Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
samba_mamba

Co nas kręci, co nas podnieca?

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie kochani.. Każdy ma jakieś swoje fetysze i drobne zboczenia.. Pode mną na przykład uginają się nogi, jak widzę ładne dłonie Maćka Maleńczuka, albo delikatnie opalony kark młodego mężczyzny wystający spod niebieskiej albo szarej bluzy z kapturem ;)

Co Was kręci mordeczki? :evil:

Podpisano: Ciotka Samo Zuo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ekscytuja mnie zapach i oczy
Moze byc nie najpiekniejszy , ale jego zapach mnie potrafi zniewolic i zakuc w przyslowiowe kajdanki.
Tak sie teraz zastanawiam , to zapach przewrocil mnie do gory nogami i to nie raz. Zapach natury , nie zapach drogerii to moj fetysz. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm... ten zapach, dłonie, ogólnie budowa ciała :-P

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oprócz standardowych bodźców cielesnych :) (zgrabna pupa, piersi - jak to określił mój kumpel, takie... żeby się w dłoni zmieściły :mrgreen:, zadbane długie i pachnące włosy, długie nogi...) to też wzrok, spojrzenie, sposób poruszania się i sposób bycia. I tu drogie panie mały pstryczek. Zbyt duża pewność siebie, wulgarność i emanowanie seksualnością wcale nie jest pociągające. A odpychające. Przynajmniej w moim przypadku. :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No kto inny zalozyl by tak ciekawy temat :P

Jesli o facetow chodzi w pierwszym kontakcie zadbane dlonie , poza tym zarowno u faceta jak i u kobiety niesamowicie pociaga mnie pewnosc siebie ale nie taka chamska tylko odczuwalca ... emanujace wewnetrznie złoooo "D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Znowu o mnie piszesz..? :D

Ja jeszcze lubię fajne głosy. Taylor Lautner ma taki głos, który mnie rozbraja.. Męski i miękki jednoczesnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ciagle mowi sie o seksapilu kobiecym :evil: i poswieca sie temu sporo uwagi i to jest dla mnie oczywiste.
Ale mnie kreci i podnieca seksapil facetow , bo oni tez go maja i to nie byle jaki. :-P
Zwala z nog nieziemsko. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zabawa swoim męskim głosem i wsłuchanie się w reakcję kobiety to bardzo przyjemna czynność 8-)

Polecam!
Reiv.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Musze sie co do glosu zgodzic tylko zazwyczaj jakos tak sie dzieje ze faceci ktorych glos mnie kreci nie pociagaja mnie fizycznie i masz tu babo placek :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wygląd oczywiście ma znaczenie, ale nie kompletne. Lubię gdy kobieta myśli w ten sam sposób co ja, jest inteligentna, oczytana - żeby móc też na poziomie porozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coolka, wiesz może ty oczekujesz jakiegoś kulturysty-twardziela na motocyklu, o głosie i dykcji aktora. Takie połączenia rzadko występują w "przyrodzie", w związku z tym często się rozczarowujesz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Coolka, wiesz może ty oczekujesz jakiegoś kulturysty-twardziela na motocyklu, o głosie i dykcji aktora. Takie połączenia rzadko występują w "przyrodzie", w związku z tym często się rozczarowujesz ;-)[/quote]

Bardzo bys sie zdziwil co do mojego gustu. Nigdy nie lubilam pustych intelektualnie napakowanych twardzieli

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To jaki mężczyzna Cię kręci i podnieca? :)

(Jak ostry temat, to i ostre pytanie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najbardziej pobudzic mnie moze facet ktory potrafi mnie soba zainteresowac mentalnie ze tak sie wyraze. Sposobem bycia , swoja pewnoscia siebie i umiejetnoscia odnalezienia sie w świecie. Jestem osoba bardzo żywiołową i otwarta i tego samego chcialabym od partnera. Fizycznosc odchodzi na dalszy plan jednak ma oczywiscie tez znaczenie. Nie mam fizycznego typu faceta. Kreca mnie takie cechy jak zadbane dłonie , oczy na ktore tez zwracam dużo uwagi. Erotycznie patrzac lubie facetów którzy wiedza czego chca i potrafia to osiagnac

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomijając dłonie i przedramiona, które są moim fetyszem.. zapomniałam dodać "młodsi faceci" :oops:

U kobiet strasznie lubię ładne kości policzkowe.. No i mam słabość do okularnic - właśnie to stwierdziłam :P

Cool - ale przyznasz, że zdarzają się faceci, którzy i wyglądają i mają w głowie.. Pamiętasz mojego młodszego przyjaciela - gadżeta od imprez, który oprócz wyglądu miał wspaniałą wrażliwość i empatię, której mogłaby mu pozazdrościć niejedna kobieta? Tacy faceci to perełki, ale jednak są :)

A w ogóle to chyba nic tak kobiety nie pociąga w mężczyźnie, jak fajna osobowość i.. w moim przypadku umysł. Tu muszę zgodzić się ze Stalinem. Kiedy wyjdziemy z łóżka.. fajnie byłoby mieć o czym z tym kimś pogadać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cucuski cycuski i raz jeszcze piersiątka. Do tego mam mieć cos w główce...bo jak to głupiutkie to absolutnie mnie nie interesuje. zresztą najpierw rozmowa a później... przemyślę czy warto zapraszać do łózka.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczy przedewszystkim czarne badz piwne oczy , glebokie, meskie, spojrzenie rozbraja mnie nie samowicie .

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze myslalam ze u plci przeciwnej kreca mnie ciemne wlosy, szczupla sylwetka i jasne oczy ale ostatnio zauwazylam ze jesli chlopak mnie zaintryguje osobowoscia to wyglad nie ma zupelnie znaczenia i nawet jesli jest odwrotnoscia mojego "szablonu" to i tak pod kazdym wzgledem moze mnie przyciagac jak magnes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie kiedyś poruszył dialog w jednym z polskich filmów. Siedzi syn z ojcem na łodzi i pada tekst:

- Tato, jak trudno być mężczyzną...
- Wiem, synek, wiem.

Jakie to prawdziwe, gdy czytam ten temat. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wcale nie łatwiej byc kobieta :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Mnie kiedyś poruszył dialog w jednym z polskich filmów. Siedzi syn z ojcem na łodzi i pada tekst:

- Tato, jak trudno być mężczyzną...
- Wiem, synek, wiem.

Jakie to prawdziwe, gdy czytam ten temat. :lol:[/quote]

To było w "Testosteronie" :)

Uwielbiam ten film :mrgreen:

-- 2 mar 2013, o 22:50 --
[quote="redorange666"]Cucuski cycuski i raz jeszcze piersiątka. Do tego mam mieć cos w główce...bo jak to głupiutkie to absolutnie mnie nie interesuje. zresztą najpierw rozmowa a później... przemyślę czy warto zapraszać do łózka.[/quote] Znowu o mnie piszesz :aloha: :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ba... a o kim ja nie moge przestać mysleć?? O kim śnie i kogo pragnę?? Niebieskiej Damy i jej boskich oczu...

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brawo. Byłem ciekawy, czy ktoś skojarzy.

Też lubię ten film.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi