Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dulcynea

Czego nie zjesz, nie lubisz?

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy ma swoje ulubione potrawy, neutralne i te znienawidzone...i właśnie czego w życiu nie zjecie lub nie znosicie?

Ja białego barszczu, żurku, owoców morza, serduszek, nerek, zupy rybnej...

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszelakich podrobow i robakow.

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Flaki, żołądki, pomidory (chyba, że wyciągnę "gluty", wtedy od biedy zjem), ogórki kiszone/konserwowe/małosolne (nie widzę różnicy :mrgreen: ), wątróbka (chyba że drobiowa), ogólnie jakieś tłuste mięsa (mają dużo "śliskich" kawałków i mam odruch wymiotny, gdy coś takiego utknie mi w gardle), grzyby, owoce morza, sery pleśniowe, śledzie czy inne ryby w oleju, śmietanie itp., kiełbasy, kabanosy, cebula, ostre papryczki, boczek, golonko, żurek, zupa ogórkowa i grzybowa, kapuśniak, kapusta kiszona, oliwki, mięso jakiekolwiek poza drobiowym (choć czasem zrobię wyjątek dla wołowiny), placki ziemniaczane, ciasta i cukierki z alkoholem, galaretką lub owocami, gorzka czekolada, kawa, piwo.
Tego właśnie nie lubię i nie spożywam : D
Sądzę, że mogłabym długo jeszcze wymieniać. Zawsze byłam baaaardzo wybredna :mrgreen:

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja akurat chyba nie należę do zbyt wybrednych. Wiele dziwnych rzeczy spróbowałam, ale tak jednorazowo xD
Ale nie lubię strasznie:
wątróbki, brukselki, flaków, tłuste mięsa, żylaste wędliny, galareta, nie przepadam za cebulą.

Wiem, że jest tego więcej, ale coś pamięć mi szwankuje :P

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"]Sądzę, że mogłabym długo jeszcze wymieniać. Zawsze byłam baaaardzo wybredna [/quote] Miesiąc do etopii, w ramach sanatorium :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"]Sądzę, że mogłabym długo jeszcze wymieniać. Zawsze byłam baaaardzo wybredna :mrgreen:[/quote]
Co Ty jadasz? :D

Ja ogolnie wybredna nie jestem. Lubie probowac nowych smakow. Jesli juz miala cos wybrac to za zupa warzywna nie przepadam. Chociaz tak czytajac wypowiedzi wyzej chyba zupy rybnej to bym nie lubila no ale musialabym sprobowac bo nigdy nie jadlam :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]Co Ty jadasz? :D[/quote] Mój jadłospis jest dosyć ograniczony, ale znajduję coś dla siebie wśród tych popularnych potraw.
Bardzo lubię kaszę, ryż i makaron - z tym zawsze da się coś pysznego zrobić : )
[quote="Coolka"]Chociaz tak czytajac wypowiedzi wyzej chyba zupy rybnej to bym nie lubila no ale musialabym sprobowac bo nigdy nie jadlam :P[/quote] Zależy jaka ta zupa. Ja ogólnie też nie lubię, ale moi rodzice zawsze robią rybną na Wigilię. Jest gęsta jak grochówka i je się ją z grzankami. Pyszna jest, serio! ; )

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No sprobowac bym na pewno sprobowala :P Sama nigdy nie robilam , moze kiedys sie pokusze

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Bedzie krocej jak powiem , ze nie zjem owocow morza i miesa .
Reszta moze byc. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kika bo Ty wegetarianka jestes a ryby jadasz?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Coolka, do niedawna czasami jadalam ryby , ale od pewnego czasu tez ryb nie jadam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fasolki szparagowej. Dostaję po niej automatycznie odruchu wymiotnego. :|
Also: ostatnio przygotowywałem sobie brązowy ryż z torebek. Wszystko byłoby OK, gdyby nie fakt, że w środku jednej była jakaś poczwarka, którą ugotowałem wraz z ryżem. Trochę czasu minie, zanim spróbuję znów ryżu brązowego. Ja wiem, że to w sumie białko jest w tych robalach, ale... nie, chyba nie. :|

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdy nie jadłam owoców morza i póki co nie zamierzam tego zmieniać, ale nie wiem czy kiedyś na krewetki się nie skuszę. Za to na ślimaki i żaby na pewno nie. Owadów, nawet tych w najlepszej czekoladzie jeść też nie zamierzam. Nie zamierzam próbować też flaczków, serc itp. Większości rzeczy które omijam w mięsnym nawet nazwać nie potrafię.
Z rzeczy które jadłam nie lubię m.in oliwek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]Nie ruszę jajka na miękko. I nieściętej jajecznicy. Za nic.[/quote]
A wiesz ze nie wiedzialam ;>

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jedyne czego nie jadam to sery pleśniowe... dla mnie są nie zjadliwe.
Całą resztę jadam i uwielbiam.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gdy jestem głodny to i tak wszystko zjem. :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi