Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny depilujecie miejsca intymne? Jeśli tak to jakim sposobem?;)

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tylko tak przycinam, aby nic spoza majtek nie wystawało.
Gdybym miała partnera to pewnie goliłabym się bardziej.
Ale tak to nie.
:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja akurat mam spokój z włoskami w okolicach intymnych, bo rok temu zdecydowałam się na taki zabieg depilacji laserowej właśnie okolic bikini, efekt jest muszę przyznać powalający i ponoć ma utrzymać się kilka lat, ale to zobaczymy oczywiście później, czy faktycznie tak do 8 lat będzie looz :P Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odświeżam temat, bo sezon tuż tuż...

Dziewczyny może któraś coś wie na temat EpilFree? Chodzi mi o trwałą redukcję włosków. To się stosuje już po tej właściwej depilacji i pomyślałam, że skoro i tak depilator idzie w ruch, to może warto by wypróbować? Znacie? Polecacie? Któraś testowała? Szukam opinii zanim sobie to uczynię :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jedynie podgalam boki i nic więcej. Teraz okres letni, więc na basen musi być wszystko dopracowane ;) ;-)

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
E tam, dla samej siebie to Angelina Jolie pozbyła się piersi ;) , ale faktycznie dla siebie samej też coś warto zrobić,tylko nie aż tak drastycznego.

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W jakim sensie drastycznego? Bardziej drastyczne są mocne włosy w różnych nieodpowiednich miejscach kochana ;) A ja niestety mam dość mocne cebulki, więc bawiąc się maszynką musiałabym do niej wracać co chwila. Depilator albo wosk, to najlepsza opcja w takim przypadku. Dlatego mnie ten EpilFree tak kusi, bo ponoć znacznie redukuje problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]To się stosuje już po tej właściwej depilacji i pomyślałam, że skoro i tak depilator idzie w ruch, to może warto by wypróbować? Znacie? Polecacie? Któraś testowała? Szukam opinii zanim sobie to uczynię :evil:[/quote] Tak, ale takiego zabiegu w domku Kochana nie wykonasz tylko u kosmetyczki ( póki co z tego co wiem ), tzn zależy o jakie części ciała Ci chodzi ?
[quote="samba_mamba"]Dlatego mnie ten EpilFree tak kusi, bo ponoć znacznie redukuje problem.[/quote] Nie ponoć tylko na prawdę. Działa jak laser tyle, że jest bezpieczniejsze no i tańsze. Zresztą wg mnie ma też parę innych plusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No wreszcie ktoś, kto coś o tym wie! Możesz PROSZĘ powiedzieć coś bliżej? Jak u kosmetyczki to i lepiej, bo nie przeszkadza mi woskowanie i nie mam nic przeciwko oddaniu się w czyjeś ręce. W jakim sensie działa jak laser? Przybliżysz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z tego co wiem jest to depilacja światłem. Im włosy ciemniejsze tym ta metoda jest skuteczniejsza. Wiem też że trzeba ją powtórzyć kilka krotnie aby była trwała. Naświetlany jest około 10cm kwadratowych ciała. Raczej jest to strzał jak z flesza niż naświetlanie ale to szczegół. Robią to kosmetyczki. :) 5zł od strzału przynajmniej tyle w katowicach.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="redorange666"]z tego co wiem jest to depilacja światłem.[/quote] Eilfree ?? O nie chyba jednak mówimy o czymś innym.
[quote="samba_mamba"]No wreszcie ktoś, kto coś o tym wie! Możesz PROSZĘ powiedzieć coś bliżej? Jak u kosmetyczki to i lepiej, bo nie przeszkadza mi woskowanie i nie mam nic przeciwko oddaniu się w czyjeś ręce. [/quote] Pytaj co konkretnie Cię dręczy :)) Co do oddawania się w ręce.. ;) - nie bezpodtsawnie zapytałam o depilacji jakiej części ciała myślisz, bo czytałam o tym ostatnio że na twarz rzeczywiście można robić w domku coś podobnego. [quote="samba_mamba"] W jakim sensie działa jak laser? Przybliżysz?[/quote] W sensie takim, że również potrzebne są kilkukrotne zabiegi, ale za to później też i efekt jest długotrwały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coś słyszałam, że jest też metoda depilacji części twarzy. wiecie coś na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ehhh ta Mrtucha! Rozbudziła nam ciekawość i zniknęła znowu. Dowiemy się czegoś więcej, czy nie dowiemy? Mnie osobiście interesuje o tym EpilFree wszystko... Na czym to dokładnie polega itd. - najchętniej w relacji kogoś, kto próbował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio temat depilacji stał się bardzo mocny. Coraz więcej pojawia się sposobó i coraz łatwiej można sobie z niechcianym owłosieniem poradzić. U mnie na tapecie ostatnio EasyWax i testuję swoją wytrzymałość. Pierwsze chwile dziwne uczucie, ale idzie się przyzwyczaić. Szybko łatwo i przyjemnie. A jak nie mam czasu to mam krem Veet do depilacji taki pod prysznic.

[img]http://www.ctmmagazine.it/imgbank/04/2/C/content_foto_4290_l.jpg[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A jak się ma ból depilacji tego Easy Wax porównany do depilatora? Bo depilator znosiłam ciężko, teraz póki co kremy do depilacji tylko, ale takie zwykłe, o kremie pod prysznic nie słyszałam jeszcze, to jakaś nowość? Jak się sprawdza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niebawem wiosna, myslę o powrocie do epilfree. Któraś z was rozpoczęła już zabiegi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie jestem masochistką, dlatego wybieram kremy. Chętnie zdecydowałabym się na depilację laserową, ale niestety mnie nie stać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No laser i tak nie jest dla każdego, ja na przykład nie mogę. W przypadku epilfree można zrobić depilację pastą cukrową, która jest zdecydowanie mniej bolesna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
samba_mamba - zgadzam się z Tobą, jak dla mnie pod epilfree pasta cukrowa to najlepsza opcja.
Wracasz do epilfree czy już masz zamierzony efekt ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja od zawsze depilowałam się zwykła maszynką + krem, mam nawet depilator ale te podrażnienia :( nawet nie chce o tym myśleć, a marzą mi się np gładkie nogi. Na laser mnie nie stać, ostatnio zerkałam na ceny. A ten Epilfree wychodzi taniej prawda? Tylko u kosmetyczki taki zabieg można zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A gdzie mogę zrobić? Jest jakaś lisa salonów gdzieś? Bo wieczne krostki doprowadzają mnie do szału. A jak przyjdzie lato fajnie mieć problem z głowy jeśli chodzi o golenie nóg :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi