Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sharon

GItara albo cos innego

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktos moze na gitarze? albo moze na jakims innym instrumencie? jja np. gram na gitarze^^ i umiem zagrac pare piosenek :-D a jak jest z Wami? pochwalcie sie swoimi osiagnieciami :D Edytowane przez Gość

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja skończyłam 3 lata temu I stopień szkoły muzycznej (prywatnej) :D:D A gram na fortepianie :P Ale moje marzenie to gitara elektryczna albo perkusja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jesli chodzi o instrumentalnosc i muzykalnosc to kompletne ze mnie beztalencie w tym kierunku :mrgreen: :mrgreen:
myzyka to moje zycie...ale wole do niej tanczyc niz ja tworzyc...bo to drugie lepiej mi wychodzi :-P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zawsze mnie kreciła perkusja, ale jestem totalnie praworęczny i nie mam tak podzielnej uwagi :-(
więc to zostanie juz niespełnionym marzeniem...

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kiedyś nieźle grałem na flecie... :-) A chciałbym nauczyć się grać na skrzypcach - ech wspaniały instrument... wspaniała muzyka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
ja skończyłem szkołe muzyczną grając na klawiszach... teraz próbujue swoich sił na gitarze.... Wspomniana perkusja też zaje**** sprawa tylko najpierw trzeba mieć na czym grać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kurcze ja zawsze marzyłam o gitarze ,ale nigdy nie powiedziałam tego nikomu
znając moich rodziców powiedzieli by po co ci to ??

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
siedem lat temu skończylem muzyka w pierwszym stopniu wtajemniczenia 8-) ;-) ( czyli szkołę muzyczną pierwszego stopnia) Gram na saksofonie. fajny instrument.. polecam. udalo mi sie zalapać do orkiestry wojskowej i jakoś leci..... pozdrowienia dla wszystkich muzyków :-P

stanley.011

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jesli chodzi o mnie to ja gram juz na instrumantach juz z 7 lat.... zaczelam od klarnaetu, pozniej przeszlam na saxofon a teraz jestem w trakcie uczenia sie gry na gitarze. Planuje w przyszlym roku jeszcze z deka perkusji zachaczyc...ogolnie muzyka to moje zycie...:);)xD

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 19 Październik 07, 09:26[/i] ][/size] [quote="stanley.011"]siedem lat temu skończylem muzyka w pierwszym stopniu wtajemniczenia 8-) ;-) ( czyli szkołę muzyczną pierwszego stopnia) Gram na saksofonie. fajny instrument.. polecam. udalo mi sie zalapać do orkiestry wojskowej i jakoś leci..... pozdrowienia dla wszystkich muzyków :-P[/quote]
widze ze ty tez masz zamilowanie do saxofonu:D:D gram juz na nim ze 4 lata...i nawet jestem w orkiestrze strazackiej....:D:D;).... nie ma to jak saxofon w reku pozdrawiam;)

Aguska=))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja umiem grać najlepiej na nerwach :D to granie wychodzi mi znakomicie :D:D
co do instrumentów.. słoń na ucho mi wdepł :D hie hie.. ale za to wolę śpiew.. w domowym zaciszu idzie mi to najlepiej :D jak mam wyjsc przed ludzi do sie tremuje chociaż przez 2 lata bylam w chórze kościelnym i przez 9 lat w chórkach szkolnych :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]Gra ktos moze na gitarze? albo moze na jakims innym instrumencie? jja np. gram na gitarze^^ i umiem zagrac pare piosenek :-D a jak jest z Wami? pochwalcie sie swoimi osiagnieciami :D [/quote]Gram na gitarze i kształcę sie do grania na basie.Zaczynam również grać na perkusji ;-) Uwielbiam to!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"].Zaczynam również grać na perkusji ;-) Uwielbiam to![/quote] o wow ;] tez bym chciala grac... ale niestety nie ma jak ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]o wow ;] tez bym chciala grac... ale niestety nie ma jak ;/ [/quote]ja sie fuksem załapałam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to ja gram jedynie na perkusji gdzieś od półtora roku. Ucze sie sam grać z pomocą niektórych filmików na youtube. Wychodzi mi to dobrze ;-) Umiem też grać troche z nut :-)

"?miejecie si? ze mnie bo jestem inny, a ja ?mieje si? z was, bo wszyscy jeste?cie tacy sami" - Jonathan Davis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jestem w szkole muzycznej 2 stopnia na rozsz. woklanym gram na saksofonie.

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mnie kiedyś wysłali do szkoły muzycznej, bardzo chciałam grać na gitarze. Były tylko 2 miejsca a chętnych mnóstwo. skoro mnie nie przyjęli powiedziałam że na nic innego, ani na żadne ognisko nie pójdę. trochę teraz żałuje. gitara stoi w kącie i w sumie mało pamiętam.
Ale Mati mnie nauczy prawda? :zakochany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja chodziłam do szkoły muzycznej przez jakiś czas.Grałam na skrzypcach,niestety przez własna włupotę nie chciało mi sie chodzić.Zmarnowałam tylko miejsce innej osobie ;/

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 22 Październik 07, 19:46[/i] ][/size]
Ja chodziłam do szkoły muzycznej przez jakiś czas.Grałam na skrzypcach,niestety przez własna głupotę nie chciało mi sie chodzić.Zmarnowałam tylko miejsce innej osobie ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Blue"]gram na saksofonie.[/quote] tez fajny instrument :mrgreen:
fajnie masz ;-)

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Milka"]tez fajny instrument :mrgreen: [/quote]a no fajnie,fajnie.Nie sadziłam ze pasuje ten instrument do muzyki chrześcijańskiej :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]Gra ktos moze na gitarze? albo moze na jakims innym instrumencie? jja np. gram na gitarze^^ i umiem zagrac pare piosenek a jak jest z Wami? pochwalcie sie swoimi osiagnieciami [/quote] [quote="perle_noire"]Mati mnie nauczy prawda? :zakochany: [/quote] :-)

ostatnio przysiadłem do gitary bo nie grałem dość długo... teraz wróciłem do starych czasów, czyli gitara i szkice... duzo szkicowałem i dużo grałem... a na gitarze gram od kilku ładnch lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja bym chciala na mandolinie grac :lol:
serenady pod oknem itp...swietnie sie nadaje taki instrument do tego..
tylko gorzej z moim glosem :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]ja bym chciala na mandolinie grac :lol: [/quote]grałam raz na tym.Fajnie było.Bardzo ciekawy instrument.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aaaaaa dzisiaj grałam na flecie :)) fajnie było :) nauczyłam się sto lat

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Blue"]aaaaaa dzisiaj grałam na flecie :)) fajnie było :) nauczyłam się sto lat[/quote] no fajnie fajnie ;] ja umiem zagrac sto lat na gitarze... wiec moze jakis duecik stworzymy xD hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi