Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
CAndy:*

Kajdanki itp.

Rekomendowane odpowiedzi

czyz nie prawda co myslicie o tym ???dobra zabawka no nie hihi ktos uz probowal???
jak sie podoba??
Edytowane przez Gość

wi?c plotkuj,opluj,zbesztaj kotku ja i tak sie bede ?mia?a...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja nie i raczej nie sprubuje ;p

kochac i byc kochana to wszystko czego

PRAGNE !!!!!! :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ja posiadam kajdanki i powiem, że jestem z nich zadowolona i to w pełni, ale można je zastąpić miękkim sznurem, paskiem, wstążkami, jak kto woli :-)
nie ma to jak odrobina bdsm w łóżku ;)
poza tym mam kilka innych zabawek i są ciekawym urozmaiceniem :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eee jakoś mnie nie ciągnie by używać kajdanek... W ogóle mnie to nie kręci... Jak dla mnie to zbędny gadżet :-) A poza tym kojarzy mi się z pieskami więc jestem nastawiony negatywnie do tej sprawy :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[center][img]http://www.mfoto.pl/uploads/1574/23-09-07_0159_d7607.jpg[/img] [/center]
Nie ma to jak dobre kajdanki , gdy można poczuć pełne oddanie drugiej osoby, gdy wiesz że jest ona wstanie zrobić dla ciebie wszystko i gdy wiesz że pozwala się zakuć , bo wiesz że ma do ciebie zaufanie,

wybrałem sobie w kolorze czerwieni ponieważ kolor ten daje najwięcej smaku :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja posiadam takie jak ma FOX tyle ,że w kolorze różowym, ogólnie bardzo przyjemnie jest tak urozmaicac sobie seks... Jak nie mam przy sobie kajdanek ... to czasem bywało tak ,ze byłam związana krawatem mojego mężczyzny ... :aloha:

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daria"]że w kolorze różowym[/quote] Miałem do wyboru kupienie różowych , ale wydawały mi się jakieś tandetne , mimo że praktycznie to samo bo to tylko różnica kolorów.
Marzył mi się czarne ale cóż są czerwone . Są bardzo fajne ale do prawdziwych zabaw poleciłbym jednak kajdanki policyjne, są trwalsze i faceci macie pewność że jak wyciągniecie swojego "pena" to wam dziewczyna z sypialni nie ucieknie :-P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"] faceci maci pewność że jak wyciągniecie swojego "pena" to wam dziewczyna z sypialni nie ucieknie :-P[/quote] Jka sie zgodzila na przykłówanie to musiała wiedzieć , co bedzie dalej i jak to bedzie wygladało. Mnie powiem szczerze ,ze to w sumie rozwija moja wyobraźnie .. Czasem musimy naszym mężczyznom dac troche podominowac ;)

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gorzej jak dziewczyna uczepi faceta np, do łóżka lub kaloryfera.
Jeszcze gorzej jeśli dziewczyna naoglądała się zabaw SADO MASO.
No i najgorzej jeśli po tym wszystkim zaopatrzyła się w Pejcze, skórę, duże obcasy i łańcuchy :-)

I dla faceta może to być dobra zabawa o ile jest masochistą, :-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
haha, no no Foxik, musiałeś się pochwalić Naszym wyposażeniem do erotycznych zabaw ;) no to co do kajdanek .. posiadam takie jak FOX, hehe dzieli sie ze mną Nimi ;P Na początku byłam zła, że je zakupił bo troszkę kosztowały ... lecz po pierwszym ich wypróbowaniu dziękowałam mu (nie powiem jak :P ) że je zakupił .... wcześniej używaliśmy sznurka lub chusty .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]Gorzej jak dziewczyna uczepi faceta np, do łóżka lub kaloryfera.
Jeszcze gorzej jeśli dziewczyna naoglądała się zabaw SADO MASO.
No i najgorzej jeśli po tym wszystkim zaopatrzyła się w Pejcze, skórę, duże obcasy i łańcuchy :-)

I dla faceta może to być dobra zabawa o ile jest masochistą, :-) [/quote]
A mojemu się takie zabawy podobają ;) :D nawet dostałam od niego prezent z Berlina-> 2metrowy pejcz :hyhy: ja bym z tej Twojej wizji odjęła łańcuchy a dodała wosk ;D
a i mam takie same kajdanki jak Wy, również czerwone :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Troche nietrwale sa takie zabawki... ja jedne popsulem...
Takie fajne czarne byly...
Ogolnie jednak to wole zawiazac oczka mojej Kici, i patrzec na jej slodka mine pelna niepewnosci tego co moze za chwile sie stac

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dostałem na 18-stke identyczne kajdanki jak Ty, [b]FOX[/b] :) i przyznam, że już kilka razy się ich używało i nie narzekam :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W kajdankach jest fajna zabawa:P można w między czasie połaskotywac partnerke i wiemy że nie ucieknie:P oczywiście trzeba dostac pozwolenie od partnerki bo inaczej sie obrazi:P

Mate?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zzz kajdankami to mi sie jedno kojarzy... :lol:
pewna historia :lol:

ale to zbyt glupie aby to upowszechniac :lol:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam takie kajdanki tylko,że:uwaga w [b]panterkę[/b] :lol: Juz nie raz sie przydały i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]zzz kajdankami to mi sie jedno kojarzy... :lol:
pewna historia :lol:

ale to zbyt glupie aby to upowszechniac :lol:[/quote]
z miłą chęcią posłuchamy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="guliwers"]z miłą chęcią posłuchamy [/quote] ale wyjde na jakas :lol: :lol: :lol:
nie no dluga historia :lol:
pewnego razu wyjechalam z chlopakiem kolezanka oraz jej chlopakiem na wakacje w gory :lol: dwie pary- naprosciej mowiac :mrgreen:
i nasi faceci nigdzie nie chcieli nas puscic samych :-P
to bylo takie denerwujace ze postanowilysmy zrobic mala zemste :mrgreen:
hahahahhaha mialysmy dwie pary kajdanek....takich policyjnych
i umowilysmy sie ze kazda wezmne te kajdanki...zabierze je do swojego pokoju..
i zaproponuje swojemu facetowi czy sie da przypiac nimi do lozka :lol:
nio i oczywiscie moj chlopak podjarany bez niczego zadowolony sie zgodzil :mrgreen:
siadlam sobie na nim hahahahaha rozebralam mu koszulke
hahahah....i nagle wstalam i sobie poszlam na zakupy.... :lol: :lol:
wiem to chamskie bylo z naszej strony... :-P
ale do tej pory sie smiejemy z moim bylym chlopakiem z tego :lol:
zreszta mial nauczke... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
buahahahah... niezłą historię miałaś :D.. ale mina Twojego chłopaka bezcenna musiała być 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="guliwers"]buahahahah... niezłą historię miałaś .. ale mina Twojego chłopaka bezcenna musiała być [/quote] ja odkad pamietam mialam glupie pomysly :lol2:
to moj znak firmowy :mrgreen:

wiec zanim sie skontaktujesz ze mna skonsultuj sie z lekarzem badz farmaceuta 8-) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam 2 pary kajdanek z futerkiem białe i rozowe... i sa boskie... np gdy facet mnie nimi zakuje :D wysmaruje moj brzuszek bita smieranka.. i bedzie zlizywał :D mrauu...
itd:P

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i][color=white]Co do samego pomyslu kajdanek wydaje sie smacznym urozmaiceniem erotycznych zabaw niestety sam nie mialem przyjemnosci testowac, lecz z tego co slyszalem czasem sa niezle historie :)

[b]alusiek[/b], Niezla Ta Historia :lol:

[b]Blue[/b], Widze ze dokladnie sobie wszystko zaplanowalas jak to ma wygladac :-)[/color]
[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Alusiek :) podoba mi się historia, ale ja oprócz koszli zdjęłabym cały pakiet ubrań :lol:

Miałam podobną historię, ale minimalnie odmienioną i nieco... mściwą :evil:

Kiedyś spotykałam się z pewnym chłopakiem, a że jeszcze byłam dziewicą ( na które on leciał, jak zwykle) on próbował w każdy sposób być tym PIERWSZYM. Na jego nieszczęście, a może i szczęście (mój ojciec by do zabił ) dowiedziałam się, że spotyka się z innymi dziewczynami, a na imprezie domowej dziwnym trafem znaleziono go w niefortunnej sytuacji z jakąś panienką. Ja oczywiście z natury mściwa, jak mi ktoś zajdzie za skóre, postanowiłam troszkę wykorzystać całą sytucacje. Przez tydzień jeszcze z nim byłam, w międ czasie dyskutowałam o moim pierwszym razie i o tym jak to widzę .( jak się domyślacie wzmianka była o kajdankach i o tym, ze ja pierwsza będę ODKRYWAŁĄ, że tak powiem ;) ) Jak też zapewne możecie się domyślać chłopak się zgodził.Ugadaliśmy się więć, że zrobimy to u niego, w pewnien ładny czwartek, odpuścimy szkołe i się SOBĄ zajmiemy. Może przejdę powoli do konkretów, początki przemilcze :P Marek leżał na łóżku, nieświadom niczego, miał tak sympatyczne łóżko, że można go było idealnie spiąć. Zakupiłam dwie pary kajdanek i przypiełam go z każdej strony. Rozebrałam dolną częśc garderoby(forna juz leżała na podłodze) i wstałam z łózka. Oczywiście on był już w dziwnym szoku, co się dzieje. Ubrałam bluzkę, spadowałam komórkę i stanęłam nad nim. Powiedziałam mu co o nim myślę, jakim jest **** dla mnie i powiedziałąm, że za pokute poleży sobie do powrotu kogoś z rodziny :] I wyszłam. Hehe, jeszcze na dole jak wychodziłam z jego domu słyszałam jak się wydziera, żebym wróćiła i natychmiast go rozpieła :D Uwielbiam wspominać ta komedie. Oczywiście wieczorem otrzymałam smsa z tym, że mam u niego ****ane do końca zycia i ze nie chce mnie na oczy widziec, oraz ze lepiej zebym uwazala. No nic :P Parodia do teraz.

Incredible cruel devil :) ]:=>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MorQaNa"]Kiedyś spotykałam się z pewnym chłopakiem, a że jeszcze byłam dziewicą ( na które on leciał, jak zwykle) on próbował w każdy sposób być tym PIERWSZYM. Na jego nieszczęście, a może i szczęście (mój ojciec by do zabił ) dowiedziałam się, że spotyka się z innymi dziewczynami, a na imprezie domowej dziwnym trafem znaleziono go w niefortunnej sytuacji z jakąś panienką. Ja oczywiście z natury mściwa, jak mi ktoś zajdzie za skóre, postanowiłam troszkę wykorzystać całą sytucacje. Przez tydzień jeszcze z nim byłam, w międ czasie dyskutowałam o moim pierwszym razie i o tym jak to widzę .( jak się domyślacie wzmianka była o kajdankach i o tym, ze ja pierwsza będę ODKRYWAŁĄ, że tak powiem ;) ) Jak też zapewne możecie się domyślać chłopak się zgodził.Ugadaliśmy się więć, że zrobimy to u niego, w pewnien ładny czwartek, odpuścimy szkołe i się SOBĄ zajmiemy. Może przejdę powoli do konkretów, początki przemilcze :P Marek leżał na łóżku, nieświadom niczego, miał tak sympatyczne łóżko, że można go było idealnie spiąć. Zakupiłam dwie pary kajdanek i przypiełam go z każdej strony. Rozebrałam dolną częśc garderoby(forna juz leżała na podłodze) i wstałam z łózka. Oczywiście on był już w dziwnym szoku, co się dzieje. Ubrałam bluzkę, spadowałam komórkę i stanęłam nad nim. Powiedziałam mu co o nim myślę, jakim jest **** dla mnie i powiedziałąm, że za pokute poleży sobie do powrotu kogoś z rodziny :] I wyszłam. Hehe, jeszcze na dole jak wychodziłam z jego domu słyszałam jak się wydziera, żebym wróćiła i natychmiast go rozpieła :D Uwielbiam wspominać ta komedie. Oczywiście wieczorem otrzymałam smsa z tym, że mam u niego ****ane do końca zycia i ze nie chce mnie na oczy widziec, oraz ze lepiej zebym uwazala. No nic :P Parodia do teraz. [/quote] Hahahahah ... dobre dobre :D i dobrze tak debilkowi :P[quote="Special0ne"]Co do samego pomyslu kajdanek wydaje sie smacznym urozmaiceniem erotycznych zabaw niestety sam nie mialem przyjemnosci testowac, lecz z tego co slyszalem czasem sa niezle historie :) [/quote] zawsze musi byc ten 1 raz :-P

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Blue"] zawsze musi byc ten 1 raz :-P[/quote] [color=white][i]Mozliwe Chociaz wychodze z zalozenia ze raczej napewno to sie nie odbedzie po pierwszym wspolnym Razie. Raczej jako cos urozmaicenie pozniejszych Zabaw.[/i][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi