Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
livia

Pisanie postów czy pisanie na sb ?

Rekomendowane odpowiedzi

Co najczęściej robicie na forum? Piszecie na sb czy postujecie w tematach?
Co sądzicie o osobach, które tylko piszą na Sb, a co o tych, które tylko piszą w tematach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja piszę wszędzie, gdzie mam ochotę napisać. Nie oceniam innych po tym, gdzie piszą. Interesuje mnie treść tego co czytam, a ze swojej strony staram się, aby tresci pojawiające się w moich postach były komunikatywne nawet, jeśli kontrowersyjne.

Po co chcesz oceniać ludzi? Ten temat niesie ryzyko kolejnych scysji, więc od razu mówię, że będę mu się przyglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Po co chcesz oceniać ludzi? Ten temat niesie ryzyko kolejnych scysji, więc od razu mówię, że będę mu się przyglądać :)[/qupte] Gdzie tu ocena ? chyba nie powiesz mi, że już ogólnie nie można napisać co kto ma na myśli o piszących na sb lub w samych tylko tematach ? Nie przesadzasz ciut?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię udzielać się zarówno w postach jak i w SB, chociaż ostatnio nie mam weny na pisanie dłuższych wypowiedzi. Czekam, aż wróci mój dawny potencjał ; p

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="livia"] Co sądzicie o osobach, które tylko piszą na Sb, a co o tych, które tylko piszą w tematach?[/quote]
Ja pisze wszedzie gdzie mnie cos zainteresuje. A co Ty sadzisz i na jakiej zasadzie mamy ocenic bo nie bardzo wiem z ktorej strony ugryzc ten temat ?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wolę wypowiedzieć się w tematach. Na shoutbox zaglądam rzadko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
J/w.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak widać sb! Chociaż ja wygadana jestem, rozmowna, kontaktowa to nawet mi bez różnicy, byle fajni ludzie byli! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) No wlasnie. Wszystko jest mniej waznie, bo jak piszesz Lara ,, byle fajni ludzie byli,,.
I o to nam wszystkim naprawde chodzi.
Bysmy byli fajni. :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Shoutbox jest do pisania powiadomień. Konwersacje w nim są bezcelowe, bo i tak po dziesięciu odpowiedziach, pierwsza przepada i nie ma wtedy możliwości dołączenia się do już prowadzonej rozmowy. Co więcej, usunąłbym go, tak samo, jak czat - skoro mamy tematy o dowolnej tematyce na forum, to po co nam nie jedno, a [b]dwa[/b] miejsca do rozmów? Chlasnąłbym brzytwy Ockhama i po sprawie. ;)

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Lone[/b], coś Ty... Usunąć sb? Tylko nie to!!! :D
[b][color=#FFFF00]Kika666[/color][/b], jesteście! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja wole posty wiadomości na sb giną a posty zostają na wieczność :mrgreen:
[b]lara[/b], o tro sie nie bój ;-) [quote="Lone"]pierwsza przepada i nie ma wtedy możliwości dołączenia się do już prowadzonej rozmowy.[/quote]jest coś takiego jak archiwum sb

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie posty. Kiedyś dużo siedziałam na sb, ale miałam wtedy stałą ekipę na forum z którą chętnie rozmawiałam. Teraz nie mam czasu żeby się tam udzielać. Jeśli chodzi o posty to ostatnio znów sporo piszę, zawsze to lubiłam ale miałam długą przerwę i natłok innych zajęć.
Nic nie sądzę o ludziach którzy piszą posty bądź chatują. Każdy ma prawo i do tego i do tego. Forum nie może nikomu nakazywać pisać ani milczeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi