Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
livia

Anna German - nowy serial TVP

Rekomendowane odpowiedzi

Anna German - nowy serial TVP1, pokazuje burzliwą i dramatyczną historię życia Anny German – polskiej piosenkarki, która zrobiła międzynarodową karierę w latach 60. i 70.
Widzieliście już nowe odcinki? W Rosji zebrał całkiem niezłe opinie. Co na to Polacy? W końcu to serial o naszej piosenkarce !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A cos slyczalam ze milosc i jakies poswiecenie . Zwiazek z niemcem zeby nie zabili jej meza czy cos. Juz z tego co wiem ludzie od pierwszego odcinku placza ogladajac

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja mama sie tym jara strasznie i od razu jak pokazali w telewizorni reklame to w kolko powtarzala ze musi obejrzec.
Ja nie ogladam seriali a tym bardziej jakichs lzawych biografii wiec sobie odpuszczam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A mnie się podoba. To koprodukcja polsko-rosyjska i udało się nie zepsuć cudownego liryzmu, tak charakterystycznego dla rosyjskich klimatów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie znałam tej Pani toteż nie cieszyłam się na premierę. Ogólnie widziałam może dwa razy kawałek odcinka - nie dla mnie. Za to słyszałam jak aktorka śpiewa na żywo piosenkę German - porażka w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi