Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
!FuckMeImPretty

Samotni, zajęci, szczęśliwi, ... Do której grupy należycie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest wasz stosunek do miłości? Jesteście sami czy macie kogoś? Czujecie się szczęśliwi czy wręcz przeciwnie? Wolicie być samotni czy zawsze musicie z kimś być? Wypowiadajcie się ;) :D Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
yyyy..... Miłosc????to nie dla mnie za dużo razy sie sparzylam..... :and: .

wi?c plotkuj,opluj,zbesztaj kotku ja i tak sie bede ?mia?a...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="!FuckMeImPretty"]Jesteście sami czy macie kogoś?[/quote] jestem sama [quote="!FuckMeImPretty"]Czujecie się szczęśliwi czy wręcz przeciwnie? [/quote] ja już nie wiem czy jestem szczęśliwa czy nie ,kiedyś byłam bardzo szczęśliwa [quote="!FuckMeImPretty"]Wolicie być samotni czy zawsze musicie z kimś być?[/quote] narzazie wole byś singlem może kiedyś będe z kimś

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Samotni, zajęci, szczęśliwi, [/quote] Zdecydowanie druga i trzecia grupa, mam kobietę którą kocham nad życie, mam dziecko które równie mocno kocham , i w najbliższym czasie będę miał z moją mała rodziną mieszkanie, czego chcieć więcej , tymbardziej że wiem że moja najbliższa rodzina kocha mnie . Mam w sobie z tego powodu dumę, i nieograniczone szczęście że w moim młodym wieku już teraz udało mi się tyle osiągnąć .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="!FuckMeImPretty"]Jaki jest wasz stosunek do miłości? Jesteście sami czy macie kogoś? Czujecie się szczęśliwi czy wręcz przeciwnie? Wolicie być samotni czy zawsze musicie z kimś być? Wypowiadajcie się ;) :D[/quote] Mój stosunek jest zawsze udany ... wróć..
A tak serio... Miłośc zależy jak kto ja pojmuje i jaki jest to rodzaj miłości. Miłość ma wiele oblicz i nie można jednostajnie stwierdzic jakie się ma do niej podejście.
Mam kogos od kilku lat i jest mi z nim bardzo dobrze. jestem szczęśliwa na swój właśny sposób. Nienawidze byc sama, czuje się wtedy taka pusta.. zawsze pragne miec obok siebie kogoś.. przyjaciela , partnera , kogos z rodziny...

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ja teraz jestem sama :mrgreen:
mialam kogos ...bylismy zareczeni i w kwietniu mialo byc duze weselicho :mrgreen:
ale uciekl :mrgreen: :mrgreen:
moze dobrze ze sie tak stalo..jestem szczesliwa na swoj sposob...
mam pasje, mam studia, marzenia, amicje zawodowe...ciekawosc swiata...
chce miec wyksztalcenie....chce miec mozlisci duze zawodowe...chce byc swiadoma na to co sie decyduje...
chce jeszcze duzo dokonac :mrgreen:
dlatego tez na razie nie mysle o tym aby polaczyc sie w pare :mrgreen:
byc moze ktos kiedys sie znajdzie....
aby zalozyc rodzine...ale na razie jestem na to za mloda i mam czas na to aby tym obarczyc sie jeszcze tymi jakze przyjemnymi ale i powaznymi obowiazkami :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ołrajt, aktualnie jestem samotny i dobrze mi z tym. Sporo dziewczyn wokół, ale na razie nie mam ochoty na żadne związki... Przynajmniej mam dużo czasu by trenować i tańczyć. Joł!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="!FuckMeImPretty"]Jaki jest wasz stosunek do miłości?[/quote] Patrzę na to zjawisko z dobrotliwym uśmiechem starowinki ;) [quote="!FuckMeImPretty"]Jesteście sami czy macie kogoś?[/quote] Tak, jestem wolnym strzelcem. [quote="!FuckMeImPretty"]Czujecie się szczęśliwi czy wręcz przeciwnie?[/quote] Są chwile, gdy czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam... Na co dzień nie narzekam. Chyba jestem jeszcze zbyt egoistyczna na jakikolwiek związek :| [quote="!FuckMeImPretty"]Wolicie być samotni czy zawsze musicie z kimś być?[/quote] Chyba wygodniej jest być mi samotną - bardzo się męczyłam w swoich poprzednich bliskich relacjach z chłopcami. Nie jest moim priorytetem, aby kogoś mieć.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aktualnie jestem samotna..
do niedawna uwazałam facetów za frajerów bo gdy staraja sie o dziewczyne i to ok 2 lat rozkochuja ja w sobie.. by potem zostawic ja bez słowa wyjaśnienia piszac smsa to koniec?? by kilka miesiecy pozniej pisac do niej ze popełnił bład ze wie ile stracil???

dla mnie to paranoja...

do niedawna myslałam ze kazdy facet taki jest..

moze i jest

nie wiem.. w sumie jakos nie spieszy mi sie do tego aby znowu sie sparzyc... za duzo cierpienia było bym teraz mogła sie otworzyc na kolejna osobe.. niby mineło 4 miesiace ale ja nadal czuje ten bol...

ale nie zamykam sie na swiat... po prostu wierze ze gdzies jest moje szczescie :*

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]aktualnie jestem samotna..
do niedawna uwazałam facetów za frajerów bo gdy staraja sie o dziewczyne i to ok 2 lat rozkochuja ja w sobie.. by potem zostawic ja bez słowa wyjaśnienia piszac smsa to koniec?? by kilka miesiecy pozniej pisac do niej ze popełnił bład ze wie ile stracil??? [/quote]
skad ja to znam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

moze nie kazdy taki jest
ale nie chce juz pajacowac...i tracic czasu nie inwestujac govw cos co nie daje zyski...ale na koncu tylko straty :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="!FuckMeImPretty"]Jesteście sami czy macie kogoś? [/quote] obecnie jestem sam [quote="!FuckMeImPretty"]Czujecie się szczęśliwi czy wręcz przeciwnie?[/quote] źle mi jest samemu ale co ja na to poradzę takie jest życie :-(

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jestem samotna.......Nie jestem szczesliwa.....Chcialabym znalezc druga polowke ale nic na sile........

''..czy wiesz, że każdy nasz czyn ma ogromny wpływ na świat..?'' Magik [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]
moze nie kazdy taki jest
ale nie chce juz pajacowac...i tracic czasu nie inwestujac govw cos co nie daje zyski...ale na koncu tylko straty :mrgreen:[/quote]
nie no wciaz mam nadzieje ze nie kazdy jest taki sam

w sumie masz racje takie sytacje zniecheceja do kolejnego działania

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem samotna. Jak narazie nie potrzebuje nikogo... mam spoko kumpli i oni mi wystarczaja :]

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też jestem sama. Ogólnie to nie smucę się z tego powodu, ale czasami fajnie by było mieć sie do kogo przytulić :-D
W sumie to jest paru facetów, ale... jestem chyba zbyt wymagająca...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="!FuckMeImPretty"]Jaki jest wasz stosunek do miłości? Jesteście sami czy macie kogoś? Czujecie się szczęśliwi czy wręcz przeciwnie? Wolicie być samotni czy zawsze musicie z kimś być? Wypowiadajcie się[/quote]nie jestem sama mam narzyczonego jestem szczesliwa z nim wole miec przy sobie bliska mi osobe zawsze moge sie wyzalic w trudnej sytuacij a co naj wazniejsze przytulic Edytowane przez Gość

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja jestem w szczęśliwym związku od prawie 9 miesięcy i jest mi naprawdę cudownie, nie licząc odległości między nami...wcześniej byłam samotna i nie było mi z tym dobrze, bardzo cierpiałam, teraz w końcu cieszę się życiem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem z kimś i właśnie to daje mi szczęście, że mam się do kogo przytulić na kogo się powściekać=) Nie wyobrażam sobie bycia samej chociaz to tez ma swoje plusy-)

[color=red]Mo?esz je?li my?lisz, ?e mo?esz....ja mog? a Ty?[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem zajęty i szczęśliwy. Chociaż czasem chciałbym być wolny (nie mówię tu o zdradzie). Po prostu, żeby nie musieć uciekać przed rozmową z koleżanką o mniej lub bardziej pikantnej tematyce i nie czuć wyrzutów w stylu "gdyby ona mnie teraz widziała, to by mnie chyba zabiła"...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no więc od dnia 26.09.2007r. godzina 8:38
Jestem Zajęta ;p :D Ponieważ już mam kogoś to mi dziś powiedział że mnie kocha i zapytał czy bym z nim była ;D oczywiscie zgodziłam sie bo oczekiwalam tego 3 lata !:) Ja go bardzo kocham ;P

Więc jestem :
Zajęta, i baredzo szczęśliwaa :) :-D

[center][img]http://img191.imageshack.us/img191/1148/cytat.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja jestem w cudownym związku.... już małżeńskim... kocham go, jest moim przyjacielem, powiernikiem, chłopakiem, mężem, kochankiem... nie wyobrażam sobie życia beż mojego S* KOCHAM CIE KOCHANIE!!!! :zakochany:

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W grudni mina mi 2 lata z moim skarbem :) wiec moge spokojnie sie zaliczyc do grupy zajetych, ale rowniez szczesliwych.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja teraz także jestem singielką...miałam kogoś ale to nie była jasna sytuacja...i nigdy chyba nie zostanie wyjasniona.... teraz skupiam sie na tym co jest i nie przejmuje sie tym że ja nie mam chłopaka a inne maja... :-D wierzę w to ze za niedługo i mnie coś fajnego spotka :aniolek: i że jest jakaś osoba która bedzie tą moją tzw. drugą połówką :aniolek2: wystarczy tylko troche poczekać i jak narazie to bede robić.. :-D Trzeba być optymistą w każdej dziedzinie życia ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

"Nigdy nie oceniaj wysoko?ci g?ry, dop?ki nie osi?gniesz jej szczytu. Wtedy zobaczysz jak by?a niewysoka..."

Dag Hammarskjold

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi