Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dulcynea

Śliczna cera

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie zabiegi stosujecie, jakie preparaty i kremy, aby wasza cera była gładka, jędrna i świeża?
Macie jakieś sprawdzone sposoby na cerę zmęczoną i szarą?

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poza tym ze mam sucha cere to nigdy nie mialam z nia problemow. Ogolnie poza kremem na dzien i na noc nie uzywam zbyt wiele. Czasami jakas maseczka ( uwielbiam z wyciagu z ogorka ) ale to bardziej dla relaxu :) a do zmywania makijazu tylko plyn miceralny.

Niestety wszelkie oznaki niewyspania pojawiaja mi sie w postaci workow pod oczkami na co mam kremik ktory raz dziala raz nie :D No ale coz taki moj urok ze po niewyspanej nocy musze wygladac jak zombi :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdy nie miałam problemów z cerą, nie licząc alergii.
Cerę mam gładką, ale tak samo jak Coolka suchą. Podstawą u mnie są kremy silnie nawilżające i raz na jakiś czas sięgam po peeling i wsio ;) Więcej do szczęścia mi nie trzeba ;)

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja miałam cerę z problemami niestety i czasami zdarza mi się walczyć z jakimś wynalazkiem na policzku..

Jako starsza już - bądź co bądź - pani, staram się dbać o nią dodatkowo maseczkami i kremami. A poza tym raz na jakiś czas robię sobie parówkę oczyszczającą na twarz z wody mineralnej z płatkami róży (metoda arabska). Wspaniale działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak dziewczyny z cerą suchą problemu nie ma, dobry krem nawilżający wystarczy. Natomiast ja mam cerę tłustą i już muszą z nią troszkę powalczyć. Używam kolagen naturalny i kremy Loreal z serii kod młodości. Twarz myję mydłem siarkowym, robię też maseczkę z aspiryny. Do ciała stosuję masło kakaowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podobno Soraya ma dobre maseczki sciagajaco wysuszajace no ale nie testowalam

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moje drogie :D
Po co wam te wszystkie maseczki i inne, ja nie używam jestem piękny ! Ha :D

Szanowne Panie, każda jest piękna bez tych maseczek !

Taka to ta ekipa praktyka nabyta na bitach !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Konsument Sumien"]Moje drogie :D
Po co wam te wszystkie maseczki i inne, ja nie używam jestem piękny ! Ha :D

Szanowne Panie, każda jest piękna bez tych maseczek ![/quote]
Kobiety mają po prostu coś takiego, że dbają o siebie praktycznie w każdy możliwy sposób. Tego się nie uniknie ;)

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Konsument Sumien"]Szanowne Panie, każda jest piękna bez tych maseczek ![/quote] Dlatego jestesmy piekne ze o siebie dbamy ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Masz racje nic się z tym nie zrobi :D
Jeżeli mają się poczuć po tym lepiej czy coś to niech to robią, mają chodzić uśmiechnięte i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O właśnie ;) Kobiety lubią się ciaplać w różnego rodzaju mazidłach i to im sprawia i radość i przyjemność ;)

Zresztą jak się czują piękniejsze przez to, to także wzrasta ich samoocena i pewność siebie ;) A myślę, że taka kobieta jest znacznie lepsza niż taka która jęczy "o bozzeeeee, brzydko wygladam... O! NIE! krosta mi wyskoczyła!... " itd. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrizie"]O właśnie ;) Kobiety lubią się ciaplać w różnego rodzaju mazidłach i to im sprawia i radość i przyjemność ;) [/quote] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bN3P0kwREWs[/youtube]

PRZEPRASZAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY ALE PIERWSZE CO TO TEN GOŚĆ MNIE SIĘ PRZYPOMNIAŁ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobra... już nic nie pisze... xD
Hahahaha xD

Rozwaliłeś system na amen :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi