Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dulcynea

Zostałem milionerem...

Rekomendowane odpowiedzi

Zgarnąłeś/aś parę milionów i właśnie co byście z nimi zrobili na co je przeznaczyli?

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kupilabym dom na jakims odludziu i zniknela z tego porabanego swiata w taka moja oaze :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zainwestowałabym. Zrobiła kilka dobrych lokat dla córki.
I jeździłabym po świecie :) Oczywiście nie sama :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też pewnie kupiłabym jakiś dom lub mieszkanie, gdzie urządziłabym mały zwierzyniec, oprócz tego odwiedziłabym największe wesołe miasteczka na świecie i skoczyła na bungee w jakiejś fajnej scenerii. Resztę bym zainwestowała, żeby w przyszłości móc jeszcze zaszaleć : D

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwsze co wyciągnął bym 25 tysięcy i uciekł w melanż :D
Potem mieszkanie/auto/ciuchy/wymarzona firma/swoja organizacja charytatywna reszta na lokatę w Szwajcarii

Taka to ta ekipa praktyka nabyta na bitach !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wybudował dom, gdzieś nie musi być daleko, ale w spokojnym w miarę miejscu. Starałbym się go tak urządzić, by nic mi nie brakowało. Bym mógł realizować swoje pasje i by inni "członkowie rodziny" mogli też to robić.

Pracę ograniczałby się do inwestowania i zarządzania kapitałem. Wyjeżdżał cyklicznie. Załatwiał swoje i wracał. Z reszty bym otworzył fundacje i starał się działać od lokalnej społeczności, po globalną.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja bym na pewno ulokowała takie pieniądze w nieruchomościach - to jest chyba najkorzystniejsze.
Myślę, że nie przewróciłoby mi się w głowie od nadmiaru pieniędzy :P

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jako, że nie musiałbym się martwić pracą... szukałbym pracy w różnych miejscach. Wiem, że to może brzmi dziwnie, ale chciałbym zobaczyć, jak to jest być kurierem, kucharzem, nauczycielem. Tego typu doświadczenia. :) Poza tym, mam parę bardzo konkretnych marzeń/obietnic do spełnienia, więc... pieniądze by się nie nudziły na koncie. ;)

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To co Lone - tak, to by było ciekawe. + podróże.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ja nie lubie gdybac i marzyc o wygranej milionowej. Lubie planowac , ukladac i realizowac, ale wtedy gdy mam realnie swoje miliony na koncie.
Moze zostane milionerka . Kto wie?
A wtedy bede juz napewno wiedziala co z nimi zrobie.
Poki co, nie planuje niczego .
Cierpliwie czekam na moje miliony. :pff:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Proponuję połączyć z tym tematem
http://scypion.pl/viewtopic.php?f=28&t=2967

Zróbmy tu mały porządek;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zasadniczo nic by się nie zmieniło...
Całą kwotę inwestuję.... tak długo aż nie mógł bym żyć jako rentier ale na to kilka milionów to stanowczo za mało. Kilkadziesiąt może i by starczyło... na spokojną rentierkę.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi