Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mateusz_axn

Kill Bill 2

Rekomendowane odpowiedzi

Uma Thurman, nazywana muzą Quentina Tarantino, swoje najlepsze kreacje stworzyła w produkcjach, które wyszły spod ręki znanego reżysera. Efekty ich wspólnej pracy możemy podziwiać w filmach Pulp Fiction, Kill Bill I czy Kill Bill II. Drugą część historii panny młodej, która mści się na zabójcach swojego niedoszłego męża, będzie można zobaczyć 19 kwietnia o godz. 23.00 w AXN.
W sieci pojawiają się informacje na temat Kill Bill III. Nieomal pewne jest, że rolę Czarnej Mamby w kolejnej części sagi również zagra Uma Thurman.
Która kreacja aktorki, stworzona w filmie Tarantino jest waszym zdaniem lepsza? Czy Uma przekonuje was bardziej jako urzekająca żona mafijnego bossa czy może szukająca zemsty płatna zabójczyni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
film jest super tak pierwsza jak i druga część. Uwielbiam quentina i wszystkie jego produkcję. Za to uma mi się strasznie nie podoba. Nie lubię jej.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niestety ogladalam Kill Bill i I i II i film mi sie nie podobal. Dalo sie obejrzec ale jakos mnie nie wciagnal wiec nie zastanawialam sie nawet nad ocena obsady.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="redorange666"]Za to uma mi się strasznie nie podoba. Nie lubię jej.[/quote] Oj, ja też nie. Ogólnie obie części Kill Billa nawet mi się podobały, ale w twarzy tej aktorki jest coś tak odpychającego, że aż nieprzyjemnie mi się ją ogląda, szczególnie, gdy w filmie nazywają ją piękną :mrgreen:

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bo ona jest uwazana za piekna. Nie ogladasz Top Model , teraz stanardy piekna sie chyba pozmienialy :D A co do filmu nie bardzo jakos wczucie w role tej aktorki do mnie przemawia

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]Nie ogladasz Top Model[/quote] No jakoś mi nie po drodze :D Wiem, że to kwestia gustu, ale odnoszę wrażenie, że w jej przypadku na siłę chcieli wykreować jakieś nowe pojęcie piękna.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z calym szacunkiem dla swiadomosci ze Tobie sie ten film podobal no ale moze cos chcieli wykreowac bo dobrego filmu sie nie udalo ;P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi