Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Indya

Z iloma facecami spałyście?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy taki temat był...jak był to usuńcie :)

Z iloma facetami się przespałyście dziewczyny? przyznacie się? bądźcie szczere!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A to ma jakies glebsze znaczenie czy taka ooo ciekawosc?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie się nasunęła myśl czy jednocześnie czy w ogóle z iloma spałyśmy :-P

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Haha nie podpowiadaj im nawet takiego kierunku rozmowy ;P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]Haha nie podpowiadaj im nawet takiego kierunku rozmowy ;P[/quote] Dlaczego, wesoło będzie :-D

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niee no.. zazwyczj z jednym jednocześnie :D Indya Ty aby na pewno muzułmanka jesteś? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Dulcynea"]Mnie się nasunęła myśl czy jednocześnie czy w ogóle z iloma spałyśmy :-P[/quote] Sądzę (a nawet jestem pewna), że chodzi o to drugie.
[quote="Coolka"]A to ma jakies glebsze znaczenie czy taka ooo ciekawosc?[/quote] Nie każdy temat na tym forum musi mieć jakieś głębsze znaczenie ; p
W tym wątku chodzi o zwykłe babskie pogaduchy o naszych miłosnych podbojach. Jeżeli ktoś nie chce się z tego zwierzać, może się tutaj nie wypowiadać.

Może Indya ośmieliłaby pozostałych, gdyby jako pierwsza napisała, ilu panów (czy też pań) ma na swoim "koncie"? : P

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I czy się doczekamy? <Podsłuchuje>.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z dziewiętnastoma. Choć nie z wszystkimi "spałam", z niektórymi po prostu uprawialiśmy seks a później się rozchodziliśmy każdy w swoją stronę. Różnie to bywało. Pań jeszcze nie mam na koncie ale pracuję nas tym ;> [size=28]Jakby co to na PW.[/size] :hyhy:

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ainara musisz mieć nieźle rozjechaną cipę w tak młodym wieku ;> Muzułmanka a tak się puszcza ?

Kiedyś było tu milej :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Z dziewiętnastoma. [/quote] Chwalisz się czy żalisz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Beduin"][quote]Z dziewiętnastoma. [/quote] Chwalisz się czy żalisz ?[/quote] Myślę, że po prostu odpowiada na pytanie postawione w tytule.

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]Masz Bi ciągoty, w sensie?[/quote] Tak całkiem szczerze to sama nie wiem. W tym momencie wydaje mi się, że to tylko takie żarty, i że gdyby przyszło co do czego to nie zdecydowałabym się na nic z kobietą (choć mnie to intryguje jak chyba każdą kobietę). Z drugiej strony mam przyjaciółkę, którą bardzo kocham, uważam, że jest piękna i być może, gdyby zaproponowała mi związek to chciałabym z nią spróbować. Ale nie wiem ile w tym biseksualizmu, ile zwykłej ciekawości a ile złych doświadczeń z mężczyznami.
[quote="Lone"] Myślę, że po prostu odpowiada na pytanie postawione w tytule.[/quote] Bardziej prosto już się chyba nie da :)

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ainara spermochłon pełną gębą!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi