obwąchuje wszystkie te płyny przed zakupem i wybieram ten, który pachnie najładniej.
Piorę w płynach lub proszkach z Niemiec - zależy, co akurat mam pod ręką. Podobno te zagraniczne środki czystości są lepsze, ale nie wiem czy to prawda.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Polskie bardzo się w ostatnich latach poprawiły. Aktualnie mam E active plus i bardzo ładnie dopiera wszystko. Ładnie też pachnie. A z płynów też linia E - wspomniany tu Perfume Style fioletowy oraz Golden Orchid, w którym się ostatnio zakochałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widzę, że nie ja jedna polubiłam E nawet Admin wie co dobre :) Dla mnie cena i jakość tutaj idą w parze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A używałaś kapsułek? Ciekawią mnie i kuszą. Bo jeśli chodzi o proszek E, to dopiera mi wszystko nawet w niskich temperaturach i pranie nie traci przy tym na zapachu. A z kapsułkami nie miałam do czynienia szczerze powiedziawszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja w sumie przestałam patrzeć na znane firmy, gdyż ich jakoś wg. mnie trochę ostatnio spadła, a ubrania nie są po nich takie jak kiedyś...
Ostatnio kupiłam jakiś wynalazek w Biedronce i muszę przyznać, że ubrania po nim to istne cudo :D Oczywiście oprócz tego mam w szafkach odświeżacze o zapachu konwalii lub lawendy :)

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrizie"]Ostatnio kupiłam jakiś wynalazek w Biedronce i muszę przyznać, że ubrania po nim to istne cudo :D [/quote] A jak się nazywa? Chodzi o płyn do płukania czy jakiś środek do prania? : )
[quote="Patrizie"]Oczywiście oprócz tego mam w szafkach odświeżacze o zapachu konwalii lub lawendy :)[/quote] Miałam lawendowe saszetki zapachowe, ale ubrania i tak miały zapach płynu do płukania. I w sumie dobrze, bo to ładny zapach ; p Saszetki wkładałam, bo bałam się, że bez nich woń ubrań będzie jakaś nieświeża.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"][quote="Patrizie"]Ostatnio kupiłam jakiś wynalazek w Biedronce i muszę przyznać, że ubrania po nim to istne cudo :D [/quote] A jak się nazywa? Chodzi o płyn do płukania czy jakiś środek do prania? : ) [/quote] Płyn do płukania, bo jeśli chodzi o proszki to jednak stawiam na te Niemieckie ;)
[quote="Niedotykalna"]Miałam lawendowe saszetki zapachowe, ale ubrania i tak miały zapach płynu do płukania. I w sumie dobrze, bo to ładny zapach ; p Saszetki wkładałam, bo bałam się, że bez nich woń ubrań będzie jakaś nieświeża.[/quote] Dla mnie saszetki były zbyt słabe ;) Już wielu rzeczy próbowałam, by osiągnąć na prawdę wspaniały efekt, nawet próbowałam zapachów samochodowych, jednak te były zbyt intensywne na szafy :P I w rezultacie kiedyś spróbowałam odświeżaczy do WC ;) Ostatnio kupiłam Biedronkowy o zapachu konwalii jest intensywny, ale właśnie taki idealny :)

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jasne, że lubię pachnące ciuchy, piorę w Persilu,a płuczę w polskich płynach,w dodatku w ciepłe dni suszę na balkonie,wtedy zapach jest podwójny.Do szafy natomiast wkładam pojemniczki z lawendą w żelu,bądź o zapachu kwiatowym, zapach jest intensywny,ale nie drażniący

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrizie"]Płyn do płukania, bo jeśli chodzi o proszki to jednak stawiam na te Niemieckie ;)[/quote] Płyny do płukania kupuję w hipermarketach i w tym przypadku firma nie jest dla mnie aż tak istotna, bo większość marek w swoich gamach zapachów ma takie, które przypadły mi do gustu. Ładnie pachną zarówno płyny E, jak i Silan czy Lenor, więc myślę, że w Biedronce też znalazłabym coś dla siebie :mrgreen:
Jeśli chodzi o proszki i płyny do prania, to dawno już nie używałam polskich i nie wiem, jaka jest ich jakość. Na niemieckie nie narzekam - zawsze wszystko ładnie się dopiera.
[quote="samba_mamba"]Patrycja, ale ten wynalazek to był E czy jakiś inny?[/quote] Oj, za "Patrycję" chyba będzie afera :lol: Wydaje mi się, że nie chodziło jej o E, tylko o jakąś linię produktów Biedronki.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"][quote="samba_mamba"]Patrycja, ale ten wynalazek to był E czy jakiś inny?[/quote] Oj, za "Patrycję" chyba będzie afera :lol: Wydaje mi się, że nie chodziło jej o E, tylko o jakąś linię produktów Biedronki.[/quote] Taaa za "Patrycję zawsze jest z mojej strony afera, gdyż nienawidzę, jak ktoś się do mnie zwraca po imieniu :P

No właśnie nie chodziło mi o E, tylko o jakiś inny wynalazek, niestety nazwy Wam nie podam bo mamuśka kupiła jakiś inny a tamta butelka już dawno w koszu spoczywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może nie do końca w temacie ale nie mogę się oprzeć aby nie wspomnieć i zapytać odnośnie pachnących rzeczy, koleżanka powiedziała mi ostatnio że wymyślono pachnące... buty !!!! Słyszałyście ?!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pachnące buty? ciekawe to bardzo, aż będę śledzić jak ktoś coś wie. Ja problemów z poceniem stóp na szczęście nie mam ale jestem ciekawa czy takie buty mają jakiś dozownik - wbudowany dezodorant czy co? no ciekawa jestem.

a co do zapachów, skusiłam się na "nowy" dla mnie zapach z E, jeszcze go nie miałam. Seria Perfume style - FASHION. Nieziemsko pachnie i bardzo długo się utrzymuje na ubraniach, co mnie zaskoczyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A to nie jest fioletowy ? Az pojde do łazienki sprawdze ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Juz nie uzywala bym tak mocnych slow no ale tak troche :P Moja mama tez sie z nich lubuje a i jakos tak po co mam zmieniac cos co jest dobre i mi sie sprawdzilo

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Śmiechy śmiechami... ale autentycznie mam w pamięci, jak jeździłam do babci i ona miała taką starą Franię jeszcze (zresztą nadal ma na zasadzie obiektu muzealnego w łazience) i zawsze prała w E. Ile to ma lat już? Chyba starsze ode mnie te proszki są :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ode mnie to na pewno starsze :D A Frania to mi sie z jednym tylko kojarzy :D No ale fakt ze te produkty mase lat juz sa na rynku

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi