Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Zawiodles mnie

Rekomendowane odpowiedzi

:) Bywaja takie sytuacje gdy partner nas oklamuje i oszukuje.
Zdradza komus nasze sekrety .
Nie spelnia danych nam obietnic.
Czy waszym zdaniem powinnismy reagowac na takie przykre zachowania ?
A moze powinnismy puszczac je plazem ?
W koncu nasze zaufanie do ukochanego pryslo jak przyslowiowa banka mydlana. A my czujemy sie rozczarowane i w pewnym sensie skrzywdzone.
Jak to jest? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przede wszystkim - trzeba powiedzieć partnerowi, że zrobił coś źle. Nie ma, że "domyśl się", nawet jeśli jest to oczywiste i on o tym wie. Rozmowa przede wszystkim!

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To zależy od tego co zrobiła druga połówka jeżeli to jest coś małego to jakoś leci, a większe występki czasami zakańczają relacje tych osób ..
Jeżeli nie tylko druga połówka mówi mi coś w tajemnicy to znak że jestem osobą godną zaufania więc trzymam język za zębami, a Ci co nie potrafią uszanować czyjeś "prywatności" i rozgadują wszystko powinni być postawieni w gorszej sytuacji czy jakieś innej karze poddani.

Taka to ta ekipa praktyka nabyta na bitach !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo nie lubie byc oklamywana , jest to dla mnie oznaka braku zaufania a jednak zwiazek na tym wlasnie w duzej mierze sie opiera. Przede wszystkim chcialabym miec wyjasnione czarno na bialym dlaczego moj partner postapil tak a nie inaczej i oczywiscie chociaz wzgledna psychiczna pewnosc ze nastepnym razem w takiej sytuacji powaznie sie zastanowi zanim cos zrobi. Lubie wiedziec na czym stoje i mysle ze otwarte rozmowy to w zwiazku podstawa sukcesu.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgadzam się z Wami. Podstawą jest rozmowa o problemie. Na pewno żadnych aluzji, cichych dni i "domyśl się".
Przysłowiowa "kawa na ławę" i.. nie rób tego więcej, bo mnie tym ranisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niestety i ja to przeżyłam - zostałam okłamana przez bliską osobę. Czułam się upokorzona. Musiałam reagować, powiedzieć co czuję....później odreagowałam i starałam się ochłonąć. Ważne jest żeby przebaczyć, tym bardziej w mojej sytuacji, która bardziej podziałała negatywnie na moją dumę - nie cierpię kłamstw a dostałam je w nadmiarze.
Nie powinniśmy nigdy puszczać płazem rzeczy które nas bolą. Nie wyolbrzymiajmy, nie strzelajmy fochów, nie obrażajmy się, ale dążmy do rozmowy, słuchajmy wyjaśnień i później decydujmy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Anja"]Niestety i ja to przeżyłam - zostałam okłamana przez bliską osobę. Czułam się upokorzona. Musiałam reagować, powiedzieć co czuję....później odreagowałam i starałam się ochłonąć. Ważne jest żeby przebaczyć, tym bardziej w mojej sytuacji, która bardziej podziałała negatywnie na moją dumę - nie cierpię kłamstw a dostałam je w nadmiarze.
Nie powinniśmy nigdy puszczać płazem rzeczy które nas bolą. Nie wyolbrzymiajmy, nie strzelajmy fochów, nie obrażajmy się, ale dążmy do rozmowy, słuchajmy wyjaśnień i później decydujmy co dalej.[/quote]
;-) Wszystko fajnie , tylko co wtedy gdy dana osoba nie chce rozmawiac mimo naszych najszczerszych checi?
Przeciez sila jej nie jestesmy w stanie zmusic do wyjasnien i rozmow.
Co wtedy? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Od niedawna wychodzę z założenia że nic na siłe. Żeby nawet stawać na uszach może się okazać to niewystarczające. Pytanie czy jak ktoś Cię okłamuje i nie chce o tym nawet mówić, albo udaje że nic się nie stało to czy można tu mówić w ogóle jeszcze o jakimś związku? Bardzo łatwo wplątać się w chorę układy, ale trudniej samemu sobie powiedzieć dość. Zazwyczaj miłość lub wiara w drugiego człowieka zaślepia. A co jest właściwe - nie wiem. Czasem tysiąc razy dawana szansa zostanie zmarnowana jak te 999 wcześniejszych.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Wiesz Colka , napisalas ciekawe i madre slowa,, A co jest wlasciwe- nie wiem,,.
Tak to jest, ze nie zawsze wiemy jak postapic , bo nikt nie wymyslil
zlotego srodka na zachowanie idealnych relacji z partnerem .
Moim zdaniem on zwyczajnie nie istnieje.
Natomiast milosc zawsze wklada nam na nos ciemne okulary przez ktore nie jest mozliwe zobaczenie rzeczywistosci wokol swojego ukladu czy zwiazku. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to prawda, ale uczucia to ogolnie jest takie zjawisko, ktoremu trzeba dac się ponieść, jeśli ma się odpowiednią osobę u swojego boku i umie się nawzajem szanować, bo zranienie kogos powoduje, że tracimy dużą dozę zaufania do tego człowieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="michiz"]to prawda, ale uczucia to ogolnie jest takie zjawisko, ktoremu trzeba dac się ponieść, jeśli ma się odpowiednią osobę u swojego boku i umie się nawzajem szanować, bo zranienie kogos powoduje, że tracimy dużą dozę zaufania do tego człowieka[/quote] ;-) Wlasnie tak powinno to funkcjonowac , ale rzeczywistosc w relacjach uczuciowych
jest bardzo skomplikowana choc czesto na pierwszy rzut oka wydaje sie to proste.
Pamietajmy , ze wszystko ,kazdy nasz ruch nawet ten uczuciowy, rodzi zawsze konsekwencje niekoniecznie pozytywne i opiera sie na jakis warunkach.
Jednym slowem nie jest latwo. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi