Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Namietnie czy ostro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to lubicie robic, jakis sex preferujecie raczej namietny czy ostrzejszy??

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przeciez to logiczne ze wszystko zalezy od nastroju.... Bywa tak ze para rozbudza sie powoli, pieszcza sie, kochaja namietnie rozkoszujac kazda chwila raze, a bywa tak ze nie potrzeba im gry wstepnej, chca czystego sexu, i wtedy zwykle jest ostro

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Przeciez to logiczne ze wszystko zalezy od nastroju....[/quote] jw

jak cały dzień gwałce mózgownice D'n'Bassem to raczej nigdy się namiętnie nie kończy :evil:

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Bywa tak ze para rozbudza sie powoli, pieszcza sie, kochaja namietnie rozkoszujac kazda chwila raze, a bywa tak ze nie potrzeba im gry wstepnej, chca czystego sexu, i wtedy zwykle jest ostro[/quote] Nic dodać nic ująć. Uważam tak samo jak Mr.Q. Zależy od nastroju i widzimisię... :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"] Nic dodać nic ująć. Uważam tak samo jak Mr.Q. Zależy od nastroju i widzimisię... :-P [/quote] dokładnie zgadzam sie z wami [quote="MagicalFire"]jakis sex preferujecie raczej namietny czy ostrzejszy??[/quote] dobra odpowiem Ci na to pytanie namietny

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]namietny czy ostrzejszy??[/quote] Obydwa.. zalezy od humoru i nastawienia mojego męża do mnie.. jak widze ze ma ogien w oczach to wiem co sie bedzie dzialo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zwykle ostro...
lubie taki sex :D

ale to zalezy od nastroju sytuacji...
dlugi namietny sex tez jest super... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Jak to lubicie robic, jakis sex preferujecie raczej namietny czy ostrzejszy??[/quote]wszystko zalezy od nastrooju , miejsca , od tego w jakim stanie psychicznym jestem...od sytuacji..
Ogolnie nie lubie rutyny i najlepiej jak jest raz tak , raz tak ;)

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daria"]Ogolnie nie lubie rutyny[/quote] Raczej nikt nie lubi rutyny... Dlatego trzeba sobie wszystko urozmaicać. Najlepiej założyć grafik - dzisiaj ostro - jutro namiętnie itd. :mrgreen: Porządek przeca musi być :oops: :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"] Raczej nikt nie lubi rutyny... Dlatego trzeba sobie wszystko urozmaicać. Najlepiej założyć grafik - dzisiaj ostro - jutro namiętnie itd. :mrgreen: Porządek przeca musi być :oops: :-P[/quote]nie , ponieważ stalo by sie to zbyt monotonne.. nie mozna zakładc ,ze jelsi wczoraj siekochalam długo i namietnie to dzis bedzie tylko szybki numerek.. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daria"]nie , ponieważ stalo by sie to zbyt monotonne.. nie mozna zakładc ,ze jelsi wczoraj siekochalam długo i namietnie to dzis bedzie tylko szybki numerek..[/quote] To był żart w najszlachetniejszym tego słowa znaczeniu :-) :-P
Idąc Twoim tropem Daria podobnie monotonne jest robienie tego samego non stop. Znam dziewczyny, które lubią tylko romantycznie i delikatnie a mocny seks jest czymś brutalnym, wręcz złym...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"] Idąc Twoim tropem Daria podobnie monotonne jest robienie tego samego non stop. Znam dziewczyny, które lubią tylko romantycznie i delikatnie a mocny seks jest czymś brutalnym, wręcz złym...[/quote]Kazdy z nas odczuwa inne potrzeby , i kazdy pragnie lub potrzebuje czegoś innego .Jednego kręci to drugiego tamto .. Więc na to nie ma regóły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daria"]Kazdy z nas odczuwa inne potrzeby , i kazdy pragnie lub potrzebuje czegoś innego .Jednego kręci to drugiego tamto .. Więc na to nie ma regóły.[/quote] Otb :-) Dlatego napisałem, że to był żart :-) Najgorsze co jest to nuda jeśli chodzi o takie sprawy więc ciągle trzeba szukać urozmaiceń :-) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Jak to lubicie robic, jakis sex preferujecie raczej namietny czy ostrzejszy??[/quote] Wszystko zależy od temperamentu partnera i od mojego nastroju :amasz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Jak to lubicie robic, jakis sex preferujecie raczej namietny czy ostrzejszy??[/quote]To zalezy..hehe (jak lezy)
a serio ;)
To od nastroju , od tego na co w danej chwili mam ochote...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lubię seks namiętny, ale zarazem delikatny : >
też to zależy od nastroju, chwili, momentu.
raz chcę delikatne dotykanie i powolne ruchy, drugim razem szybkie, mocne pchnięcia.
chociaż to i to można połączyć za jednym razem : >

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]namietny czy ostrzejszy?? [/quote] Jeden nie wyklucza drugiego - czyzby ostry nie mogl byc namietny ?

U mnie gdy wzrasta podniecenia a wraz z nim dynamika, tetno, oddech - propocjonalnie do tego wrasta ochota na sprosnosci i ostry seks. Zatem z reguly zaczyna sie dosc delikatnie i czule, a konczy ostro. Bywa jednak, ze czasami nie ma miejsca i czasu na zaloty i gre wstepna 8-)

"Z ?yciem jest jak z sukienk? : mo?na mie? bogate i kolorowe, a jednak je zmarnowa?, mo?na te? mie? ?ycie zwyczajne i nosi? sie z klas?" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zgadzam sie z poprzedniczka...
zazwyczaj zaczyna sie namietnie a potem konczy na ostrym sexie :P ale naprawde duzą role odgrywa nastój i podniecenie
Edytowane przez Gość

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dokładnie musi być, a jakże ! : ]

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jak to lubicie robic, jakis sex preferujecie raczej namietny czy ostrzejszy??[/quote]To bardzo zależy od humoru i nastawienia.
[b]namiętny[/b]-gdy mam przypływy wielkiej miłości bądź jestem zmęczona po całym dniu.
[b]ostry[/b]-kiedy jestem zła bądź mam świetny humor(mam fazę :lol: ),kiedy długo tego nie robimy :oops:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ktos wyjasni mi w koncu roznice pomiedzy namietnym a ostrym seksem ? :mrgreen:
Bo z powyzszych postow wnioskuje, ze w ostrym seksie nie ma namietnosci :co:

"Z ?yciem jest jak z sukienk? : mo?na mie? bogate i kolorowe, a jednak je zmarnowa?, mo?na te? mie? ?ycie zwyczajne i nosi? sie z klas?" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="KO"]Bo z powyzszych postow wnioskuje, ze w ostrym seksie nie ma namietnosci[/quote] no jak nie ma??Jest. W którym momencie wywnioskowałaś to z mojego postu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]xFucKx[/b], a w ktorym momencie Ty stwierdzilas ze uderzylam personalnie do Ciebie ?
A poza tym sama rozdzielislas pojecia, idac tropem zalozyciela tematu . Wg mnie pytanie z gruntu jest blednie zadane i wszyscy temu ulegli . Dla mnie przeciwienstwem ostrego seksu, nie jest namietnosc. Namietnosc zawiera sie niemalze w kazdej formie seksu , jak i zawiera sie w sferze pozaseksulanej. Zkolei ostro nie musi oznaczac namietnie. Magical chyba mial na mysli seks stojacy w opozycji do ostrego. Stad moje pytanie. Myslalam ze to dosc oczywiste. Bo to troche jakby ktos spytal - lubisz sos pomidorowy czy sos do spaghetti. Bardziej obrazowo wyjasnic niesposob. Mysle ze tu chodzilo raczej o to czy ostro czy delikatnie. A jesli o to nie chodzilo, to w takim razie nie kumam intencji w takim pytaniu jak i sensu.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi