Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Matura to bzdura

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam ze tak brzydko powiem <jebłam> . Na poprawe humoru genialne ale moze załamać :D

http://deser.pl/deser/12,88223,13724822,Pierwsze_slowa_czlowieka_na_ksiezycu___Przybylem_.html#CukVid

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądam wybiórcze odcinki i muszę stwierdzić że ów program bywa śmieszny :P.

"No knowledge can save you,

And no magic will save you.

For you will end up in Fenrir's belly,

While heaven and earth will burn

in Surt's unholy fire."

? Doom of Odin

It comes on Ragnarök

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No mnie rozbawil znacznie :D Dzis sluchalam odcinka z pytaniem gdybys mial wybierac kto napisalby Twoja autobiografie :D Odpowiedzi powalaly :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak. Jakiego koloru jest Czerwony maluch.
Jak ma na imię Monika Brodka. :mrgreen:

Tzn. takich pytań chyba nie zadawał, ale był program, że tylko były absurdy. Jak znajdę to zamieszczę. :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś oglądałam co tydzień nowe odcinki, teraz to nawet nie wiem czy jeszcze produkują, czy są ciągle te same. Niestety to jest tak, że jak to oglądam, to śmieję się do łez, ale jakby mnie tak złapali znienacka i spytali o cokolwiek, to pewnie bym wypadła podobnie i palnęła jakąś głupotę.

[size=6][color=#800040]Dreams don't work unless you do.[/color][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="CandyCrush"] jakby mnie tak złapali znienacka i spytali o cokolwiek, to pewnie bym wypadła podobnie i palnęła jakąś głupotę[/quote] Wiesz no ja rozumiem jakby pytali o cos skomplikowanego no ale te pytania powalaja i raczej stawialabym ze moj 8 letni synek znalby na czesc z nich odpowiedz :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Osobiście przyznam, że na samym początku mnie to bawiło. Formuła programu zabawna, ale szybko się nudzi. Po paru odcinkach można spodziewać się pewnych odpowiedzi. Niestety wg. mnie, to szybko się wyczerpuje.

Człowiek człowiekowi żeli papą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolejna czesc ulomnosci mlodych ludzi mnie dobija

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=wNBc8xIht-U&NR=1

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiem, że te pytania są banalne, ale czasem może być tak, że ktoś się zagapi i odpowie pierwsze, co mu przyjdzie na myśl, nie zastanawiając się nad tym zbytnio i potem na filmie ludzie gadają głupoty. :D

[size=6][color=#800040]Dreams don't work unless you do.[/color][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Tak. Jakiego koloru jest Czerwony maluch.
Jak ma na imię Monika Brodka. :mrgreen:

Tzn. takich pytań chyba nie zadawał, ale był program, że tylko były absurdy. Jak znajdę to zamieszczę. :mrgreen:[/quote]
Jedynie skad kojarze te durne pytania to z gry żulionerzy.

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiadomo, że oni montują te filmy tak, by pokazać przede wszystkim te absurdalne wypowiedzi. Możliwe, że tych normalnych, poprawnych jest o wiele więcej, tyle że gdyby wszystkie pokazywali, program nie byłby już tak śmieszny i nie miałby takiej oglądalności.
Kto wie, czy i ja nie zapomniałabym języka w gębie, gdyby podszedł do mnie ktoś z kamerą i mikrofonem i zadał jakieś proste pytanie. Z pewnością mogłabym się wyłożyć na wiedzy historycznej, bo ostatni kontakt z tym przedmiotem miałam w liceum, poza tym nie jest to dziedzina, która mnie interesuje. Nie mam też pamięci do nazwisk, nie tylko wielkich władców i postaci historycznych, ale również sławnych aktorów. Zresztą nie jest mi to do niczego potrzebne i nie czuję się z tego powodu głupia : )

Sądzę, że w tym programie sporo jest podobnych osób. Nie każdy, kto nie potrafi od razu odpowiedzieć na proste pytanie, jest debilem, aczkolwiek rzeczywiście kojarzę, że występowali tam ludzie, którzy wydawali się wyjątkowo tępi ; p

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie lubie tego, nie bawi mnie ani troche. denerwuja mnie ludzie ktorzy palna jakas glupote i zaczynaja sie smiac, jakby opowiedzieli jakis swietny zart. nie wiem dlaczego smieszy ich to ze zrobili z siebie debila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"]Z pewnością mogłabym się wyłożyć na wiedzy historycznej, bo ostatni kontakt z tym przedmiotem miałam w liceum, poza tym nie jest to dziedzina, która mnie interesuje.[/quote] Tylko wiesz to nie sa zaczepione byle jakie osoby ktore tak jak my dawno skonczyly juz nauke. To mlodzi luzie ktorzy wychodza z matury lub z egzaminu gimnazjalnego. Tak myslac o tym jednak dochodze do wniosku ze jest roznica ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]To mlodzi luzie ktorzy wychodza z matury lub z egzaminu gimnazjalnego.[/quote] Tak, a tych ludzi wychodzących z egzaminu gimnazjalnego lub matury znajdują w supermarkecie czy innych częściach miasta : )
Gospodarz "Matura to bzdura" nie czatuje przecież pod szkołą. Owszem, zaczepia przede wszystkim młodych ludzi, ale są to zarówno nastolatki jak i osoby w naszym wieku. Zdarzają się też starsze, choć zazwyczaj tych pokazują w ramach jakiegoś bonusu.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No tu akurat ewidentnie pod szkola po egzaminach ale wiesz nie wiem jak mialabym byc spanikowana zeby nie pamietac pola kwadratu :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coolka ten temat dotyczy programu matura to bzdura, ty natomiast piszesz o podobnym programie, ale dotyczącym egzaminu gimnazjalnego, który ukazał się niedawno w internecie i został nakręcony przez kogoś innego ;).

"No knowledge can save you,

And no magic will save you.

For you will end up in Fenrir's belly,

While heaven and earth will burn

in Surt's unholy fire."

? Doom of Odin

It comes on Ragnarök

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właśnie, my chyba rozmawiamy o innych programach, stąd nieporozumienie : P
[quote="Coolka"]No tu akurat ewidentnie pod szkola po egzaminach ale wiesz nie wiem jak mialabym byc spanikowana zeby nie pamietac pola kwadratu :D[/quote] Nie jestem pod tym względem obiektywna, bo matematykę lubię i obcuję z nią na co dzień. Obejrzałam natomiast odcinek MTB dotyczący historii Polski i pytali tam np. o insurekcję kościuszkowską. Ostatnio słyszałam o tym będąc w liceum albo nawet gimnazjum, czyli wiele lat temu, i od tamtej pory nie miałam żadnego kontaktu z tym przedmiotem, nie licząc historii ekonomii, sztuki czy architektury. Jak niby miałabym pamiętać datę, przyczyny czy przebieg tego powstania? Wiem, że to dotyczy mojego kraju i w ogóle, ale jakoś średnio mnie interesuje, co się działo ponad 200 lat temu.
Są oczywiście rzeczy, o których jeszcze jakoś pamiętam, ale tak naprawdę niewielki mam wpływ na to, co zostanie w mojej głowie, a co z niej wyparuje. Mogłabym oczywiście sama zgłębiać wiedzę w zakresie historii, ale nie jest mi to do niczego potrzebne, w dodatku ta dziedzina jest poza zakresem moich zainteresowań.
Domyślam się, że osoby, które o twierdzeniu Pitagorasa po raz ostatni słyszały 10 lat temu, mogły zapomnieć, o co w nim chodziło, szczególnie gdy matematyka nie była ich mocną stroną.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Hajmdal"]Coolka ten temat dotyczy programu matura to bzdura, ty natomiast piszesz o podobnym programie, ale dotyczącym egzaminu gimnazjalnego, który ukazał się niedawno w internecie i został nakręcony przez kogoś innego ;).[/quote]
Gdybys nie zwrocil uwagi sama zakladalam temat wiec wylapalam roznice :)

Jedno i drugie dotyczy mlodych ludzi ktorzy ucza sie kierunkowo nie myslac przy tym zbyt wiele,a efekty niestety widac od razu.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Każdy etap szkoły przygotowuje do kolejnego wyższego etapu nauczania, a nie przygotowuje do życia.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś mnie ten program bawił, później budził mój niesmak i przerażenie - bo skoro ludzie nie wiedzą prostych rzeczy, to jak mało inteligentne mamy społeczeństwo? Widziałam niedawno filmik z jakiegoś innego programu - nazwy nie pamiętam - w którym tylko bezdomny udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania, a wyglądał, jakby nawet podstawówki nie skończył. A młodzi ludzie, stojąc przed wydziałem jakiegoś uniwersytetu, nie potrafili powiedzieć, jaki jest wzór na pole kwadratu. I zawsze, gdy oglądam tego typu programy, zastanawiam się: dokąd ten świat zmierza? :(

Zamykam oczy, w tę ciszę znów próbuję wskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widzialas filmik i gimnazjalistach , wklejalam go powyzej w wypowiedzi i jest tam faktycznie bezdomny starszy czlowiek odpowiada na te pytania. Niestety jest to przerazajace ale mlodych ludzi w szkolach teraz nie uczy sie samej wiedzy tylko bardziej uczy sie myslenia kierunkowego na opcje "jak zdac" i niestety tyle. Mam synka w drugiej klasie postawowki i to juz jest przerazajace a co bedzie dalej boje sie myslec :) Dzieki Bogu i Partii ze moj synek lubi sie uczyc bo chyba bym sie zalamala :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oooo, tak tak, to ten filmik. Mnie gimnazjum nie ominęło, ale nieskromnie muszę przyznać, że aż taka tępa jak te dzieciaki, to chyba nie jestem ;-) Boję się mieć dzieci, gdy myślę o współczesnym systemie edukacji i w ogóle o życiu :>

Zamykam oczy, w tę ciszę znów próbuję wskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja juz mam i tez sie boje :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tak w sumie się kiedyś zastanawiałam... Czy oni wrzucają tylko ludzi którzy się ośmieszają? Bo szczerze mówiąc wątpię, żeby tak mało osób odpowiadało poprawnie. Wiadomo, że nie każdy jest orłem pod każdym względem i w każdej dziedzinie, ale skoro oglądając ten program potrafię odpowiedzieć na minimum 80% albo i więcej to coś tutaj jest nie halo ;P

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi