Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maura

Czy ktoś z Was pisze książki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, chciałabym się Was spytać czy ktoś z was próbował napisać książkę albo już napisał?
Robiłam porządki kilka dni temu i natknęłam się na parę zeszytów sprzed wielu lat w których próbowałam stworzyć jakąś romantyczną opowieść :-P
Niestety nie mam zdolności pisarskich i szybko zaprzestałam pisania.
A jak jest z Wami?
Zapraszam do wypowiadania się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja niestety nie piszę książki (jeszcze nie hi hi - wszystko przede mną),ale moja znajoma z pracy pisze wiersze i niedługo zamierza wydać je,gdyż wydawnictwo jest nimi zainteresowane.
Ma dziewczyna talent. Prawdziwa z niej Wisława Szymborska.

[b]Jak mawiał Zenon z Kitionu [size=6]"Convenienter naturae vivere" - żyć w zgodzie z naturą[/size].

To bardzo pouczające motto.[/b]

[b]Zapraszam również na mój blog [/b]

[img]http://i48.tinypic.com/dey0kh.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="elvadero"]Prawdziwa z niej Wisława Szymborska.[/quote]Szymborska jest tylko jedna.

Ja pisze książke, ale póki co mam tylko prolog i pierwszy rozdział. Cierpie na niemoc twórczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O czym bedzie twoja książka? Chętnie się dowiem :) Zamysł zapewne już jest w głowie :)

[b]Jak mawiał Zenon z Kitionu [size=6]"Convenienter naturae vivere" - żyć w zgodzie z naturą[/size].

To bardzo pouczające motto.[/b]

[b]Zapraszam również na mój blog [/b]

[img]http://i48.tinypic.com/dey0kh.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zamysł siedzi w głowie i dojrzewa, bo czuję, że jeszcze nie czas na pisanie książek.

Aczkolwiek... gdyby kiedyś ukazała się moja książka, to byłbym z siebie niezmiernie dumny.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jakis czas temu mialam zapędy, ale nie szlo mi :) nie nadaje sie do tego . Wole pisac wiersze :)

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Książkę? nie.. Nigdy nie było mi to dane :)
Aleeee proza i erotyki owszem :)

"...dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu."

[gg=3]7408267[/gg]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś w końcu dokończę moje projekty, bo są już trzy i gniją w szufladzie.

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kiedyś próbowałam napisać. Nawet przesłałam kilku znajomym pierwszy rozdział. Ale chyba po trzecim stwierdziłam, że to jednak dzieło nie będzie i dałam sobie spokój

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opowiadania, opowiadania! Kocham pisać opowiadania!

[center][size=4]Freedom is choice, choice, choices that liberate, day is a freight train, minutes obliterate, easier to break through meters of concrete, easier to connect to a full grown tiger[/size][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja pisałam kiedyś wiersze, ale za książkę się jeszcze nie zabrałam. Kto wie.. może kiedyś :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To nie dla mnie. Książki mogę czytać, ale do pisania nie mam talentu ani wyobraźni. Zresztą znając siebie nawet jak zacznę takową książkę pisać to i tak bym jej nie skończyła. No i pewnie panowałby w niej ogromny chaos, kto chciałby to ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do tego, że ciężko byłoby taką książkę dokończyć to ja również się podpisuje pod tym. Mam z tym ogromny problem, że szybko się nudzę i nawet z czytaniem potrafię sobie dać spokój z dnia na dzień, nawet jak książka była warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi