Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Postaw na swoim

Rekomendowane odpowiedzi

:) Czy my delikatne , wrazliwe i kruche kobietki jestesmy w stanie postawic na swoim?
Wiele z nas to istoty o dosc twardym charakterze .
Ale jak to kobietki ,chcemy byc jednak niezalezne i ukladac sprawy z nasza wizja i naszymi pragnieniami.
Czy takie stawianie na swoim jest akceptowane przez naszych partnerow ?
Jak my kobietki sobie z tym radzimy? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mysle ze delikatnosc czy tez wrazliwosc nie przeszkadza mi w tym zeby w wielu kwestiach postawic na swoim. Charakter mam trudny i jestem tego w pelni swiadoma. Czesto psychologicznie podchodze do wielu spraw co partnerom nie ulatwia. czyt. Reiv ma przerabane i chwała mu za cierpliwosc do mnie :mrgreen:
Sa dla mnie rzeczy wazne przy ktorych gdybym postapila inaczej niz uwazam czula bym sie zle sama ze soba wiec raczej marnie widze nie dazenie do zalozonego celu ale sa tez rzeczy mniej wazne przy ktorych jestem w stanie poddac sie woli partnera. To jak ze wszystkim innym zalezy od sytuacji i w ogromnej mierze od zaufania.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wprawdzie babcia staruszeczka mawiała, że mężczyzna jest głową związku, a kobieta szyją, która tą głową kręci.. ;-)
ale ja jestem za omawianiem wszystkiego wspólnie i wspólnym podejmowaniem decyzji. Jeśli wiem, że mam rację a on się uprze, zrobię krok w tył, a potem powiem "a nie mówiłam". Dwie, trzy takie sytuacje, a sam nauczy się mnie słuchać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi