Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pinky

cofnąć czas ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jakbyscie dostali szanse cofniecie czasu wstecz , skorzystali byscie ? Przezylibyscie zycie tak samo czy diametralnie inaczej ? Co byscie naprawili ? Jakich bledow nie popelnili ?

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja bym nie chciala cofnac czasu. kazdy blad i kazda porazka czegos mnie nauczyla, takie doswiadczenie zyciowe jest bardzo wazne. jesli mam zmieniac swoje zycie to wolalabym robic to na bierzaca a nie ciagle patrzec wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Woe is me"]ja bym nie chciala cofnac czasu. kazdy blad i kazda porazka czegos mnie nauczyla, takie doswiadczenie zyciowe jest bardzo wazne. jesli mam zmieniac swoje zycie to wolalabym robic to na bierzaca a nie ciagle patrzec wstecz.[/quote] :) Znakomita wypowiedz.
Mysle, ze zgadzam sie z Twoimi przemysleniami , sa takie rzeczywiste i autentyczne.
Szkoda jednak, ze sporo ludzi zyje wylacznie czasem przeszlym i nie ma zamiaru z roznych powodow dokonywac wlasnie biezacych korekt.
Dodam tylko, ze chyba nie chcialabym cofnac czasu i inaczej zaprogramowac pewne wydarzenia zyciowe.
Choc nie wszystkie byly idealne , ale dostarczyly mi moc emocji i fajnych chwil. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Również nie chciałabym niczego cofać. Chociaż wiele się w moim życiu działo, niby wielu rzeczy mogłabym żałować, ale nie chce.. takie podjęłam decyzje i tak się to potoczyło, trudno.
Był tez przecież ogrom wspaniałych wydarzeń, które mogłyby się nie wydarzyć gdybym cofnęła czas i coś zmieniła.

Together we could go to where there ain't no more pain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę, że żyłabym tak jak do tej pory, bo każdy błąd ukształtował mnie na taką, nie inną osobę. Może zmieniłabym kilka drobnostek, ale nie miałyby one większego wpływu na moją teraźniejszość. Wiem jednak, że osoby które nie potrafią zapomnieć o swoich wielkich błędach (najczęściej popełnionych z głupoty) wiele oddałyby by cofnąć czas i nie ma się im co dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi