Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

z czym wam sie szkola kojarzy ?

Rekomendowane odpowiedzi

mnie sie szkola kojarzy z Oświęcimiem :-P

no bo spójrzcie ! szkola jest jak wiezienie bo nauczyciele to klawisze ;P wychodzisz na podwórko = ostatni spacer

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie szkoła kojarzy się z chorą instytucją uczącą tępego wkuwania a także narzucająca ogólno dostępne slogany i tok myślenia typowy dla komunizmu... A niech tylko znajdzie się ktoś, kto ma odwage się zbuntować i iść drogą indywidualistyczną...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tam przepadalam za szkola....

z cetrum rozrywki..i spotkan towarzyskich :-P :-P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w pozytywnym znaczeniu to mi się kojarzy jako miejsce spotkań towarzyskich ;-)
w złym znaczeniu kojarzy mi się jako więzienie ;/

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Dla mnie szkoła kojarzy się z chorą instytucją uczącą tępego wkuwania a także narzucająca ogólno dostępne slogany i tok myślenia typowy dla komunizmu... A niech tylko znajdzie się ktoś, kto ma odwage się zbuntować i iść drogą indywidualistyczną...[/quote] To raczej opisujesz niektórych nauczycieli, którzy są, owszem, bardzo schematyczni... Ja mam to szczęście, że współpracuję teraz ze świetnymi nauczycielami, którzy pozwalają nam na swobodną interpretację i żarliwe dyskusje na lekcjach. A to naprawde rozwija :) [quote="monia7367"]w złym znaczeniu kojarzy mi się jako więzienie ;/[/quote] Oj tam - porządek i uregulowane stosunki muszą być, dlatego powstają te statuty.

Mam bardzo pozytywne skojarzenia ze szkołą - wspomniane już wyżej spotkania z ludźmi, możliwość wszechstronnego kształcenia, te wszystkie hece robione na przekór... :D

Za to nie za dobrze wspominam dyskoteki szkolne xD

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]To raczej opisujesz niektórych nauczycieli, którzy są, owszem, bardzo schematyczni... Ja mam to szczęście, że współpracuję teraz ze świetnymi nauczycielami, którzy pozwalają nam na swobodną interpretację i żarliwe dyskusje na lekcjach.[/quote] Opisałem takich, którzy mnie uczyli. Są pewnie też fajni nauczyciele, ale szkoła jako instytucja nie do końca spełnia swoją rolę. [quote]Za to nie za dobrze wspominam dyskoteki szkolne[/quote] A ja akurat dobrze wspominam dyskoteki. Zawsze coś się działo ciekawego w przeciwieństwie do szkoły. Inna sprawa, że dyskoteki były dość rzadko organizowane, ale jeśli były to działo się, oj działo... :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmmm mi się szkoła ogólnie kojarzy dobrze...bo oprócz tej nauki są też dobre strony... no wycieczki, festyny dyskoteki, różne klasowe śwęta :):) można kogoś nowego poznać itp :-P ;-) :oops:

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nienawidze za narzucanie oklepanego myslenia...A lubie za spotkania towarzyskie na koncu klasy :angel2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sama teoria i bardzo mało praktycznego myślenia, takiego życiowego.
hałas na korytarzach ; p
siedzenie pod ścianą i wcinanie kanapek albo czegoś ze sklepiku ; ]
plecaki.
kupa książek i zeszytów.
fajne to były czasy tak z perspektywy patrząc ; DD

bo studia to już inna bajka, ale najlepsza x D

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nauka mi się kojarzy z nauka to chyba najbardziej ;/
ale też z przyjaciółmi z którymi sie spotykam ;-)

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niby szkoła kojarzy mi sie źle ale lubie do niej chodzić, spotykać ludzi, rozmawiać z nimi itp. Nauka nie ma na to wpływu ;P

Sztuk? jest ?y?, a prawdziwym arcydzie?em ?y? i nie zej?? na psy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Live"]Niby szkoła kojarzy mi sie źle ale lubie do niej chodzić, spotykać ludzi, rozmawiać z nimi itp. Nauka nie ma na to wpływu[/quote] ja mam identyczne zdanie ma ten temat :)
zawsze można pośmiać i w ogóle :)

"Spr?buj cho? raz ods?oni? twarz i spojrze? prosto w s?o?ce"

bo to wszystko nie ma sensu...tak jak nie mia?o sensu wcze?niej...tak i dzi? sensu brak...

Bo ja jestem dla znajomych Makaronik:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z męką, wszechobecną nudą i poczuciem że bezsensownie marnuję życie ucząc się rzeczy zupełnie nieprzydatnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mnie się kojarzy z lenistwem, mnóstwem wolnego czasu i ogólną oazą spokoju :mrgreen:
( w porównaniu z tym, co mam teraz ;) )

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z beczką xD
Fajnie jest xD
Nauka to tez ale przyjaciele i mile spedzenie z nimi chwil przewazaja xD

Everybody kombinerki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote] z czym wam sie szkola kojarzy ?[/quote] Szkoła mi się kojarzy oczywiście z nauką, a co za tym idzie z ściąganiem. Mysląc o szkole kojarzą mi się znajomi z którym można stworzyć niezły klimacik w murach szkolnych.

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm...
1) z muzyką
2) z alkoholem :lol:
3) pogo :mrgreen: :lol:
4) debilizm
4) nauka :P

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z nudą
ze stresem
ciągłą nauką

A przyjemne, to:
z wycieczkami
i niektórymi ludźmi ze szkoły w których towarzystwie lubię przebywać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z budzikiem w telefonie, który przerywa moje sny w najlepszym momencie :hyhy:
imprezy....
zakuwanie do sprawdzianów z matmy i fizyki
stres
niezapomniane szkolne akacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szkoła kojarzy mi się z interpretacją wierszy na polskim, z grubym głosem polonisty, spaniem na lekcji angielskiego, fałszywą panią od chemi... z szalonym Panem od PO 'IIIE do łodzi podwodnej' , "IIIE do czołgu", IIIE do okopu" xD
z zakręconym matematykiem ('stelmatyka') który przez pomyłke każe nam obliczać odległość w kilogramach kwadratowych xDDDDDDDDDDDDDD
ect. ect.

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A mi się kojarzy prosto: z nauczycielami, piórnikami, książkami, zeszytami i kuciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwszym skojarzeniem byla oczywiscie nauka, lekcje. Tym sladem przyszlo mi od razu do glowy, spisywanie prac domowych w szatni/na przerwie (czasem przychodzac wczesniej do szkoly. To bylo dopiero poswiecenie xd) Oprocz tego rowniez nie zmienianie obuwia szkolnego, wciananie/kupujac/zebrajac kanapek. O znajomych nawet nie bede juz wspominac :mrgreen:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szkoła kojarzy mi się z nieustannym wyścigiem szczurów.
Każdy dąży by być najlepszy, by dostać lepsze oceny od innych.
Z nadmiarem nauki.
Ze zmęczeniem.

A z tych dobrych skojarzeń to nowi ludzie, przyjaciele, imprezy :hyhy: no i 'te' akcje na lekcjach, przerwach i w drodze do i ze szkoły ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi