Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,
Na imię mam Filip, w styczniu skończyłem 20 lat. Studiowałem filologię w Olsztynie, ale musiałem zrezygnować i teraz mam mały "gap year". Od października znowu podejmuję studia, jednak jeszcze nie zdecydowałem na jakim kierunku oraz w jakim mieście(ale wszystko wskazuje na to, że Toruń). Jestem osobą poważną kiedy jest to konieczne, oraz gdy jestem w nowym towarzystwie. Z reguły jednak lubię się wygłupiać i osoby, które znają mnie nieco lepiej doskonale o tym wiedzą. Wydaje mi się także, że jestem osobą sympatyczną i otwartą, jednak tak jak pisałem chwilę temu, trzeba jednak poświęcić mi chwilę czasu, bym poczuł się pewniej w nowym towarzystwie - wtedy można naprawdę poznać moją osobę. Mogę jednak zdradzić, że jestem osobą wrażliwą (nawet nieco za wrażliwą jak na mój gust), uwielbiam zwierzęta i podobno mam dobry kontakt z dzieciakami.
Jeżeli zatrzymamy się na chwilę przy tym co sprawia mi przyjemność (prócz kobiet, hy hy) to na pewno jest to muzyka, bez której nie wyobrażam sobie dnia (nocy zresztą też). Nie mam specjalnie wyselekcjonowanych gatunków, których się sztywno trzymam. Staram się jednak unikać rapu i muzyki techno oraz popu pokroju Gagi czy Beyonce. Lubię dobre kawałki rockowie czasem metalowe, wpadającą w ucho muzykę klubową, która nie ogranicza się do pół godzinnego "umcia umcia". Ogólnie rzecz biorąc wszystko po czym uszy mi nie krwawią, leci w moich głośnikach. Drugie w kolejności są książki, które połykam w całości i ani myślę zwrócić. Preferowane gatunki to Fantastyka, Sci-fi, dobry horror czy dramat, sensacje a czasem strzelę sobie obyczajówkę czy romans (taaa, czasem lubię sobie poczytać o miłości innych osób). Grałem dość długi czas na gitarze i perkusji, ale od dwóch lat tego nie robię i sprzedałem cały swój muzyczny sprzęt.
Co by tu jeszcze.. uwielbiam gotować i eksperymentować w kuchni. Ostatnio co prawda mniej mam na to czasu, ale jak tylko znajdę chwilę wolną, to myk do kuchni.
Mój gust względem filmów można sobie zobaczyć wklepując nazwę użytkownika [b]Gnievny[/b] na filmweb. Co prawda profil nie jest w pełni uzupełniony, ale coś tam już jest.

Nigdy wcześniej nie udzielałem się na podobnym forum, więc minie chwilka czasu zanim się tu odnajdę, ale liczę na poznanie pozytywnych i interesujących osób.
Iii to by było chyba na tyle, bo i tak w miarę dużo wyszło. Jakby ktoś coś chciał się jeszcze dowiedzieć to pytać śmiało ; ].

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Dzikie Serce[/b], witam serdecznie! Może jeszcze napiszesz jak trafiłeś na forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć :) Fajnie, że wpadłeś, później poprzeglądam sobie Twój profil na filmwebie i zobaczymy czy znajdę coś ciekawego ;) Jaką filologię studiowałeś?

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj. :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj , fajnie ze do nas przybyles i mam nadzieje ze zagoscisz na dluzej ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czesc. W pierwszej chwili Twoj nick skojarzyl mi sie z lovelasem, dokladnie z blondynem z zalizanymi wlosami do tylu na zel .

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoko to tylko pierwsze wrazenie :D

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam serdecznie :)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam serdecznie :):):)

[b][color=#BF0000]podpis niezgodny z regulaminem //MagicalFire[/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Milo Cie powitac w naszym nietuzinkowym towarzystwie.
Mysle, ze zaprzyjaznisz sie z nami .
Fajnych i niezapomnianych wrazen z dyskusji. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi