Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Awantura i lozko

Rekomendowane odpowiedzi

:) Dosc czesto rozne sprawy doprowadzaja nas do klotni . Bywa, ze chcielibysmy porozmawiac powaznie . Ale niestety nasz partner nam tego nie umozliwia lecz zabiera nas do sypialni.
Panuje przekonanie, ze seks jest dobry na wszystko , a mistrzami w takim twierdzeniu sa mezczyzni.
Jak to jest naprawde?
Czy kochamy sie dla rozladowania napiecia po klotniach i awanturach , czy z innego powodu?
Czy sypialniane igraszki i upojna noc jest w stanie zarzegnac awantury ?
Czy seks jest takim cudotworca lozkowym? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Są pary co stosują tą metodę. Niektórzy psychologie nawet to polecają. Pytanie na ile jest dobra...bo wiadomo gniew moze wzbudzić pożądanie i namiętność...ale co jak endorfiny i zaspokojenie przejdzie?

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heh to zalezy . Ja z moim poprzednim partnerem czesto godZilam sie przez lozko wlasnie. I nie bralo sie to tylko z jego inicjatywy. Nie sadze by seks godzil powazne awantury , ale blache i nie potrzebne, owszem.

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mysle ze sex to dobry sposob na łagodzenie sporow a przeciez pozniej na spodkojnie mozna przy sprzyjajacych wiatrach wrocic do tematu :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mam ochoty na seks, gdy jestem bardzo wkurzona, więc nie wyobrażam sobie, w jaki sposób mogłabym zakończyć kłótnię z partnerem idąc z nim do łóżka.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiesz Niedotykalna, co kraj to obyczaj tak samo jest z ludzmi. Ty mozesz twardo trzymac sie swoich racji i poprostu nawet, gdy facet Cie podbiera to nie ulegasz. Ja tak bardzo kochalam mojego ex w sumie nadal go chyba kocham, ze gdy sie poklocilismy nie umialam dlugo chowac uraZy . Jego urok osobisty mi na to nie pozwalal, w ogole rzadko sie klocilismy. I wlasciwie nie rozstalismy sie przez klotnie tylko co innego. A czesto nasze klotnie, ktore byly w zasadzie blache konczyly sie seksem i szly w nie pamiec :) wtedy podczas stosunku , moglismy wyladowac swoja zlosc i przypomniec sobie jak bardzo sie kochamy :) ale tak jak mowilam kazdy ma swoj charakter uparty i zaciety albo ulegly:)

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie nie przeszkadza jedno w drugim. Przecież jak skończymy, to mogę sobie dalej być obrażona, nie? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Dokladnie tak to dziala.
Godzenie sie w lozku jest naprawde skuteczna metoda radzenia sobie z problemami , ale tylko w poczatkowych fazach zwiazku.
Poniewaz tylko wtedy w zwiazku dominuje namietnosc i to wlasciwie ona scala partnerow.
Czasami pare miesiecy pozniej seks moze juz nie wystarczyc.
Mysle, ze nierozwiazane problemy nie znikaja nawet po upojnej i szalonej nocy.
Dlatego po awanturze , po trudnej i konstruktywnej rozmowie milosne uniesienie daje seks ktory wytwarza ognista i cudowna bliskosc.
Ale szczerze mowiac seks tez ma ograniczone mozliwosci i nie jest panaceum na wszystko. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]Przecież jak skończymy, to mogę sobie dalej być obrażona, nie? :D[/quote] Nie potrafiłabym dać przyjemności osobie, na którą jestem zła ; p
[quote="BriliantBitch"]A czesto nasze klotnie, ktore byly w zasadzie blache konczyly sie seksem i szly w nie pamiec :)[/quote] No właśnie, u każdego działa to inaczej. Ja po prostu muszę wszystko najpierw wyjaśnić, poznać powody, dla którego ktoś zachował się w dany sposób, usłyszeć słowo "przepraszam" i najzwyczajniej się pogodzić ; )

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ale w sumie to Ci sie Niedotykalna nie dziwie, bo trudno isc do lozka z osoba do ktorej zywimy zal i jest nam zwyczajnie przykro.
Kochanie to bliskosc i namietnosc , a zal i przykrosci napewno nie tworza dobrego nastroju.
Ale sa tez i tacy dla ktorych nastroj nie ma wiekszego znaczenia.
Sa ludzi i ludziska. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi