Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dulcynea

Płeć dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Można zaplanować płeć swojego dziecka?
Podobno są diety, fazy cyklu, pozycje -dzięki którym można zaplanować płeć dziecka. Nawet podobno każda kobieta ma predyspozycje do danej płci

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z tego co słyszałam to ludzie stosują się nawet do faz księżyca :P Szczerze mówiąc nie wierzę w takie brednie. Wiele par długo się stara o dziecko i w sumie chyba nie zawracałabym sobie wtedy głowy płcią dziecka. Zresztą, po co nastawiać się psychicznie, skoro np. później na usg może wyjść odwrotnie.

A co do diet odnośnie płci dziecka... Hmmm... Jestem dietetykiem i jakoś nie wydaje mi się, żebym na coś takiego w książkach trafiła, mimo, że wiele już dokładnie przewertowałam ;)

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czytałam, że jak chłopca to trzeba jeść dużo produktów bogatych w sód i potas, a jak córkę to obfitującej w białko, cukry, wapń i magnez

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli chodzi o płeć dziecka to jedyne co słyszałam to teorie odnośnie odgadywania płci dziecka będąc już w ciąży. Wiele razy już się spotkałam, że ludzie mówili, że jesli je się słodkie i nabiały to będzie dziewczynka, jeśli kwaśne i słone to chłopiec.
W sumie nie bardzo mi się wydaje to prawdziwe, mimo, że wszystko co jem wskazuje na dziewczynkę :P Wszystko okaże się na usg za miesiąc :mrgreen:

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawdziwa matka ktora pragnie miec dziecko stara sie by je miec a nie zeby sobie "stworzyc" chlopca czy dziewczynke

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedys slyszalam jeszcze od babci ze jak chce sie miec chlopca to facetowi na jajkach trzeba zawiazac czerwona tasiemke :)

Ja mam chlopaka a w ciazy jadalam wszystko ogolnie a z dziwnosci hmm parowki z nutella :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oessu jakie to głupie :mrgreen:

Jest tych przesądów od metra. Dla mnie liczyło się tylko jedno - żeby było zdrowe. Lekarz długo myślelał, że to chłopak, ale ja wiedziałam swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze to nie wierzę, że (przy naturalnym poczęciu) można wpłynąć na płeć dziecka.
Jeśli chodzi o mnie to nie mam marzeń odnośnie płci, chociaż chciałabym mieć trójkę dzieci i fajnie by było mieć i zarówno chłopca jak i dziewczynkę. Ale tak na prawdę jest mi to obojętne. Jak to się mówi - byle było zdrowe;) chociaż nawet jeśli nie to na pewno i tak będę kochała je całym sercem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi