Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
towarzysz Stalin

3 metry nad niebem

Rekomendowane odpowiedzi

[quote]Film opowiada historię miłości dwojga ludzi z dwóch zupełnie różnych światów. Babi to dziewczyna z dobrego domu, dobrze wychowana i wykształcona. Pewnego razu spotyka Hache, chłopaka-buntownika, impulsywnego i nieodpowiedzialnego, który ma apetyt na ryzyko i niebezpieczeństwo, zwłaszcza w nielegalnych wyścigach motocyklowych. Ku swemu zdziwieniu oboje zakochują się w sobie.[/quote] Oglądał ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oglądałem. taki tam romans, ale obejrzałem cały bo ciekawy dość :) jesli lubisz filmy o nastolatkach to jest całkiem spoko ;)

http://forumspartacus.cba.pl Forum Filmowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogladalam. Podobal mi sie, lubie taki filmy .

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio ten film jest bardzo na czasie.

Ja oglądałam obie wersje (włoską i hiszpańską) bo ludzie polecali i postanowiłam spróbować. I tak, hiszpańska mi nie podeszła w ogóle, było kilka ładnych momentów ale niestety były to tylko momenty a reszta była zrobiona trochę na siłę co mi się nie podobało. Tak, aby przyciągnąć publikę, na siłę wzruszające sceny, bo to się sprzedaje, heroizm Hache itd. Mało życiowe i naciągane.

Włoska wersja jest mniej kapitalistyczna przez co bardziej zjadliwa ale nadal pozostają te patetyczne momenty, które mi się nie podobają. Za bardzo przesłodzone.

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałam hiszpańską wersję. Niby niezły film, trąci romansem , ale mnie nie urzekł. Słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii i trochę się zawiodłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi