Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Kochanie , zapomniales

Rekomendowane odpowiedzi

:) Bywa , ze naszemu ukochanemu znow wypadla z pamieci jakas wazna data. Jest nam z tego powodu przykro, bo np. byly nasze urodziny , imieniny , lub inna wazna dla nas data.
Ale niestety nie od dzis wiadomo, ze zapamietywanie dat nie jest mocna strona naszych mezczyzn.
Czesto zapominalstwo partnera jest wynikiem tego, ze panowie skupiaja sie bardziej na konkretach , zyja terazniejszoscia , a nie wybiegaja myslami w przyszlosc. Tacy sa.
Oczywiscie,,slaba pamiec,, partnera miewa takze i inne przyczyny np. nawyki wyniesione z domu rodzinnego , gdzie nie przykladano wagi do takich dat, lub tez wynika ze zwyklego lenistwa.
Jak to jest z tymi naszymi ,,zapominalskimi,, partnerami? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie miałam do czynienia z takim zapominalskim partnerem. O moich urodzinach zawsze każdy pamiętał, imienin się u nas nie obchodzi, a o jakichś świętach czy okazjach takich jak Walentynki i Dzień Kobiet przypominają nam reklamy i wystawy sklepowe. Problemem może być jedynie rocznica, ale ja sama nie mam pamięci do dat, więc kilka dni lub nawet tygodni wcześniej upewniam się co do dnia i razem z partnerem coś planujemy, a czasami nawet olewamy sprawę : D

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja w sumie też się nigdy z czymś takim nie spotkałam. Moi byli, jak i obecny o wszystkim pamiętają cały czas. Zdarzało się, że to mi wylatywały z głowy jakieś rocznice itp. a oni jednak pamiętali :P

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też nie miałam takich sytuacji. Nawet jakby tak się kiedyś stało... to nie robiłabym z tego wielkiego problemu. W końcu każdemu się może zdarzyć! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mężczyźni mają już taką naturę, że nie przywiązują się do dat, rocznic

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) No tak, tylko takie systematyczne zapominanie czesto
niestety jest powodem roznych dasow i skrywanych pretensji.
A my kobietki, jestesmy na tym punkcie bardzo uwrazliwione.
No coz, mamy taka delikatna naturke. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kika666 widzę, że odgrzebujesz ciekawe tematy :)
Mój mąż tylko raz zapomniał o naszej rocznicy ślubu. Do tej pory mówię mu, że słabą miał wymówkę ( był u swojego brata razem z naszymi dziećmi a bratowa nie zerwała kartki z kalendarza)
O moich urodzinach to sobie też przypomina na ostatni gwizdek ale jak tu mu się dziwić skoro kiedyś przychodzi z pracy a tu stół -pełen wypas. Prezent, ja z chłopakami "odstawieni" a on, że sylwester jutro a święta już były więc o co chodzi :oops: Dopiero jak to powiedział to sobie przypomniał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Rozyczko, chce sie powiedziec eh , samo zycie. :)
Pewno Twoja polowa miala mine bardzo zawstydzona. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O tak, jest to dla nas kobiet przykra sytuacja kiedy nasi mężczyźni zapominają o ważnych dniach. Mój partner raczej pamięta o takich rzeczach, ale ostatnio zdarzało mu się zapomnieć, oczywiście rekompensował później swój błąd, jednak ważne jest aby pamiętali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba najbardziej przykre jest to jak na jego urodziny planuje się wszystko z wyprzedzeniem i mimo, że sie nie chce, ale to silniejsze od nas, że w dniu naszych chciałybyśmy, zeby właśnie ukochana nam osoba pamiętała.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Ja mysle, ze czesto takie zapominanie jest wynikiem natloku roznych
spraw ktore absorbuja do tego stopnia, ze zapominamy o istotnych i waznych
sprawach dotyczacych naszych bliskich i kochanych osob.
Bywa tez, ze takie zapominalstwo jest pretekstem do roznych drak i awantur miedzy
ludzmi , a co za tym idzie do pogorszenia sie realcji i wiezow uczuciowych.
Jedni to rozumieja a inni sie zwyczajnie obraza i mamy gotowa III wojne swiatowa.
Czyli wszystko w naszym zyciu tak naprawde ,jest wazne i istotne. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bo chyba faktycznie jest tak jak już wspomniano po prostu potrzebujemy chociażby od czasu do czasu takiego dnia gdy tylko My się liczymy. Niekoniecznie urodziny obchodzone z wielką fetą. Wiecie co mam na myśli??
W ostatnią sobotę rozmawiałam dużo z bratem, który sam o sobie mówi, że jest bez serca i uczuć. Mimo, że ze swoją dziewczyną są już 7 lat. Mówił, że jak jest jakiś ważny dzień to on po prostu rozumie, że trzeba zaprosić ją gdzieś czy kupić kwiatka ale nie widzi w tym jakiejś potrzeby serca. Jak kiedyś staną na ślubnym kobiercu to będzie to małżeństwo z rozsądku, przywiązania i przyjaźni.
Niue bardzo rozumiem tego mojego brata ale każdy ma prawo być inny. Do czego zmierzam - wolę żeby mój mąż mnie kochał i czasami zapominał o datach ale potrafił ni z tego ni z owego powiedzieć Kocham Cię i przytulić ot tak po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Widac Rozyczko , ze madra z Ciebie kobietka.
Tylko sie od Ciebie uczyc mozna. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi